eo da i ja prestavim svoju jadnu biljčicu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
ako će rast barem malo to je odlično, jer se od 9. 8. do 19. 8. skoro pa poduplala, na prvoj slici je niža od boce, a na zadnjoj slici kud je visine boce i pol, tud je u širinu ošla

tako se nadam sad da kreće u razvoj ovih sporednih vrhova koje možda isto mogu probat posavijat pa i da oni dobiju vrhove...
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina

bogami raste u cvjetanju skoro isto ko i kad je bila u vegetaciji...

nemogu više ni slikat iz daleka da je cjelu obuhvatim, zabio sam se u grmlje više za iza ne ide... još par dana pa će izletit iz objektiva
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kakvi 20-ak kad se osuši. Ali ima kapaciteta za stotku suhog:) Koliko sam skužio ovo je 2 tjedna cvijetanja i kad uspoređujem sliku napredak izgleda maksimalan. Dok su bile male kao da su bile pod stresom, kad su se oporavile počele su rasti i usput je vrijeme cvijetanja. Nisam čitao sve a sad i teško jer taman gasim...samo da tako i ostane i biče odlično:prof10:
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
a bile su pod itekakvim stresom, kad je jednu skakavac dokrajčio, a drugu pojeo, samo je jedan list visio...

al eto ipak sam imo sreće...
ma zadovoljan sam, za mjesec dana kad bude pretpostavljam vrijeme berbe bit će šta za brat...


imal ko ideje di ima za nabavit one listiće za ph vrijednost, u ljekarni nema ne davaju to običnom puku mamicu im, u agrarijama također nema, kod veterinara nema itd.. imal na internetu za naručit?

baš me interesira da očitam vodu kojom ih zaljevam, pretpostavljam da je dobra voda, inaće zaljevam vodom iz bare, kad zabijem bocu uvjek bude puna onih vlaknastih algi, a kažu da kad ima tih vlaknastih da je voda dost zdrava..
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nemoj se zamarat s tim ph za sad... ako si dogurao do ovdje, voda je OK!

inače to imaš u zoo shopovima, ili se čak može naručiti preko interneta.. ja sam svoje kapi za testiranje PH vrijednosti platio oko 75kn
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
kakav zoo šop to ne postoji u mene, u agrariji nema, u veterinarskoj trgovini nema, išo sam u par agrarija kažu da su bili nabavljali recimo za sezonu grožđa sa modrom galicom, al kao da im više ne daju apoteke i nabavljači, tak da ništ od toga, a apoteke kad ih pitam kažu da ne daju običnom puku.. bezveze...

ma nije da mi treba sad hitno, al ono da pogledam kakva je voda, i usput da pregledam druge vode što imam koja je razlika, jer sam sad samo sa jednom, iz bare zaljevo.. možda se dadne još poboljšat kvaliteta.. govorim ja za sljedeću sezonu jer sam se nakrco sjemenjem, sljedeće godine idemo mal ozbiljnije, ovo je bila sam proba onak iz zajebancije, nit sam gnojio ni ništ

nego.. iskopo sam nekakvu leću koja se natakne na oko da se poveća, probo sam okinut par slikica po biljci po meni čak i nije loša stvar, probo sam i starim mikroskopom koji ima uvećanje od 100 do 600 al ništ od toga, sve nešto crno bjelo slabo se vidi, ma nije bitno..

eo slika..




 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Brale moj savjet je ostavi bar još 2 tjedna minimalno....
Zabij neku granu da se vrh nesavija ili 2 grane sa boka da bi stajalo kao u klinca od 13God... kad ugleda bradavice u mlade djevojke hehehe....
Nije jadna kao što si naveo u naslovu ali nijje ni 100ka kako te Gren... fura
Bit će proć 50gr onako od oka ti kažem ali pusti da to napuni 2 tjedna da gusto bude nemožeš falit sa tim što će ostat pođe sama sebe da jede po listovima to je max gubitak kojeg možeš imat ali zato kvaliteta je puno veća...
Zadnji 5 dana nemoj joj davat vode prije branja neka se iscjedi i napati...
Uživaj u tom što imaš nežuri nigdje i sakrij ambalažu od zalivanja jer i mali zeleni je iz nepoznate galaksije vide...
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Super to tebi ispalo.
Napravi makro fotografije za par dana pa cemo usporediti sa prvima. Koliko sam primetio tebi su jos beli i prozirni a fale jos zlatni il tamni.
Sto u 13-godisnjaka ja i danaskad vidim nes mlado dobro razvijeno razvijeno neostajem ravnodusan ;)))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
što se tiće ambalaže jedino ako misliš da se iz aviona vidi...
ja sam inaće napravio usred grmlja tunel...
prije je bilo grmlje da nemoš proći 1 metar bez da kožu ostaviš u grmlju, e tam sam napravio mačetom tunel dugačak 10.ak metara, i na kraju je ovo što se vidi... i naravno čak se i sa aviona ne skuži jer sam i na to pazio, i ulaz je sakriven, tak da bi neko skužio tek kad bi se bacio u grmlje i slučajno skužio dio gdje je lakše se probijat kroz grmlje, i nakon 10-15 metara tog hoda kroz grmlje onda se dođe na to mjesto

na početku sam znao ić do lokacije i vraćat se izgreban ko budala, al eto sa vremenom se nauči..
još na prolječe kad počne sve vegetirat opet bude deranja ubijanja, al neka bolje da se ja izgrebem, nego da neko kaže vidi dobar puteljak baš da vidim šta ima na kraju i skuži oazu..

a nošenje boca je strava, nemoš ti proć sa bocama, ubiš se... jedino svaki dan u torbu po 2-3 komada

sreća pa je meni relativno blizu, al daleko od znatiželjnih očiju...

još poslije da uberem iz šume kakvo sjeme šipka il divlje kupine pa posadim da još više bude trnja, ma bude prva liga..
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
ja gledam tako da što je trnovitije nepristupačnije užasnije to će manje bit glupih znatiželjnih ljudi slučajnih prolaznika...
to što ja svaki put dobim koju ogrebotinu, preživim.. to mi najmanji problem

najviše imam strah od ludih šparugara, to kad babetine počnu rovat šparuge, pa ta nebi ostavila 1 šparugu pa makar išla kroz žilete... zato u blizini sve žive šparuge i šparužine imam namjeru iskorjenit da im ne padne na pamet ni pomislit da tu postoji šparuga..

eto to jedino, ovi ostali nema apsolutne šanse ni da pomisle ni na kraj pameti da bi mogo bit puteljak, a ne čak ikakva čudna radnja...

kužiš, ipak ja volim da to bude 130 posto sigurno, nema tu mjesta rizicima.. kazne su kakve jesu...
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
Sad šparoge nema, pa nema ni šparogara. Ali možda ima LUDIH šparogara koji je traže na jesen :)

Od viska opreznosti glava manje boli. Sretno
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Ma znam ja da ti je potrebno posaditi raslinje zbog sigurnosti, ali meni je samo presmijesno to jer meni kupine smetaju na sajtu, i ludim kad vidim kolko ih ima, a onda jos riđovke koje vrebaju unutra, kuzis :)