eeee ljudi moji!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
iffkica je napisao(la):
ma joj sreæa u nesreæi je što je sutkinja iz mog kvarta pa eto dobit æemo kazne i 3 godine uvjetne ali to nitko ne zna...
vidiš nevjerojatno...
a ni ja ne mogu vjerovat da sam se do toga dovela ali oèito me Jah èuva i malo me iza uha klepnuo da se prestanem zajebavat...
ovo mi je oèito bilo upozorenje...

dobro se pripremi za sud. panduri ti prièaju razna sranja, al kad doðu na sud onda ti je to druga prièa (trust me), svo to navodno prijateljstvo odjednom pada u vodu.. èuvaj se e ne budi naivna ko do sad (bez uvrede :lupkanje: )
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
"....... Sve ce biti u redu..
Jednog dana ce ti sve ovo bit smijesno!"

To su rekli meni kad sam napravila totalku na autu zabivsi se u muriju! Ne samo da je cifra stete bila astronomska, nego je jedan murjak zavrsio u bolnici sav slomljen... :?
Uglavnom, to se desilo prije godinu i pol dana... jos uvijek mi nije stigo poziv na prekrsajni sud ni nikakva kazna.. nista! (sto je nevjerojatno jer sam bila i pod gasom, ali hvala bogu na dobrim vezama)
Sad se ceka zastara :p i jos uvijek mi nije smijesno jer kad se sjetim koji je to jebeni PEH bio muka mi je.
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
E da nastavim u vezi one žiže....
Rekla sam im da ja veæ 7 god. koristim žižu i kako sam ju uopæe poèela pušit...
Baka mi je i umrla od lijekova pa sam poslije njene smrti dobila averziju prema njima i kako nisam mogla spavat u tome mi je pomogla pljuga....ta prièa je i napisana na forumu...
Ispriæala sam im medicinske uèinke trave u kojima je i meni pomogla pošto sam sræani bolesnik i da od kad pušim travu da imam rijeðe napadaje...
I tako uglavnom su tu šprehu popušila koja ustvari i je istina...
Pa sam ih pitala da li im se ikad u povjesti njihovog rada desilo da se èovjek napušio došao doma i pretukao ženu i djecu???
Ili da æe napušeni èovjek iæi radit nešto što ne bi i normalan napravio,naprotiv èovjek kad je napušen i ne može zabrijat na agresivu...
Pa sam ih pitala jer se itko predozirao od trave ili umro od nje???
Ja sam im rekla kad npr imam menstrualne bolove da ne pijem lijekove nego si zapalim i da trava ima uèinak opuštanja mišiæa i da me prestane bolit što oni i znaju...
A lijekove ne pijem iz tog razloga jer je to isto droga i kemikalija,pomaže ti za jedno a odmaže za drugo...
A kod doktora ne idem zato što ti npr. idu operirat slezenu a odrežu ti nogu...
Uglavnom rekla sam da svatko ima svoj porok i da cigarete koje puše su veæe ubojstvo nego trava...zamislite i složili su se sa svim što sam rekla pa me i nisu tlaèili zbog vutre al ima toga još...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Vidi ovako...Bilo je jos takvih slucajeva,kad ljude navataju sam jednim joint-om i kao da jeste mi te razumemo,ovo,ono...ALI njihova sluzbena duznost je da naprave zapisnik sa tvojom izjavom i da je proslede tuziocu.A tuzilac na osnovu toga razmtra ima li dovoljno indicija tj. dokaza da podnese tuzbu sudu itd.A posto si ti sve rekla,posto su ti nasli i ti si priznala da je tvoje,a verovatno si i zapisnik potpisala...Moje je misljenje da nececs bas dobro da prodjes.Ni za vutru ni za laznu prijavu.Zelim ti sve najbolje ali jako sam skeptican... :?
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
slaæem se sa greenom da moramo imati na umu da su oni prije svega službenici zakona i da je njihova frendovska špreha samo psihološka taktika da izvuku dokaze kako bi tužitelj lakše realizirao optužnicu
ali,
sudije te neæe puno gnjavit ako je stvar jasna da je to tebi za osobnu upotrebu
iako zbog ove zadnje promjene zakona æeš vjerojatno proæ malo gore
al opet
sv e ovisi o sudiji, a pošto kažeš da je sutkinja iz kvarta ili poznanica nisam sad siguran.........................
ma,sumnjam da æe bit teških problema
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Da ti se to desilo u Srbiji mogla bi takodje da dobijes jednu godinu zatvora na 3 godine uslovno sto je i maximalno dozvoljena kazna za uslov ali....

