emisija 21.12.2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
..i da se moram ispricate mom prijatelju Bladeu..
Frende ma kakve isprike,ja sam covjek otvorenih pogleda ne ispricavam se ni sam pa ni ne primam isprike nemoj bit lud...pozdravi ženu ;-)

Druga stvar...za jedno društvo hašišara prilicno smo osjetljivi ahahha a kako kome dan....nešto drugo bi skrenuo pozornost znaci za emisiju nije postojao nikakav program nego je sve cista improvizacija i trenutak kako se ko osjecao (dok mi nije puko net tako je bilo a dalje neznam..)..kako i znate ja sam od samih pocetaka uz vutra radio jedan od prvih DJ-eva...zadnjih mjeseci ne radim na radiju ništa....a zašto?...zato što nema slušatelja....zadnji put 6 sati sam puštao glazbu jednom ili ni jednom slušatelju..tijekom tih 6 sati radi mi ovaj program onaj program internet na ovaj nacin na onaj nacin i tako...hlađenje laptopa u crvenom i tako da ne nabrajam dalje...pa pitam sam sebe zašto da to radim i koljem laptop od 6 000 kn a niko me ne sluša i ne postoji nikakav interes....imam ja i posao i ženu i dijete na putu teško bolesnu majku i tako dalje...pa ono nek niko ne zamjeri na nikog posebno ne pucam....al možda bi se trebalo izjasnit ekipa...želite li Vutra radijo,odnosno treba li vam ili ne...jer ipak se placa server za to i to ne malo novca...

Poštovanje svima