Egipatsko proročanstvo // ScrOG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Da stavim točku na "i" za ovaj dnevnik...
Dok sam trimao ove svoje Egipćane cinilo mi se da nema nesto previse hedova...pa opet dok se sve posusilo izgledalo mi je da ipak ima dosta. Zanimalo me kolko tocno ima, a nemam vagu, ali sam uspio izvagati...:puuuh:: Nisam slikao jer sam morao biti brz ko munja kod vaganja, tak da ko vjeruje vjeruje.. ko ne vjeruje nek ne vjeruje, svejedno... nikom u džep ni iz džepa. :)
Ima ukupno 512g, ja sam ostao ugodno iznenađen jer sam ocekivao max nekih 450g pogotovo kad su stvari krenule nizbrdo. Mislim da bi se sa Anubisima lako moglo ici preko g/w , sa malo boljim gnojivima i da grow od pocetka do kraja tece kako treba...
Ja cu to pokusati na zimu...sa nekim drugim strainom koje nisam jos probao. Do tada kuda koji mili moji... :respect:

DSCN1005.JPG
DSCN1007.JPG
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Neznam marku, cijenu...a nabavio sam sasvim slucajno,... jos dok ni nisam imao planove i uvjete za growanje, mislio sam da cu cjeli zivot kupovati dim al taj reflektor je promjenio sve i zato cu ga cuvat cjeli zivot ako nista drugo za uspomenu :)
Svako svoga konja hvali :) pa cu i ja svoj reflektor pohvalit kad si vec pitao...izuzetno sam zadovoljan.. Probat cu jednom odradit grow sa a-a-wingom jer me bas zanima kakva bi bila razlika. Ovak na nevidjeno kladio bi se na svoj reflektor bez puno razmisljanja...al past ce prava usporedba kad tad :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fcinter and -BäR-