Emisija - VIDRA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ja nažalost rijetko kad mogu uhvatit priliku da puštam,jednostavno nemam vremena uz obiteljske obaveze,jedno vrijeme sam ljetos puštao navečer ali sad ne mogu...moje mišljenje je da je ovaj novi server totalni promašaj(bez uvrede ikome),nekako mi je previše profesionalan u smislu da se moram najaviti kad ću puštati,dok s druge strane sam kronično u nedostatku vremena i nemoguće mi je trenutno bilo šta planirati,jbg...onaj prošli server mi je bio puno draži jer sam se mogao ubaciti kad god sam imao slobodnog vremena,vjerujem da bih i sad češće puštao da je stari server,puno mi je to jednostavnije i lakše bilo...

što se tiče Vidre,nisam s urednikom u kontaktu cijelo ljeto,uzeli smo pauzu ali nikako da se pokrenemo,hehe...a i opet je pitanje koliko bih mogao sudjelovati s obzirom da mi ne bi bilo dovoljno ni da dan traje 59 sati koliko sam u manjku s vremenom. :(
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Steta ako se bude morao ugasiti radio.Zgodna kombinacija je biti na forumu i slusati radio.Cijepati drva a sa strane svira vutra radio.A tek ona shema,kastris drva u sumi a u prednjem dzepu tobolca na radnom odijelu svira preko mobitela...vutra radio.
I trenutno dok ovo tipkam ...
Global_Marijuana_March_animated.gif

Slušate Vutra Radio: VUTRA HIGHEST :banana_rasta:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
3 sata su ujutro,na radiju VIDRA (tako piše).Marta priča o gandži u Nizozemskoj.
Na trenutke zakucam pa ne pratim :D Onda se vratim :D
No,dobro.Šta je tu je. :spliff:
Pozdrav Marta :)
Sinoć u 'vo doba išla Vidra br.13.Posljednja u nizu.Voditelj zapalio pljugu.Vidi se po njemu :D
I vala ,neka je.Br.13 je posvećena nagradnoj igri 'džinglovi'.
Zanimljiva emisija nadasve.
Nakon emisije predobar mix išao.Zapalio sam nešto opako,hehe... da sad ne pričam šta i kako,uglavnom.... let na drugi svijet :D totalno,nemam snage na tabljet pogledati koji je mix.
Jutros u,neznam koje doba ... nešto me probudi.U polu snu pogledam,žena uskače ispod mog pokrivača i nasmija se :ljubav:
Ijaooo ljubavi,...
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Hoće li kakav napredak, nova sezona i to? Dugo već nisam čuo vidru a slušam radio često, možda smo se mimoišli?!
Kako god ja bi se uključio u tim, ako još postoji, da pomognem koliko mogu sad kad imam vremena. Imam amaterskog iskustva sa daw programima i audio opremom. :)
 
Poslednja izmena:

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ništa od toga,glavni urednik je neaktivan već duže vremena...ja sam radio grow report,ali sam i sam neaktivan na radiju već dugo,nedostatak vremena,obaveze i tako,svega se skupilo što je utjecalo na moju neaktivnost...Vidra je bila dobar projekt i ono što smo snimili je bilo prva liga,ali kako sad stvari stoje,ništa od nastavka.