Ece homo :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Ovo su braćo i sestre, strašne riječi Pontija Pilata kojima je dočekao Hrista, kada su mu ga ovi doveli da mu presude . To svi znate :) Ali ja nijesam Hristos, i nijesam uopšte nevin, kako nas uči Evangelije... a uči nas da je Čovjek bio nevin ! Spisak mojih nepočinstava je dugačak, više sam ih i sam pozaboravljao . Pričao sam svašta, znao sam i uvrijediti ljude i njihova osjećanja, i svakako najveći, NIJESAM BIO DISCIPLINOVAN !!! Kršio sam razne tačke pravilnika non stop, kao da mi je životna mantra da budem buntovnik bez razloga. A to sam bio oduvijek, od malih nogu . Izbacivan sam iz osnovne škole zbog extremne nediscipline, te neadekvatnog vladanja. I na faxu sam divljao, ali sam se nekako provukao. Međutim, crveni karton koji sam dobio ovdje, na Vutra.org me je nekako najviše šokirao, iako sam mislio da me virtuelni svijet ne dotiče. Zbog svega toga sam se odlučio da malo poradim na sebi, i svom anger menagmentu. Mislim da sam do sada odradio solidan posao, i da sam dosta staloženiji tip, iako još ima posla. Pravo da Vam kažem, nedostaje mi Forum, i ljudi na njemu. Sad mi je savršeno jasna napomena, da bitisanje na Vutri nije pravo, već privilegija ! Zaista je tako ! Volio bih da se vratim, ovako, kao Paranoja, ne kao neki tip koji se predstavlja da je neko drugi. Nijesam se vraćao na forum do sada, a popio sam 3 bana :) Nadam se da neću i četvrti... Pratio sam Vas svo vrijeme kao gost, smijao se vašim provalama, i radovao svačijem uspjehu. Onom growerskom, podrazumijeva se :D Sjajni ste bili ove outdoor sezone, a ni ja nijesam bio loš ;) Ne zna se ko je bio bolji, i čije su biljke bile ljepše ! Da li Japašnikova Čili Heda, dama iz bureta brata Pantagana, pa do legendarnog Mobi scroga Kralja Džungle :respect: Da ne nabrajam dalje, zaista ste zakucali, ponosan sam na sve Vas, i mislim da smo mi groweri iz ex YU zemalja zaista talentovani za ovaj sport ! Dakle, ece homo, samo se nadam da neću biti razapet- banovan :) Molim za oprost, i za ostanak na :vutra: Obećavam besprekorno vladanje, to Vam mogu ponuditi. Nudim i pomoć koju mogu ukazati neiskusnima, jer sam izrastao u solidnog growera, a sve zahvaljujući mojem mentoru @No Joke :respect: burazere :D Mnogo je tipova koje poštujem, i koje ovim putem srdačno pozdravljam : Opa Cupa, Zdrava Trava, Čill Habanjero, Pantagan, Tarzan, L0od, Falket, Stastopojo, Wizdom, Venlo, Vutragenjo, Hemen... te naročiti pozdravi za Avanturu i El Hefea :D Nadam se da ste i mene zaboravili, i moja nepočinstva... Ovo pišem za slučaj da opet dobijem po ćuši :D Ako sam koga izostavio, a jesam sigurno, jer je ovdje dosta kul dama i tipova, ne zamjerite mi. Nadam se da ću moći da Vas pozdravim uživo !!! ECE HOMO, i on želi da se vrati kući. Pozdrav i sve najbolje:sun2::sun2::sun2:
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Heeejjj Paranoja :)
Stvarno iskreno od tebe i nadam se da ćeš dobiti drugu priliku :D
Desi se svakome da malo omakne,kršio si pravila i opravdano zaradio ban,ali uza sve meni si bio drag :)
Evo dobrodošao još jednom,a vidjeti ćemo šta kažu drugi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.