Email zlata vrijedan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Od pocetka otvaranja Vutra.org sajta dobijamo emaile od mnogobrojnih istomisljenika koji nas bodre da nastavimo sa radom. Od bezbroj emaila ponekad neko napise da nije ok sto nismo za hemiju ali uglavnom na kraju i sami znaju da nisu u pravu pa se trse losih rijeci.

Ali jedan email sam morao izdvojiti posto sam se slatko nasmijao i zelim da podjelim sa vama ovaj tekst jedne veoma zbrkane osobe.



Gladiator je napisao(la):
Da vam jebem mater narkomansku u picku oces vutre a dacu ja tvojoj kevi vutru mamu ti jebem aaa pitaj kevu jel sam joj dao vutru mamu ti ja jebem ima da tuzim ovaj site mamu vam jebem vi tu da ucite decu da se drogiru kako vas nije sramota djubrad tuzicu vas mamu vam jebem ajde dodji ako smes da ti ja dam malo vutre mamu ti ja jebem ajde dodji mama ti je kurva bre juce sam je jebo najobicnija kurvaa!! sisa ***** za 20 dinara pitaj je ako neverujes kazi mama jel istina da si popusila cika gladiatoru ***** za 20 dinara kakav je ukus mama?? jel kao kad pusis dzoint? mama pitaj je mama jel mogu ja malo da te jebem?? govna sto da se legalizuje zato sto je vi pusite da je nepusite ***** bi vi pravili ovaj site mamu vam jebem zvalavu pa sad sam zakljuci jel ovo bilo vredno citanja mamu ti jebem kurvinu
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Hehe...bas dobar neki isfrustriranko....Napisi mu neki odgovor....pa onda postuj njegov odgovor:):)
 
24.04.2005
11
0
0
39
u pismui se da vidjet koliko je osoba nestabilna, krivo odrasla, frustrirana svojim zakonim i naèeklima življena i PRIJE SVEGA nema pojma bre o nièemu.


Anðele Skini Pauèinu S Oèiju
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..uuuu jeee, covece istina je da su balkanski jezici najbogatiji psovkama.. ::super
..tip izgleda pokusava nekom da se uvuce u dupe..na jedna poseban nacin.. ::histerija
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ma tip je blesav...
vjerojatno mu njegova mama nikad nije dala da izaðe sa ekipom, pa se nije nikad napio i napušio..jadan, pa kad vidi sta mi radimo i pisemo, onda mu je zao... a jebi ga.... ~)
 
Z

Zelena Akcija Zagreba

Guest
Pa to je neki neuki kmet... Priprosti pastir se spustio sa svoje visoravni, pustio ovce da se same jebu, došo na internet i popuje da kako smo mi fuj. Šapan. Neartikulirana nakupina proteina. pu! 8)
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
ne ali najace je ono "cika gladiator",umro sam kad sam to procitao osecam da lik to ponavlja sebi kad ga drka tipa kao ko je tvoj cika gladiator ha ha ha ::histerija ::histerija ::histerija ali ko zna zasto je ovo dobro lik nas je potsetio gde zivimo i da cemo na putu do legalizacije morati da se borimo i protiv ovakvih nepismenih,iskompleksiranih i seksualno devijantnih balkanskih neandertalaca kojih ima mnogo,mnogo evo ja mu se zahvaljujem ovom prilikom:CIKA GLADIATORU HVALA TI STO SI ME POTSETIO U KAKVOJ KURTONSKOJ ZEMLJI ZIVIM,HVALA TI NA VRACANJU U REALNOST.pored takvih se ovo nece legalizovati jos sto godina.ali ipak ovakav slucaj treba da nam da podsticaj da i dalje edukujemo ljude sirom bivsih republika.DO POBEDE,DO LEGALIZACIJE
 
15.04.2005
34
0
0
44
sputnik.blog.hr
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija

Lik mi je bas super za nasmijati se... btw ovo bi trebalo preseliti pod 'humor' i nagovoriti ga da posalje jos koji mail tak da ga malo bolje upoznamo!


0009
 

iz0t0p

Aktivan Član
07.09.2005
141
26
0
74
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija