Emisija Otvoreno - Tema - Dekriminalizacija lakih droga - HRT 1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ocusadit

Aktivan Član
07.09.2012
72
39
18
35
Badivefi
bravo za hrt jer ima sve vise sadržaja koji govore o kanabisu za medicinske svrhe.

također pratim i HR 2 koji u sve vise emisija (najvise zabavnih) barem spominje medicinska svojstva kanabisa.

to je dobro :D .. polako upoznavanje dosta neinformiranog drustva
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
58
Svica
Pozdrav,,,,morti nije bas srz teme,,,ali ima veze s legalizacijom,,
trebali bi i mi u Hr,,organizirati tak nekaj ili ima vec?



10. 08. 2013
u Berlinu zapocinje Cannabis Parade,,2013 je godina dekriminizacije tj. korak prema legalizaciji.
Dvije Solucije ima za konacnu legalizaciju Vutre,,
1.Po cijeloj Europi Konoplju rasirit,,
2,Ici na neku Cannabis Parade
Kad iznenada iz cijele Europe Ljubitelji Vutre nagrnu u 8.mje. u Berlin,,bice to bomba za Medie,,i tocno to vodi do konacne legalizacije,,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AwsomeSmiley

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
58
Svica
I kad jednog dana Njemci legaliziraju Vutru,,,kladim se da ce onda i nasi politicari pocet o tome ozbiljnije razmisljat,,jer nama su (Hr),,, Njemci tak i tak vec x.godina uzor i primjer,,,po kojima se mi orijentiramo ,,,pljuc
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic
04.03.2013
7
2
0
roower je napisao(la):
Kad iznenada iz cijele Europe Ljubitelji Vutre nagrnu u 8.mje. u Berlin,,bice to bomba za Medie,,i tocno to vodi do konacne legalizacije,,
Pitanje je bi li uopče mediji objavili takvo što, evo vam primjer sa nedavnim prosvjedima koje su organizirali anonymousi, prosvjedi su održani u nekoliko večih gradova, a na vijestima ni traga, ni glasa...

:knockknock:
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
58
Svica
Dobro neznam di si ti citao,tj di se vecina informiraa da nisu o tome culi,,ja znam da su bili ti prosvjedi,,po evropskim gradovima,ljudi su prosvjedovali pred svim vecim Bankama,i bila je medijska bombica po skoro svim vecim novinama..,i vjeruj mi kad se u 8.mje.okupi dovoljan broj ljuudi u Berlinu,,,,zaista se onda o tome bude dalo citati u novinama,,,vjerovatno negdje na zadnjoj straniciu rubrici smjesno-zanimljivo ,u njemackom Bild-u,,ili Svicarskom Blick-u, Engleskom (kak se zovu njihove novine),ali ipak cuce se,,,,,
 
18.03.2013
18
12
0
34
uglavnom tražim, ali ne pronalazim jeli u Hrv. na kraju marihuana dekriminalizirana ili ne (cijelo vrijeme mislim kako je od 1.4 to prekršajna prijava, govorim o slučaju da nas na cesti uhvate sa ne znam 1 g)

edit: pronašao što sam tražio
 
Ugl ak ko planira napraviti nekakvu paradu ja sam uvjek za =) A da bas sam procitao na forumu od neke cure post da imamo skoro iste zakone kao i u njemackoj i da se dosta poistuvjecujemo s njima ajmo rec barem sto se trave tice , pa ono sto prije tam budu pozitivno na to gledali i ovdje ce , makar sam sad nesto slusao ljude oko sebe , ima neki lik koj se kandidirao u poltici i zalaze se za legalizaciju trave tak da ko zna.... =/
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
mar1o je napisao(la):
Naravno da mlati jer je najveći legalni diler heptanona za farmaceutsku mafiju u hr. :icon_evil:
Btw pozdrav svima na forumu

Pozz,
Ne samo drug što kažeš za HR, nego i u BiH je ista situacija. On i Hasečić (odavdje) iz SA, oni su uveli Metadon u HR, pa onda u BiH ....
Upravo tako ..... "Legalni dileri" Metadona/Heptanon-a na ovim prostorima.... ne znam samo kakvo je stanje u Srbiji što se ovog tiče....
C c ccccccc
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
sHR00m je napisao(la):
Skupila se hrpa konzervativnih prdonja i tema je skrenila s kanabisa na heroin i teške droge. Kanabisu je posvećeno možda 10 minuta emisije, ako i toliko. Jedino je gosp. Kovač pokušao nekako skreniti temu na kanabis, ali nula bodova, tema opet skreće na narkomane i teške droge. PUJ!!!

EDIT:
Evo ako netko nije pogledao, a zanima ga emisija, ovdje može pogledati online: http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews[cat]=170&cHash=5ffa325f26
Nisam ja gledao, aaa ovaj link ne radi, odnosno nema pod "O" ništa :(