Egipatsko proročanstvo // ScrOG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Malo sam se zeznuo u proracunu :). Ako gledam 16.02. kao prvi dan, onda im je danas 13. dan. Ne jedu jos nista. ovo je slikano ujutro, sad vec navecer mi se cini kao da su narasle za pola cm. Nek samo divljaju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KlikLik

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
Izgleda da im klasman nije ni mrvicu prejak ;)

Super zgledaju cure, dobar razmak između internoda :)

planiras neki trening uskoro? sve mi miriše na đangl :D
jedva cekam da se mreža spusti :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Prije mreže ću mozda koju topirat, al nek jos malo porastu koji dan, necu jos nista dirati. I kasnije lolipop. Kao sto je i Stipe reko, biti ce malo problem sa 5 kom SCROG. Mozda i izbacim jednu koja će mi se činiti najlošija. :)
 

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
naravno, samo neka se jos malo dobiju, makar grane već vrište na sve strane :D
bice gusto sa 5 komada, makar ni sa 4 nece bit malo
sa zadovoljstvom pratim borbe :popcorn:::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Prije mreže ću mozda koju topirat, al nek jos malo porastu koji dan, necu jos nista dirati. I kasnije lolipop. Kao sto je i Stipe reko, biti ce malo problem sa 5 kom SCROG. Mozda i izbacim jednu koja će mi se činiti najlošija. :)

Malo tamniji listovi samo u gornje desne ne vidim sta joj je drugo,valjda nije humulus lupulus :)

Moj savjet je izbaci petu u out :)
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Nek ide jos pa cu vidjeti kaj cu, ne planiram raditi out iako sam i ja razmisljao da jednu stavim negdje van... ima jos do outa pa cu vidjeti kak ce se razvijati situacija.
 
Poslednja izmena:

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Ovaj update posvećen svim ženama... i mojim "curama" također sretan dan žena! :)
Počeo sam lagano raditi LST da ih dobijem u istu visinu, mislim da ce mi tako poslije biti lakše stavljati pod mrežu...vidjet ćemo kad stavim mrežu.
Ovaj Tutankhamon ima nesto po nekim listovima, neznam od cega je al me previse ni ne zabrinjava, ak bude bolestan leti van. :) Ionako će biti gužva, držat ću ih malo duže u vegetaciji baš hoću da bude đungla pa kud puklo da puklo. :) Neću brzo imati priliku za novi grow pa ovo mora ispasti kako treba da se opskrbim. :)

DSCN0675.JPG

DSCN0679.JPG

DSCN0693.JPG

DSCN0696.JPG

DSCN0684.JPG

DSCN0686.JPG

DSCN0687.JPG
 
Poslednja izmena:

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Zanima me vase misljenje.... trenutno je ovakav raspored u boxu. Ovaj Tut koji je bio u sredini me sve vise zivcira, pa sam ga maknuo u stranu, zbog njega dok je u sredini ne mogu ova 4 Anubisa lijepo pribliziti ispod lampe jedan do drugoga. Bit ce sve teze dok se to jos rasiri a i kad dodje mreza mislim da ce mi samo smetati, a i poslje u cvjetanju. Ne igra mi neku ulogu jel cu na kraju sa njim il bez njega dobit malo vise ili manje. Zato sam vise za to da ga izbacim. :bocni:: Svaki prijedlozi dobrodosli...
DSCN0709.JPG
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Slazem se, a nju sam stavio najvise zato da imam rezervu ako koja od ove 4 bude krzljava. :)
Probat cu ja nju od sad prebaciti na 12/12. Kad bude sunca ide na prozor, kad bude oblacno ide u box ovako na stranu, malo da eksperimentiram. mozda bude za koju pljugu od nje na kraju. :) Za omi ju je odma bacit u smece. :(
 
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Sad sam upao u tvoj dnevnik i suuuuuper mi je ovako kako slike stavljaš. Baš informativno. Sviđa mi se. Samo da se vratim na početak dnevnika gdje si dobio savjet da su se curke izdužile i da moraš svjetlo približiti. To su mi najjači savjeti koje početnici mogu dati. Uopće je nebitno ako se koji cm izduže na početku, poslije dok ojačaju to se sve izgubi.

Sretno majstore, ali evo moj savjet, uvijek paran broj ode u box. ;)
Također bi TUTU ostavio u boxu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zvone39 and Chan

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Jedan brzinski update sa mrezom (vec sam odustao od nje, al sam se ipak opet predomislio :), sutra bolje slike bez HPS-a.

Glavna novost je da sam prije par dana prckao po biljkama i strgao sam na jednoj glavnu granu, nemogu opisati kolko sam bio ljut sam na sebe. Brzo sam ju privezao selotejpom da skroz ne pukne. Oznacena je na slici,al sad nakon par dana mi se cini kao da je i dalje pocela rasti. Tutana sam malo ocerupao i vratio ga u sredinu, sad se dobro uklapa.

Ako pogledate drugu sliku dodjem do izracuna da cu imati jos 70 cm slobodne visine, neznam dal da ih prebacim na 12/12 il da guram jos par dana. Ja sam za ovo drugo iako kad dodju topliji dani mislim da cu morati drzati lampu na vise od 25 cm (necu stavljat staklo na reflektor, zamjerilo mi se u prvom growu i nejdem vise nikad s njim :)

DSCN0711.JPG

DSCN0716.JPG
 
Poslednja izmena: