Endgame - Blueprint for Global Enslavement

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
30.10.2008
8
8
0
31
koliko vidim, nema nigdje ništa o ovom filmu iz 2007... a čula sam da će U2 napravit još jedan koncert u zagrebu, što znači više para bonu voxu i ekipi, što me asociralo odmah na ovaj film i nimalo me to ne veseli.

jeste ga gledali? šta vam se čini?

po meni je must see..a alex jones je kralj :D

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
629
153
63
stavio sam ja bio negdje link.. brijem cak i temu.. al nebitno ;)

da da.. jako mocan film.. podosta "realan" prikaz.. iako ne pokazuje nista novo u biti... ma tko ce znat.. nek si slobodno ti psihopati vodeci trljaju ruke...

i oni su dio covjecanstva.... :)

OP
OP
ataraxia
30.10.2008
8
8
0
31
sorry ako postoji, nisan vidila ;)

e baš sad čitam na txtu kako će U2 donirat dio para od koncerta za afriku..a kako oni lako prodaju tu priču..reka bi čovik lijepo od njih, bar da je nekome stalo..al kad se suočiš s istinom i s tim da donacije tih licemjernih bogatih ljudi, kojih nije malo, pomažu samo većoj kontroli afrike od strane ''mirovnih snaga''..tužno. :eek:hno:
učinite dobro djelo i nemojte otić na koncert XD

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
629
153
63
ataraxia je napisao(la):
sorry ako postoji, nisan vidila ;)

e baš sad čitam na txtu kako će U2 donirat dio para od koncerta za afriku..a kako oni lako prodaju tu priču..reka bi čovik lijepo od njih, bar da je nekome stalo..al kad se suočiš s istinom i s tim da donacije tih licemjernih bogatih ljudi, kojih nije malo, pomažu samo većoj kontroli afrike od strane ''mirovnih snaga''..tužno. :eek:hno:
učinite dobro djelo i nemojte otić na koncert XD
ma kakav u2...

nabijem tog bonu i njegove "peace" poruke.. sve sto je dobio od toga je posvetu britanske kraljice... a to nam sve govori...

U u u look at me i have been enchanted by the power of the reptilian queen! :D

ma smjesno je to sve...
ja volim zivot.. nezelim nam takvu buducnost.... kao itko od tud.... a sve sto mozemo je cekat.. i uzivat... koliko mozemo...

we got to be doing! :D
peace