Early bratulja skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
POzdrav growerima\kama

dobro dosli :))))))))


grow pocinje simpaticnom prepirkom izmedju ortaka,dva ortaka i mene - ko kako gaji i ko je u pravu..haha, standard:))))

Tu nastaje opklada ..

dobili smo svako po jedan klon sa ista majke Erly skunk feminised sensiseeds

kod mene je situacija tekla ovako...


-box: PC Tt Kandalf full tower

-svetlo: CFL 65,25,20,20w plavi,crveni,sareni...;)

-podloga: supstrat,perlit

-djubrivo: Lemagro 1,2,3.


Box je brzinski radjen za vege;prepravljan za vege i cvet;vracan;prepravljan;vracan;prepravljan................................... i opet nista usled nedostatka vremena>>>jos se lupam u vugla!

Play as slideshow INDO

nastavice se
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
POzdrav growerima\kama

dobro dosli :))))))))


grow pocinje simpaticnom prepirkom izmedju ortaka,dva ortaka i mene - ko kako gaji i ko je u pravu..haha, standard:))))

Tu nastaje opklada ..

dobili smo svako po jedan klon sa ista majke Erly skunk feminised sensiseeds

kod mene je situacija tekla ovako...


-box: PC Tt Kandalf full tower

-svetlo: CFL 65,25,20,20w plavi,crveni,sareni...;)

-podloga: supstrat,perlit

-djubrivo: Lemagro 1,2,3.


Box je brzinski radjen za vege;prepravljan za vege i cvet;vracan;prepravljan;vracan;prepravljan................................... i opet nista usled nedostatka vremena>>>jos se lupam u vugla!

Play as slideshow INDO

nastavice se
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
[FONT=&quot]istina,nista nije receno nije mi se dalo..

konkretno za tvoje pitanje -U sustini je lako kad se naprave pogodni uslovi za sam rast biljke.

Biljka je Topovana I Lst-ovana da se dobije sto vise novih grana i tako popuni sto veci proctor.

U pocetku je bila ispod 2 od 20w na par cm dok nisu krenule nove grancice,a kasnije,vremenom sam po potrebi povecavao i W i razmak izmedju biljke i sijalica da bi se grane izduzivale radi lakseg vezivanja I sirenja istih.

-kako grane rastu,I ispravjaju se ka svetlu,tako sam im dizao vezivanja i spustao vrhove ponovo u horizontalu na svega par cm od zemlje . Svaka nova grancica iz grane je delila istu sudbinu [/FONT]J[FONT=&quot]
(valjalo bi pre samog cvetanja ostaviti ih da se malo isprave,radi duzih hedova )tu sam opciju ispusio pa se samo nadam tvrdim lopticama haha

-Posto biljka forsira I znatno napreduje u vrhu,zapostavljajuci nize grane iako su u istoj ravni, katovao sam joj vrh koji je inace bio topiran ,odnosno odatle su krenule dve grane i samim tim dobio dupli klon,
kao I na vremenu da biljka razvije zakrzljalije grane-repove.

strpljenje igra glavnu ulogu,kao i duga vegetacija.

[/FONT]
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
[FONT=&quot]istina,nista nije receno nije mi se dalo..

konkretno za tvoje pitanje -U sustini je lako kad se naprave pogodni uslovi za sam rast biljke.

Biljka je Topovana I Lst-ovana da se dobije sto vise novih grana i tako popuni sto veci proctor.

U pocetku je bila ispod 2 od 20w na par cm dok nisu krenule nove grancice,a kasnije,vremenom sam po potrebi povecavao i W i razmak izmedju biljke i sijalica da bi se grane izduzivale radi lakseg vezivanja I sirenja istih.

-kako grane rastu,I ispravjaju se ka svetlu,tako sam im dizao vezivanja i spustao vrhove ponovo u horizontalu na svega par cm od zemlje . Svaka nova grancica iz grane je delila istu sudbinu [/FONT]J[FONT=&quot]
(valjalo bi pre samog cvetanja ostaviti ih da se malo isprave,radi duzih hedova )tu sam opciju ispusio pa se samo nadam tvrdim lopticama haha

-Posto biljka forsira I znatno napreduje u vrhu,zapostavljajuci nize grane iako su u istoj ravni, katovao sam joj vrh koji je inace bio topiran ,odnosno odatle su krenule dve grane i samim tim dobio dupli klon,
kao I na vremenu da biljka razvije zakrzljalije grane-repove.

strpljenje igra glavnu ulogu,kao i duga vegetacija.

[/FONT]
 

mario_m3

Aktivan Član
10.03.2008
59
4
0
36
Evo ti i od mene rep + , samo zbog LST-a jer ti je predobro ispalo... :p ..sala sve ti je super, samo tako nastavi.
 

mario_m3

Aktivan Član
10.03.2008
59
4
0
36
Evo ti i od mene rep + , samo zbog LST-a jer ti je predobro ispalo... :p ..sala sve ti je super, samo tako nastavi.
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Brale samo se ti kladi ali ja ću te pitat nešto.....
Nisam vidio mada sam čitao skoro sve,koliko dana je trajao ovaj proces do dana današnjeg ???
Slike sam neke pregledo većinom kako si radio LST ali nisam vidio u kojem si stanju dobio kolnove tek otkidane ili sa žilom već...
Pa opet ponavlajm prvo pitanje koliko dana je trajao cjeli proces ???
LST je ljepo ispao svaka čast i sretno ubuduće !!!!!
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Brale samo se ti kladi ali ja ću te pitat nešto.....
Nisam vidio mada sam čitao skoro sve,koliko dana je trajao ovaj proces do dana današnjeg ???
Slike sam neke pregledo većinom kako si radio LST ali nisam vidio u kojem si stanju dobio kolnove tek otkidane ili sa žilom već...
Pa opet ponavlajm prvo pitanje koliko dana je trajao cjeli proces ???
LST je ljepo ispao svaka čast i sretno ubuduće !!!!!
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
[FONT=&quot]Hvala svima kolko vas ima[/FONT]:)[FONT=&quot]

@Mario –u svakoj sali pola istine
[/FONT]![FONT=&quot] Osecam se prozvanim za box ali sa razlogom[/FONT]:[FONT=&quot])
Kao sto rekoh,box je brzinski odradjen i materijalom iz kuce,jedino kupljena zardinjerica(saksija)
- vise puta sam pokusavao box da sredim,ali sam samo pogorsavao stvari-bez alata,nema zanata!!