ali samo ako ti se ta dva dela spoje u jedno samo u tom slucaju moze da ti se izrekne ovako nesto ...

jesi li potpisala nesto...i znas li uopste sta si potpisala ?
bice super ako su oni pisali a ti samo klimala glavom...

sve najbolje ti zelim i mani se robina huda i pomoci onima koji je ne zasluzuju.....
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
http://www.zarez.hr/121/zariste9.htm

To, konkretno, znaèi da je osoba uhvaæena s nekom od ilegalnih droga osuðena za jedan od modaliteta izvršenja kaznenog djela zlouporabe opojnih droga iz èl. 173. Kaznenog zakona: stavak 1. za kazneno djelo posjedovanja opojnih droga, stavak 2. za kazneno djelo preprodaje opojnih droga i stavak 3. za kazneno djelo organiziranog djelovanja. Drugim rijeèima, u svakodnevnom životu policajac samo radi svoj posao i slijedi slovo zakona, dok sudac u svojoj presudi manevrira unutar tog zakonski definiranog prostora, èime se otvara i pitanje odluke suca kod optužbi za posjedovanje razlièitih vrsta droga. Policajac uhiæuje osobu koju zatekne u konzumaciji ili posjedu nedozvoljene opojne droge, dok mu sudac sudi zbog kaznenog djela zlouporabe droga.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Izvješæe o radu državnih odvjetništava u 2002. godini daje nam neke pokazatelje. Prema strukturi kriminaliteta, kaznena djela vezana za zloporabu opojnih droga kod odraslih na drugom su mjestu (4306 prijava), kod mlaðih punoljetnih osoba starosti od 18. do 21. godine na prvom mjestu (2336 prijava), dok su kod maloljetnih osoba na drugom mjestu (35,2%). Od 1997. do 2002. broj prijavljenih, optuženih i osuðenih punoljetnih osoba u porastu je zbog zloporabe droge. U 1997. je bilo prijavljeno oko 3000 osoba, 2000 ih je optuženo, a oko 1000 osuðeno. U 2002. su 6642 osobe prijavljene, optuženo ih je oko 4200, a više od 3500 ih je osuðeno.
Bilježi se porast kaznenih djela zloporabe opojnih droga iz èl. 173. st. 1. Kaznenog zakona. Suci su u takvim parnicama kod maloljetnih osoba u 57,4%, a kod mlaðih punoljetnih osoba u 31,4% prijava najèešæe odbacivali kaznene prijave primjenom naèela svrhovitosti. Njime su mali okrivljenici imali izbor da se umjesto kazne bave humanitarnim radom ili da se podvrgnu konzultacijama savjetovališta za mlade, što je prema sucima daleko uèinkovitije od kaznenog postupka, a i djeluje preventivno. Kod punoljetnih osoba suci su u oko 30% sluèajeva donijeli rješenje o odbaèaju kaznene prijave.
Zbog ovakvih trendova, suci traže promjenu èl. 173. Kaznenog zakona, što je dobar povod za promjenu zakona. Aod nove se ministrice oèekuje da donese neku odluku. Brojnim æe moralnim križarima - amaterima, ali i profesionalcima koji kao pijavice sišu novce iz proraèuna - zbog tih brojki iz dubine šiknuti bijesni i odrješiti pokliè u borbi protiv ovog "zla". Mediji æe tu temu takoðer pratiti, kao i dosad, podilazeæi onima glasnijima.
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
ime je napisao(la):
ladno si se zabila u muriju, ne mogu da verujem :)
i jel dosla murija na uvidjaj??? :)

Naravno da je dosla murija.. pa nisam se doma u ogradu zabila... :? No nije ni bitno vise.. grozno iskusto koje je srecom dobro proslo.

