Endgame - Blueprint for Global Enslavement

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
stavio sam ja bio negdje link.. brijem cak i temu.. al nebitno ;)

da da.. jako mocan film.. podosta "realan" prikaz.. iako ne pokazuje nista novo u biti... ma tko ce znat.. nek si slobodno ti psihopati vodeci trljaju ruke...

i oni su dio covjecanstva.... :)
 
30.10.2008
8
9
0
35
sorry ako postoji, nisan vidila ;)

e baš sad čitam na txtu kako će U2 donirat dio para od koncerta za afriku..a kako oni lako prodaju tu priču..reka bi čovik lijepo od njih, bar da je nekome stalo..al kad se suočiš s istinom i s tim da donacije tih licemjernih bogatih ljudi, kojih nije malo, pomažu samo većoj kontroli afrike od strane ''mirovnih snaga''..tužno. :eek:hno:
učinite dobro djelo i nemojte otić na koncert XD
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ataraxia je napisao(la):
sorry ako postoji, nisan vidila ;)

e baš sad čitam na txtu kako će U2 donirat dio para od koncerta za afriku..a kako oni lako prodaju tu priču..reka bi čovik lijepo od njih, bar da je nekome stalo..al kad se suočiš s istinom i s tim da donacije tih licemjernih bogatih ljudi, kojih nije malo, pomažu samo većoj kontroli afrike od strane ''mirovnih snaga''..tužno. :eek:hno:
učinite dobro djelo i nemojte otić na koncert XD

ma kakav u2...

nabijem tog bonu i njegove "peace" poruke.. sve sto je dobio od toga je posvetu britanske kraljice... a to nam sve govori...

U u u look at me i have been enchanted by the power of the reptilian queen! :D

ma smjesno je to sve...
ja volim zivot.. nezelim nam takvu buducnost.... kao itko od tud.... a sve sto mozemo je cekat.. i uzivat... koliko mozemo...

we got to be doing! :D
peace