eeee ideje ideje :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.12.2010
0
0
0
38
Ovo ga ja htio pitati dal bi ovo bilo oke...malo glupava ideja al meni se svidja i htio bi probati imam vremena...sad da posadim normalno vutru i dok to fino raste ja to nebi zalijevao s vodom ili tako nesto...mislio sam fino kupiti bijelu cokoladu, rastopiti je i s vodom izmjesati da bude fino tekuce i da biljka moze usisat...ali neznam kako bi to islo...zanima mene sta vi mislite dal bi:

1. Uvenula biljka (posusila se)
2. Nebi bio nikakav utjecaj toga dok izraste
3. Fino bi raslo i dok bi izraslo bio bi fini posebni okus vutre kad se fino posusi i zarola, ono da vuce na cokoladu.. :)

ajde mi recite zanima me...vi iskusniji :)

peace out :)

Ako neznate sta bude ja budem probao pa vam velim utjecaj... :D :D
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
3. Fino bi raslo i dok bi izraslo bio bi fini posebni okus vutre kad se fino posusi i zarola, ono da vuce na cokoladu.. :)
jos ako bi mrmot rizlu premazao belom cokoladom...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Trebao si pod humor ovo postati a ne u unutrašnje uzgajanje.Idealno bi bilo da ima podforum "tragedije":eek:hno:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
super ti je to, ali samo da ti dam prijedlog,
nemoj slučajno da NIJE milka inače ti sve pada u vodu!

:thumb:

znači Milka it is... inače niš!
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Greenpower1 je napisao(la):
Trebao si pod humor ovo postati a ne u unutrašnje uzgajanje.Idealno bi bilo da ima podforum "tragedije":eek:hno:

Ili u podforum "majke ti brate, šta z glavom?"

Ali sad ozbiljno.

Mislim da bi to bilo izvedivo,

ALI trebaš uzeti eterično ulje čokolade (ili još bolje, bojilo za hranu od čokolade. Znate one mini bočice koje se koriste za kolače, s višnjom, malinom, čokoladom, bananom itd...)

Ali kak dozirati, to ne znam!
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
moze ja sam probao pocni da zalivas vrelom cokoladom kad pocne da cveta dobijas na ukusu sigurno,samo pitaj slobodno ovde smo za vas,svi to rade sa cokoladom a nece ti kazu zajebavaju te....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.