A u vezi murije i njihovog "razumijevanja" kad se o travi radi.... nemas bas neke sanse.
To je nazalost ilegalno i na taj nacin se kod nas tretira.
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
za travicu æu dobit prekršajnu prijavu....
kako god da bude bar nisu pomislili da dilam jer s oibzirom na koliæinu koju sam imala mogli su mi i to natovarit...
mislim da æe sve bit ok jedino æe me financijski dobro okinut...pozz :dolar: :mrdam_guzom: :mudonja:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
evo usporedba za razumijevanje marfijevog zakona
"zaista, zaista, kažem vam..."
zezam se, to je formula kad je ISus govorio he he he he heh e hehe he he he

naprimjer.
gladna si, i hoæeš nešto pojesti i odluèiš se za slatko.
namažeš margarin, pa pekmez, napraviiš si kakao nnnn
i ispadne ti šnita s pekmezom na pod i to na onu stranu na kojoj je pekmez
a da je palo tamo di je kruh ne bi bilo tak strašno
poanta: neizbježno je da se nešto negativno desi
oæe li to biti malo ili više negativno?to je pitanje?
a u marfijevom zakonu jest da æe uvijek šnita pasti na pod na onu stranu na kojoj je poekmez i sve umulja i moraš ponovo mazat
dakle, od dvije moguæe negativnosti koja æe se desiti
desiti æe se ona veæa
to je marfijev zakon kak je meni jean frend objasnio pouèen nizom dana ispunjenih šnitom pekmeza koje su pale na onu stranu koja ti zadaje više glavobolja he he he
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
hmmmmm...ako æemo gledat po Marfijevom zakonu ja završavam iza rešetki!!!! :ludaci_lol:
Pa evo onda jedne priæe iz pritvora na županijskom:nas 4-ero smo morali èekat u županijskom pritvoru dok se naši odvjetnici ne skupe,a taj pritvor su 4 bukse s jedne i 4 bukse s druge strane a u sredini je murija...
i sad redara i mene su stavili u bukse s lijeve strane a ovu dvojicu s desne strane...
èim su nas zatvorili redar i ja nismo mogli prestat mljet stalno nas je murjak dolazio opominjat...
a ovaj Frenki kaj je bio s Tonijem(dvojac iz družine)taj lik u 2 dana jedva da je progovorio 2 rijeæi...(ko onaj iz filma How high-I need money)...
i tako redar i ja meljemo...i komentira on kak je tek Toniju sa Frenkijem(pošto ovaj uopæe ne prièa)...
na to doðe murjak i ja ga zamolim da odem na wc...
a wc je na strani gdje su Toni i Frenki...
obavim ja nuždu i pitam ih kak su??
kad ono nitko se ne javlja odem ja pogledat do bukse a ono Toni spava u sjedeæem položaju... :lol:
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
evo ljudi da vam se javim....

riješila sam sudove...dobila sam uvjetnu i 5000kn kazne za travu (a kazna za tu kolićinu je od 5000-20000kn...što znači da sam dobila najblažu)
i tako pakiram se za more....
kane javi se...pa da zapalimo nešto u zadru...:wave:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
eeee...iffkice...

Drago mi je što se tako okončala stvar...:sun2:

Stvarno si dobro prošla...super!

Ajde odmori se na moru.. i uživaj:)))

PEACE!:maryjane: