emisija 21.12.2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
[video=youtube;WNal8dypFxM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WNal8dypFxM#![/video]

Evo spiska pesama koje je Čed Nejt uklopio u jedan apokaliptični minut:
1. It's The End of the World As We Know It - R.E.M.
2. I Don't Want To Wait - Paula Cole
3. Highway To Hell - AC/DC
4. Till The World Ends - Britney Spears
5. The Final Countdown - Europe
6. Gimme Shelter - Rolling Stones
7. The End - The Doors
8. Armageddon - Alkaline Trio
9. Skyfall - Adele
10. Apocalypse Please - Muse
11. Terminator 2 Theme - Brad Fiedel
12. 1999 - Prince
13. 99 Red Balloons - Goldfinger
14. Waiting For The End Of The World - Elvis Costello
15. I Don't Want To Miss A Thing - Aerosmith
16. London Calling - The Clash
17. Good Riddance [Time Of Your Life] - Green Day
18. Closing Time – Semisonic

Možda može pomoći za emisiju
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Večeras oko 21:00 cemo pokusatiizvesti emisiju...u banani sma ka i do sad a to cete se tek uvjeriti:dada

Cekam da se kolega Opa Cupa javi da vidim sta cemo...dati cu sve od sebe pa se makar ugusija od otekline grla ali pokusati moramo :)

slusam ose oko 21 h
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Tropico je napisao(la):
Večeras oko 21:00 cemo pokusatiizvesti emisiju...u banani sma ka i do sad a to cete se tek uvjeriti:dada

Cekam da se kolega Opa Cupa javi da vidim sta cemo...dati cu sve od sebe pa se makar ugusija od otekline grla ali pokusati moramo :)

slusam ose oko 21 h

Tropico javim ti se oko 16h.da utvrdimo gradivo...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Zahvaljujem se svima koji su sudjelovali u ovoj emisiji koja se ni u kom slučaju emisijom ne može nazvati :icon_lol:

Nadam se da vam ej bilo zabavno i da će ovakvih emisija biti u budučnosti više!

Prokosili smo smaku svijeta, pobjedili smo ga....nije ima muda ni da se pojavi...toliko o jačini vutra zajednice!

Budite mi dobri!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Dr.Chronic je napisao(la):
zao mi je sto nisam sluso emisiju ja sam zabrijo da ce danas bit pomjeso dane:)

I ja sam mislio da je u petak na subotu, slučajno upadoh sinoć kad ono Tropico i Opa Cupa u elementu, aha reko, to je to... I onda se na brzinu stukoh, pomislio da sustignem ostale pa se preforsirah i negde posle ponoći završih karijeru...

Bilo je odlično ... :clap:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
U pokušaju da sam sebi pokušam razjasniti valja li ova emisija od sinoć ili ne valja...pišem sljedeće.

Izdržao sam nešto više od sat vremena i to uz veliki napor. Javljanje gostiju u eter Vutra radija (papa romeo,natura,opa cupa) zasjenili su monolozi od dj tropica koji je na besmisleno vulgaran način opisivao svoje osjećaje prema svojim ''prijateljima'',poznanicima,simas-u....
Pokušavam shvatiti onu uzrečicu na kraju svakog monologa; (p*deri,p*čke),šalim se,muahahahahahaha
Pokušavam si zamisliti radio emisiju npr na Otvorenom radiju,gdje voditelj u eter šalje ovakve poruke i ovakve vibre.
20-tak slušatelja,od kojih nisu svi bili na chatu u tim trenucima...ako ste uživali,ja se moram zapitati jesam li ja normalan.

Ovakvo prostačenje i ovakvi ispadi ni u kojem slučaju ne idu u prilog Vutra forumu.
Meni je sinoćnja emisija više ličila na smak Vutra foruma nego na party za smak svijeta.

No to je samo moje mišljenje...:thumbsdown:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ven bio si i ostao usidjelica, to ti moram reći, lipo sma naglasija da se emisijom ono ne može nazvati jer za emisiju treba imati plan i program a plana i programa bilo nije...

Imas pik na mene očito šta se radija tiče, stoga još jednom ti šaljem :*.

Moja emisija moja pravila (kad budes ima svoju ograničavaj se)!

Sve je ono sinoć bilo u sprd ritmu, tebe očito neke društvene konvencije koče ovdje a i u privatnom životu.

Opet ti s ijedini koji je izrazija negodovanje, ako ima još tko nek se javi, a ja ću onda poduzeti stegovni postupak protiv samog sebe i smjeniti sma sebe sa dužnosti!

kad me se bude plaćalo ka voditelje na otvorenom radiju možeš negodovati, kad vutra radio bude registriran kao radio postaja možeš me kritizirati, kad shvatiš šta je humor možeš me kritizirati.

Ako si jedan jubi to može dopustiti riječi poput p*čka i k*rac (a ja sma nakon svake moje riječi rekao ŠALIM SE) onda si možemo i mi....

mnogo toga druže moj ti ne možeš shvatiti ali to sma davno zaključija...

Eto još jednom, ako je kome smetalo nek se slobodno izjasni a kad se skupi broj nezadovoljnih (više od 1-2, s tim da imamo vena kao 1 nezadovoljnika) ja odtupam od ove dužnosti pa ćemo slušati crkvenjačke emisije i emisije i fotosešnu iz venlovog vrtla ;) :*

Inače bilo mi je ludlo sinoć!

