efekat?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.07.2010
6
0
0
33
e ovako novi sam na forumu pa bi se i predstavio
slim iz tuzle poz svima :p

nego... imam pitanje
nemojte me neozbiljno shvatit kao pocetnika koji ne zna sta radi pa dosao da smara s pitanjima

problem je da me trava ne opali (vjerovatno ce se smijat 90% ljudi citajuci ovo) al me fkt ne udari

rijetko pusim travu jer sam primjetio da me ne pucaju tripovi ili sta vec

prvi put kad sam probo .. nista

drugi put (eh tad me prvi put spucalo i ok je bilo) eto uredu taj put me spucalo

ostalo - nikad nista... ono kao malo me udari kao da sam popio pivu il dvije .. smao ono imas osjecaj da malo udara al kazem eto kao da si gladan hladnu pivu popio i to je to
ili jos bolji primjer.. da sam smoto zatvorsku i ispusio......

cigare pusim godinu i po ... aktivno mozda god
travu pusim par mjeseci

i eto.. probo standardno ko cigaru uvlacim i drzim i ispusem - nista
probo sa zrakom ono pffff pfff pfff - udahnem zrak - pffff pfff - udahnem zrak - drzim - ispustim - nista
probo pomjesano uvucem ko cigaru - zrak - pf pf pf - zrak - drzim - ispustim nista

i jebeno sam crkavo sa ovim forama pf pf pf i ta sranja i jebeno se mucim da uvucem sto vise i sto duze drzim i da vucem sa pauzama (da vucem pa zrak sam da udahnem pa opet vucem) i sve al nista ... ne moze da me opali da imam neke tripove o kakvim mi ljudi pricaju :S

na flasu nikad nisam probo...

i krivo mi jbt kad sam s frendom i imamo robe smotamo 2-3 velika lik se razvali meni nista :S
et pomozite ako mozete fakat ne kontam do cega je ... il imam tripove samo sto ih ne primjetim .. il me trava ne opuca .. il ne uvlacim dobro (mada ne bi reko da je do tog)...

ako je do kvaliteta ... jbg pusio svugdje ... i nista... jbg nisam valjda tolki baksuz da uvijek naletim na lasu robu i da me nikad ne opali
il da su mi jarani tolke papcine da se oni tripuju sami da su lafo na tripovima a ni njima nista...










IZVINJAVAM SE NA ROMANU I SMARANJU!
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Odi kod doktora i vidi u cem je problem (malo sale ^^) stv. neznam nije mi se nikad desio ovakav slucaj,reko si da ti prvi put nije bilo nista to vecini ljudi nebude,reko si da te drugi put lupilo to znaci da trip djeluje na tebi,druge nema...neznam kakvi su ti kolege i sve to...mozda ti kolege imaju smece od robe,reko si kako vuces i to si normalno opiso,neznam.Moj savjet ti je da uzimas robu za koju znas sta pusis i za koju znas odakle je,druge nema...
 
14.05.2010
45
5
8
37
hmm..tvoj je problem sto si prenapet. ni mene nije pucalo dok se nisam opustio.

dakle, nemoj si mislit ono idem se naduvat ko stoka, nego relax i pusit i cim dulje drzat u sebi. najednom ce te tak opalit da ces krepavat od smijeha.

i pusiti skunk :))
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
previse ocekujes definitivno. cijelo vrijeme ti je u glavi pitanje:''kad ce pocet, kak ce bit, zasto me nece itd.'' . to je tvoj trip, nemos se opustit normalno pa te peru takva pitanja. probaj drugaciji pristup, zapali frulu stvarno KAO CIGARU - opusteno i bez razmisljanja, kao da pivo pijes.
i to s uvlacenjem - stvarno nije bitno, samo nemoj forsirat.
 
31.07.2010
6
0
0
33
xDD
ok fala
pa nezz da kazem da je do robe moze biti al nisam toliki baksuz da sam uvijek naletio na losu.. i to da mi frendovi foliraju toliko.. jbg

al hajde eto uskoro trebam se usemit sa likom jednim pa cu da dobijam iz prve ruke robu.. valjda ce biti bolje

i ok probam to opusteno ko cigaru cim skupim nesto kesa :)
 
14.08.2010
46
4
8
35
Ma samo opušteno...možeš pokušati i čistu srolati, tj. bez duhana. Malo je teško za pušiti, ali ako te to ne opali neće ništa :D Sretno :icon_lol: