Email client

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Which One?

  • Mozzila ThunderBird

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    9

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Koji email client koristite?
Preporuke,misljenja itd...

Ja koristim Mozzila ThunderBird 2.0.0.9
Dosad sam koristio radi gmail accounta,ali eto moze i hotmail i yahoo...
Zna li neko sta da upisem u polje Incoming server,za hotmail,i za yahoo?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Heheh, Hotmail i Yahoo su bili moguće da ih koristiš (kao POP3 servere) prije. Sad da bi se koristila TA pogodnost, treba se platiti nešto.... i ostalo sve isto kao i za svaki POP3 mail server (dolazni i odlazni) serveri....
Btw: ja na Thunder-u imam 9 account-a :)
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
haha, 9 accounta... fascinantno!
ja koristim gmail! gmail rula... netrebaju ti nikakvi clienti, sve mozes uz browser napravit, a opet imas pun ***** prostora
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Aaaa, znaš li ti šta je E-Mail klijent, i šta su POP3 serveri???? Očigledno da ne znaš čim lupaš takve gluposti.
Ja imam samo 4 google account-a, i 2 od ISP-a, ovdje na vutri, i po tvom da to sve provjerim, morao bih otvoriti kamaru stranica, prijaviti se 9 puta, otvarati stranice, a ovako samo 1 klik i sva pošta dodje u mail klijent, i naravno, pokrenem ga čim se konektujem, i čim bilo gdje dobijem mail, odmah me obavjesti tj. odmah znam, dok ti bi se morao "Sign Out" sa jednog account-a pa "Sign In" na drugi, pa tu pregledati pa opet sign out (ovo za google samo, a gdje su ostali)
Toplo ti preporučujem da izabereš jedan E-mail klijent....
Imaš od XP-a Outlook Express (a i u MS Officu, MS Outlook... pa pogledaj za šta služe ti programi....)
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Koristim Windows Live Mail, kako bih proveriva moje mutiple accounts na hotmailu.
Sa njega ne treba placati nista dopunsko jer mozes odabrati opciju HTTP, koja je besplatna a ne kao POP3.
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
36
office outlook 2003,Mail Apple inc.
@google.com ,@yahoo.com ,@alti.co.yu ,@sbb.co.yu ,@hotmail.com ,@mac.com
mnogo mi je :email: :crash: