EasyRyder (autoflower) Fem. 150W HPS - first grow by Drimerica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
the Dreamer je napisao(la):

E sad da spomenem ono iznenađenje koje sam najavila neki dan. Sasvim sam ostala zapanjena kada sam vidjela ovo:





daj sakrij te lijesnjake ,vidis da neka vjeverica hara po forumu. rep za grow
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
matia je napisao(la):
Dreamerice čestitam na prvom uspješnom growu i naravno rep+ zasluženo :)
Jel ih sušiš u boxu ili negdje drugdje i kakav je plan za sljedeći grow?

Sušim u boxu, CT i lampu sam skinula, a ventilatore ostavila. Tri PC venta za ispuh mi rade na 12 V i unutra u boxu dva na 5 V (ali ne pušu direktno nego dole) te jedan za upuh. Dosta je velika vlaga u zraku ovih dana preko 60%, evo sada je konkretno 68. Dosta zeznuta stvar jer ovo MORA bit suho za par dana i box uklonjen.

Dobro da pitaš za sljedeći grow :) Planovi su takvi da sad neko vrijeme (mjesec-dva) neće biti nikakvih growerskih aktivnosti, a nakon toga planiram napraviti novi box i to stealth ormar. Nije da je u ovom growu bilo izravnih opasnosti za otkrivanje boxa, ali nekako me uvijek prala neka sitna zabrinutost svaki puta kad me nije bilo doma i to mi se više neda proživljavat. Planiram napravit ormar da bude sve tip-top, "apoteka", sa filterima, light trapovima, ma sve što treba da izvana ne izgleda kao ništa drugo nego obični ormar.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Isprike zbog napadnosti :)


Znaci, 50g cca mokrog. Nelose, nelose. Nemam sta rec, ljubomoran sam :p


Nego, procitah negdje kad sam gledao vaporizere da je bolje kad su vrhovi mokri ako se pusi kroz vaporizer. Nije da ista savjetujem, naravno, samo komentiram.


Svaka cast.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
57 + 54 je bilo 111 kad sam ja išla u školu. :)

Što se vejpanja mokrog tiče, loše. Nema efekta skoro pa nikakvog...vjerojatno zato jer udišeš puno vodene pare...a to ne može bit dobro.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Dreamerice imam jedan prijedlog ...ako nemas zdravstvenih problema smotaj jednu pljugu onako zdravo,seljacki.pa onda poslije duvaj na to cudo .pzdrav i cekamo nesta novo od tebe
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Lepo si to privela kraju.

Ako pravis sa ledom imaj na umu da je bolje biljku listove zamrznut i koristiti puno puno leda.

U vaporizer OBAVEZNO suvu materiju i iseckanu stavljati.

Uzivaj.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Update ---sušenje gotovo, CURING in progress---

Grančice su sve "krc, krc", vrijeme je za stavit biljke na curing, pa evo kako to izgleda:



U lijevoj velikoj tegli Biljana, u desnoj Flowerka. Biljana 15 grama suhog, Flowerka 17 (Vjeverice, znači ukupno je to 32g :icon_mrgreen: ) ..ja super zadovoljna. U malim teglicama su trimmovi, čekaju da postanu hash kad nađem vremena i izaberem metodu. Eto, tako se i ovaj grow zaključio, a dnevnik ćemo yaključat nakon smoke reporta koji će doći na red jednog od narednih dana. :wave:
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Bravo malena....nemam što kazat nego kako mi je drago da si uzgojila svoj prvi dim....i priznaj da si bar mali cvitak zarolala pa ce i meni biti lakše jer evo danas 51 dan na cvjet. mislim otkinuti jedan mali pa posušit i probat :)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ma predivan prizor...flower power...zimnicu si spremila...samo daleko je zima ;-)

repich+ za odlican svrshetak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.