Endgame-Alex Jones-Blueprint for Global Enslavement

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Meni se nije svidelo sto su u tom filmu oni protestanti jasno i glasno govorili "we are going to stop a new world order", "We know what you're doing" i takve stvari. Prvo pravilo odbrane jeste da NIKAKO nesme neprijatelj znati da znas njegove planove, jer ce ih lako promeniti. Cini mi se da ako oni zele da uspostave NWO, nece ici preko Bilderberg (or whatever) grupe, i da ce tu grupu samo koristiti kao mamac, dok oni negde drugde planiraju dominaciju.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
meni a.jones djeluje malo prenapuhano (a ko će nam svima udovoljiti)
a ovi drugi prelabavo

volio bih malo više etimologije u izvođenju dokaza da je judaizam kult saturna ako je njihov sveti dan štovanja saturday.
eto to mi malo djeluje prelabavo

naprimjer sa biblijom se može svašta dokazati od toga da je bog ljubav pa do toga je nemilosrdni rasista i djecoubojica, ljubomorni (i ponosan na to) bog koji voli sprženo meso... (da parafraziram dawkinsa)

eto pa kad slušam maxwela ili tsariona nemogu se oteti toj sumnji da im je etimološka pozadina dosta slaba

no, dobro je da barem čeprka traži i slično. na kraju krajeva čini mi se da je on usliko onu sovu na bohemian groveu
radi veliki doprinos ako se mene pita