earth pipe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
dada, treba imat dosta trave, a može se to napravit prenosivo, problem je nač takvu zemlju onda mora bit još i mokra i onda sve to kopat, stvarno je ako se ima vremena, ono za penzionere
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma ne kuzim zasto mislite da treba imat puno trave?? Ovo je veoma ucinkovita stvar, i ako je moguce napravit jos dulji tunel kroz zemlju da se dim bolje ohladi super.. Ne kuzim sta to odlazi u vjetar? Stavi li se kolicina trave na kamencice koja inace ide u bong moguce ju je povuci u jednom hitu bez vecih problema.. tako da su gubitci ravno 0 sto se tog djela price tice..
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ja smatram da se onime šta su oni napravili dosta pogubi, zemlja je vlažna dosta što je u jednu stranu i ok, a u drugu stranu - nemogu dobro isprat kamencice, a i da su kamencici neznam kakvi uvjek imaju probleme, ako su vulkanski pjesak tipa (radi termike, imam ga doma par kila) pregusto je pa treba drenažu pregadnu radit do cijevi, ako su preveliki sve propadne i nemožeš upaljačem sve pohvatat

zato smo rekli svi gore da se dosta izgubi, da je to bilo napravit negdje unutra, i sve napravit kontrolirano, par vrsti pjeska, tunel s zavojima, tj par S tako da je duži, jefan filter od vune u onoj završnoj komori da se slučajno ne inhalira zemlje, a thc prolazi u +95% kroz bilakakav klasični filter, e o tome bi se dalo razgovarat, iako i dalje mislim da je prevelik trud za dosta vutre pogubit i quicky se ubit

ko voli nek izvoli

P.S. kome se nesviđa moj referat neka napusti sahranu