Hvala svima koji su popratili od početka do kraja!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Tropico dao bi ti ruku desnu,nemam ja pik na tebe brate.
Ali ako me možeš shvatiti...mene baca u crnjak takav vokabular.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ven ja sam umjetnik...ponekad se umjetnost ne može shvatiti...ali čim je čet bija pun a radijo je primija 27 slušatelja (od 4-5 mjeseca tako nije bilo), do 01:30 još nekih 13 slušatelja...ljudima nije smetalo....kažem ti ja....crkvenjak nisna niti se vodim društvenim konvencijama...ipak čekajmo još nekog da te potvrdi ili da te obori...

btw bilo je i starije kulturne ekipe (kao ja to nisam zbog par riječi :icon_lol:) i dečki su uživali...shvatil isu zajebanciju kao zajebanciju....

meni je žao što nisan vodija neku političku, crkvenjačku emisiju...znam takvih emisija nam fali, malo ih je u današnjim medijima...

opet češ ti meni reći "smeta mi je vokabular" a ja ću opet reći majne emisija majne pravila...sva srića pa uvijek postoji klik mišem na X!

(btw vrt ti je zakon i ja bi takav da budem iskren, ali mozda i meni ponekad upadne u oko tu mač istih slika svaki dan na četu, pa se ne bunim, nego shvatim to kao nečiji ispušni ventil..."ako se ne mogu prvom susjedu pohvaliti jer je ljubomoran na moj vrt mogu se barem dobroj ekipi na četu", i ja to poštujem ;))
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
evo kaze meni moja Ruza da sam i ja sinoc kenjo u mikrofon i jos dugo poslije nego je zavrsila emisija ,samo mi nije htjela reci...i da se moram ispricate mom prijatelju Bladeu..e sada neznam jel me lozi ili prica istinu pa ako sam koga uvrijedio evo ispricavam se 100%...evo bacit cu mikrofon,ode 25kuna ko rukom......Tropico trebamo mi to ponoviti do Nove Godine...kazu moji izvori da je smak u 2.mj da je ovo samo bila zahebancija;)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Nevolim vidjeti ovo kud nas je malo jos smo neslozni...

Kad bi imali pravi radio kako "otvoreni" ne bi ni bilo takvih emisija barem ne do iza 24 sata i tu ce se mislim svi sloziti s tobom Venlo ja prvi a ako se Tropicu nesvida ko ga ...odma nogom u guzicu XD

Ali posto uzemo u obzir da ovo ipak nije otvoreni i realno emisiju je slusala uza ekipica vutre a svi su stariji do 18g...osjecala se trema kod decki na pocetku i trop kao showmaker je na svoj nacin opustao i razbijao tu napetost i u konacnici ako izbacimo psovke jos je i napravio dobar stimung sa vanzemaljcima i smakom svijeta...e sad sto tropi ima svoj specifican stil koji nepase svakome tu on nije kriv...takav je kakav je ili slusaj ili ugasi...ako mislis da mozes bolje Venlo vjerujem da ce ti svi pomoci da napravis svoju emisiju u svom stilu po svojim pravilima...

A ti tropico nauci primiti kritiku sa smjeskom i prije svega postuj svoje slusatelje jer bez njih nema ni tebe ;)

Shvacam vas obojicu tebe Venlo kao obrazovanog i kulturnog cvijeka i briznog oca....a shvacam i tebe umjetnice jedan ....i nedrzim niciju stranu...oboje vas cijenim i postujem na svoj nacin i stavljam tocku na kraj obojici..........................................:dada

Za sudionike imam samo rijeci pohvale ..Blade je to rutinski odradio ostali sa srcem i dusom i vjerujem da ako jos par puta ponovite ovo, opustite se i nadjacate tropika ;) mogli bi dobiti puuuno novih voditelja za svakakve emisije..... kako umne tako i maloumne ;)

Bitno je da se druzimo i sirimo dobre vibre jer svi smo mi vutra:family1: na kraju ...peace all :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ajde šta ste se uzjebali!? Meni Tropijev stil ide na neku stvar i ne želim ga slušat di sere, pa ga ne slušam :rofl:
Jel to pošteno? Ništa osobno! Pisani oblik komunikacije nam ide bez problema i to je bitno. Kad bi se sreli, siguran sam da bi se vrlo dobro složili, ali ovo na radiju je za mene previše ;) Probao sam par puta, ne ide i više niti ne pokušavam :) Radije si na tjubu pustim nešto :)
S druge strane, kad Smok pušta mjuzu, sa zadovljstvom slušam :) Svako treba imat svoje. Ne pokušavajte prilagoditi druge sebi...što ti ne paše, nemoj slušati. Jednostavno :)

PS:
Tropi, ako ti je stalo do slušatelja, prilagodit ćeš vokabular tako da te širi krug ljudi može slušati. Ako nije, cepaj brate kako si do sad :icon_lol:

:wave:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ja još ne vjerujem da nitko ne vjeruje da je omvo bilo u sklopu smaka svijeta....pa mislija sma hebiga, da je kraj svijeta :icon_lol:

Sve stoji zločko i poštujem to. ali jedan mali ispravak....ja vodim emisije (kako si reka netko ce progutati netko ne) ostali Dj-evi puštaju glazbu....i to je ta razlika ;)

uzeti cu kritike u obzir svakako/neću dopustiti da me sistem promjeni :icon_lol: ---->

----> https://www.youtube.com/watch?v=yinhIK9FyfQ :icon_lol:

Opet se ŠALIM, tko skužija drago mi je ja Tropiko, tko nije: :2flip: (i opet se šalim :p)