Envirolite 125W gubi kontakt..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.02.2009
41
7
8
40
narucio Envirolite 125W Dual CFL zarulju i od prvog dana malo radi malo ne radi..
nakon proucavanja zakljucio sam da ako ne radi treba malo ju zatresti i ponekada bi proradila na duzi period..

al u zadnjih 2 dana nikako da je uspijem upaliti..rastavio sam tijelo zarulje i koliko vidim sve zice su dobro spojene,kao i kondenzatori i hrpa nekih elektronichkih pizdarija..

fora je sto sada daje znakove zivota samo ako se zarulja dok je ukljucena u struju trese rukama.

ima tko kakav pametan savjet u cemu je problem? lud sam!
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Ako imas multimetar sa zujalicom, pokusaj utvrditi gdje se gubi kontakt.
Ako nemas iskustva s tim, odnesi do nekog frenda ili u servis neki pa neka oni pogledaju.
 
27.02.2009
41
7
8
40
ok, fala..
probao sam ja dok je bila rastavljena lampa (i ukljucena u struju) sa ispitivachem sve moguce kontakte i svagdje gdje dotaknem svijetli..

mislim cim onda pri treshenju daje znakove zivota znaci da nije crkla totalno..
 
27.02.2009
41
7
8
40


evo slike elektronike.. napominjem, ispitivachem sam prekontrolirao sve spojeve i svagdje ima struje.. cak i lampa ponekad zatreperi kada se malo protrese rukama... eto ak se netko razume u elektroniku neka pomogne..
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
jesi probo nazvati ih i reci im da si dobio pokvarenu robu? koja se mozda ostetila pri dostavi?....vrati ju kak je bila i u kutiju bez obzira sto si ju otvaro ti sam tvrdi da nisi i proce :D ...bar je to uvjek kod mene prolazile takve situacije...:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: covik
28.02.2009
49
0
0
44
Ako ti ne proĐe ovo sto flegi kaze.rastavi jednu cfl pa probaj sa njezinom elektronikom,trebalo bi bit isto samo kaj ce malcice titrat.