…sto dovodi do @Upitnikovog pitanja vezano za utroseno vreme:
[/FONT][FONT=&quot]stigao sa korencicem;[/FONT][FONT=&quot] preko 2meseca do pocetka cvetanja;[/FONT][FONT=&quot] ukupno 3meseca(3week flower-tece)[/FONT][FONT=&quot]

stim da je :
-katovanjem duplog klona izgubila 35% tela
[/FONT] :)[FONT=&quot]
- mojom ne paznjom 15tak dana bila na rezimu 10\14,umesto 14\10h
-glupavim presadjivanjem u manju posudu17dana pa vracena u staru jer je stagnirala (a kako i nebi kad sam joj skinuo 40% zemlje,smanjio zivotni prostor i skinuo dve grancice“viska”{kloniro i poklonio} )
[/FONT]
[FONT=&quot] -time sam joj skratio sve ukupno 300god zivota[/FONT]:)) i [FONT=&quot]kazem vam ljudi,jos se kajem!!!
trebao je to biti perfekt grow.. nmh

>uskoro nove slike,upload mi pod rucnom

[/FONT]
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
[FONT=&quot]Hvala svima kolko vas ima[/FONT]:)[FONT=&quot]

@Mario –u svakoj sali pola istine
[/FONT]![FONT=&quot] Osecam se prozvanim za box ali sa razlogom[/FONT]:[FONT=&quot])
Kao sto rekoh,box je brzinski odradjen i materijalom iz kuce,jedino kupljena zardinjerica(saksija)
- vise puta sam pokusavao box da sredim,ali sam samo pogorsavao stvari-bez alata,nema zanata!!


…sto dovodi do @Upitnikovog pitanja vezano za utroseno vreme:
[/FONT][FONT=&quot]stigao sa korencicem;[/FONT][FONT=&quot] preko 2meseca do pocetka cvetanja;[/FONT][FONT=&quot] ukupno 3meseca(3week flower-tece)[/FONT][FONT=&quot]

stim da je :
-katovanjem duplog klona izgubila 35% tela
[/FONT] :)[FONT=&quot]
- mojom ne paznjom 15tak dana bila na rezimu 10\14,umesto 14\10h
-glupavim presadjivanjem u manju posudu17dana pa vracena u staru jer je stagnirala (a kako i nebi kad sam joj skinuo 40% zemlje,smanjio zivotni prostor i skinuo dve grancice“viska”{kloniro i poklonio} )
[/FONT]
[FONT=&quot] -time sam joj skratio sve ukupno 300god zivota[/FONT]:)) i [FONT=&quot]kazem vam ljudi,jos se kajem!!!
trebao je to biti perfekt grow.. nmh

>uskoro nove slike,upload mi pod rucnom

[/FONT]
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
U pocetku je bila pod hps,ali su me ceste restrikcije struje i remecenje rezima svetlosti primorale da je izbacim vanka gde je i zavrsila cvetanje bez ikakvih problema!



dsc02652lv.th.jpg



Posle 62dana cvetanja,gledajuci trixe,mogla je jos da sljaka ali sam je sasekao i ostavio da revegetira..isto napolju.

Valjda ce se primiti,za sada ne pokazuje napredak..a i ne mora jer se bratulja otvorio za jos par klonova koji lepo napreduju i cekaju da budu presadjeni napolje.

inace,posle 9dana susenja veca ima 36g,a manja je odavno izdimila u bratuljina pluca..i ova mu ide na dar dok se curinguje malo kod mene.

miris je strasno kiseo i to mi se ni malo ne svidja,dok je rad pozitivan pun price i voljom za nova poznanstva:)))))))) Hed je kompaktan i tvrd kao kamen jos u ranom cvetu sto me je odusevilo.

>to je bilo za mog bratulju..moglo je bolje,ali ako je on hapy,svi smo taki:)))<

sledi nastavak











 
  • Sviđa mi se
Reactions: euforija

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41


klon je uzet sa pistlima i spustan je rezim sa 24 na 18 i traje i traje ali nikako da se revegetira. Prosla je fazu smesnih i krivih listova..Sibaju one i ovako,ne brinem se ali
>>>
zna li ko o cemu se radi
http://imageshack.us
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa dobro je to sta se zalis ?

ostavi jos malo pa presadi u vece posudee i pici dalje ..
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
:icon_lol:Hvala zlatnoj trojci:icon_lol:


>biljcice presadjene i pregradjene



>vec im godi..




Industrijska konoplja

samonikla..tu sam prosipao ostatke hrane od ptica. Slucajno sam je opazio i mislio sam da je ostavim i vidim na kraju sta ce biti,,ali kucka je postala hermic i to joj je presudilo.

nadam se da ih nema vise jer nebi bile same..

http://img404.imageshack.us/i/dsc03280b.jpg/








 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.