eco reverse osmosis?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

markokurizarko

Aktivan Član
24.09.2008
119
477
63
37
nedavno su starci dali ugraditi eco reverse osmosis sistem filtriranja vode za pice.(http://ecoreverseosmosis.com/ro_system.html)
tu je jos ugradjena i neka uv lampa za ubijanje microbakterija.voda je fakat dobra za pice.
mjerio sam ph te vode i pokazalo se da je izmedju 7 i 8.
ono sto mene zanima je to da li je ta voda dobra za zalijevanje biljaka?

unaprijed zahvaljujem na odgovoru:)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
postoji mogućnoost pošto je to ha recimo destilirana voda bez elementa nekih elemenata da dodješ u deficit sa elementima koji se nalaze u normalnoj vodi iz vodovoda...
sistem je jako dobar i voda je dobra nemoj me krivo shvatiti no obrati pozornost i malo si na netu pročitaj o Ro vodi i biljkama jer Ro voda ti ima jako mali EC ili provodljivost što znači da nema ništa u sebi ima tipa par ppm . ono što ti možeš učiniti je pomješati jednu i drugu vodu i tako dobiti nešto izmedju ajmo reći taman čistu vodu još kad zagnojiš malo taman :D ...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
e kakvi su ljudi danas
meni fala ništa
isto sam ti rekao samo nisam crtao
ccc
nije mi jasno kako ljudi growaju a ovakve stvari im nisu logične
 

markokurizarko

Aktivan Član
24.09.2008
119
477
63
37
balcan_smoke je napisao(la):
e kakvi su ljudi danas
meni fala ništa
isto sam ti rekao samo nisam crtao
ccc
nije mi jasno kako ljudi growaju a ovakve stvari im nisu logične
evo ga na sad se covjek naso uvrijedjen:icon_eek:
zahvalio sam stoneru zato jel mi je covjek dao puno jasniji odg.
ma znam da ti filteri otklone 98% elemenata ali me je zanimalo sta iskusni misle o tome
citao sam nesto o osmosis filterima u marijuana bible ali posto neznam dobro eng neki djelovi mi nisu bas bili jasni
:respect:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
E a jel onda ta voda bolja za piće od nepročišćene,mislim logično je da ako se izfiltriraju ti minerali svi,onda ih nema ni meni kad pijem tolko tih minerala,al dobro,kontam si bolje da nema tih minerala nego da ima onih govanca unutra,al dobro nema veze pijem MINERALNU:facesjump:
 

markokurizarko

Aktivan Član
24.09.2008
119
477
63
37
choki123 je napisao(la):
E a jel onda ta voda bolja za piće od nepročišćene,mislim logično je da ako se izfiltriraju ti minerali svi,onda ih nema ni meni kad pijem tolko tih minerala,al dobro,kontam si bolje da nema tih minerala nego da ima onih govanca unutra,al dobro nema veze pijem MINERALNU:facesjump:
male su to kolicine da bi utjecale na covjeka kao na biljku.covjek ih u sebe najvise unosi hranom i nekim drugim preparatima nego vodom.ak te vise zanima o tome filtriranju sve ti pise na saitu koji sam linko.:vb_wave:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
naš organizam ne prihvata minerale iz mineralnih voda
to koriste biljke
a nama prodaju mud.a za bubrege
tako da se samo punimo nepotrebnih stvari iz mineralnih voda
ako je voda sa planine koja nije krečnjačka to je već malo drugačije
filtrirana voda sa česme je najbolja voda za čovjeka