Egipatsko proročanstvo // ScrOG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Pozdrav vutroljupci, evo mene u novom growu, nisam planirao, ali brzo se navikne covjek na ovaj hobi. :)
Ovo mi je 3. grow, zanima me taj Scrog pa cu ga isprobati u ovom dnevniku. Biti ce ovo dnevnik mozda malo drugaciji od ostalih, popracen vecinom slikama uz koji citat, posalicu itd. Malo da razbijemo monotoniju. :):joint2: Necu previse pricat, sve pise na slikama za sad...

a1.jpg


a2.jpg


a4.JPG


a5.jpg


a6.jpg


a7.jpg


a8.jpg


a9.JPG



a10.JPG
 
Poslednja izmena:

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Dobar uvod svaka cast na trudu oko slika.
:):thumb: Nek bude fino i gusto u mrezi toj.
;)
Po meni su ti se malo izduzile perobaj lampu malo spustit. :popcorn:::thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sretno drug sa egipatskim bogovima lijepo slozen setup,sve uredno za sad,ma da mislim da ce ti scrog bit samo zajebancija ali ajd.. ;) :thumb: :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Hvala svima, drago mi je da vam se svidja ovakao malo drugaciji pristup dnevniku. :thumb:

@ChiliHead
To su inace kante za med, mast i slicno, pa nemaju svojih tanjurića za ispod nego sam koristio njihove poklopce, a to je dosta nespretno bilo jer su jako plitki i u proslom growu mi se cesto desilo da mi se izlije voda po boxu kod zaljevanja, zato sam stavio ove zute, mozda jesu malo preduboki ali nece smetati. ;)

@tiki
Prva dva dana sam namjerno drzao lampu malo visoko, nek su se malo izduzile to mi ne smeta. Vise se nece izduzivati, sad je lampa spustena. :smoke:

@Mad Rabbit
Za ScrOG sam se odlucio zato jer ga nikad nisam radio, a zanima me sve novo vezano uz growanje. U proslom growu sam imao jedan Anubis, svidio mi se i pokazao se kao idealan za LST ili ScrOG, bas voli to savijanje.
Sa LST-om bi isto imao dosta zajebancije, makar trenirat cu ih i tak ak bude potrebno. :gled:

@Stipe
Hvala Stipane, pa ono...trebalo mi je dosta jer su mi stalno nekakve ideje padale na pamet, ali imam trenutno vremena pa mi uz dobru pljugu to nije bio problem. :) Inace sve je to odrađeno ful amaterski u Paint-u, nikakav problem, samo malo volje i vremena. :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni and tiki

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Pripazi na jednu stvar. 5 komada u tom boxu u tim kantama mogu napravit poprilicnu guzvu i bez treninga. Ja imam 4 komada u 120 boxu i isto 600w pa sam pretjero sa vegom i sad imam djunglu. Scrog sa 5 biljaka ce bit malo tricky ;) Mozda da malo ranije topiras, pa cim se izravna opet topirat da stignes sto prije frkat pod mrezu.
Sa LST-om bi isto imao dosta zajebancije
Scrog i je LST samo sto umjesto zica i spaga koristis mrezu koja drzi sve. Kako god....vidjet cemo po putu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tiki

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Slazem se sa tobom, meni se isto pokazalo idelanim 4 kom u taj box. Sa ovim 5. Tutanhkamonom sam isao vise da bude neka rezerva, jer mi se prosli put desilo da je od njih 4 jedna bila defektna pa sam ju morao cupati i brzo proklijati novu na njezino mjesto, a sve to krade vrijeme pa sam se sad osigurao. :bocni::
I to kaj kazes za trening, vidjet cemo po putu sve u svoje vrijeme. :watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe