Epilepsija: Koje sjemenke su najbolje za liječenje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.01.2012
13
6
3
Supruga mi ima epilepsiju, pa pokušavam pronaći koje su sjemenke najbolje za uzgoj, a da daju najbolji efekt za njezino izlječenje.
Pokušao sam sa auto mazarom, super je za pušenje, stvarno opuštajuče djeluje, nema halucinacija, dobro se zaspe, uglavnom desetka.
A što se tiće ulja još sam u fazi eksperimentiranja. Prilikom pravljenja ulja previše sam ga uzeo tako da me je odvalilo da sam se ponašao nekontrolirano, ali sam bio svjestan što se događa oko mene. Uz sve to išao sam povraćati čak 8 puta. Ludnica.Sve je to trajalo oko 4 sata, a onda sam došao u puno normalnije stanje. Trebalo mi je 4 dana da se vratim u stabilno i normalo stanje.
Sada čekam pravi trenutak da krenem sa zrnom riže, pa da vidim opet efekt.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fahro420

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
  • Sviđa mi se
Reactions: Fahro420

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Hojla

Sad ču i ja nešto dodati

Ja sam uvjek za alternativo ali što se poslednje vreme dogadja oko vutre (semenki) to nije istina. Recite vi meni ili mi šaljite link gdje su studije o kojoj vrsti vutre da je baš dobra za to ili ono sve što znamo je iz svog lastnog iskustva to znači da si probao na sebi. Dal se je netko zapitao oko semenki da i one nisu to što so nekad bile to je sad biznis i ništa drugo i mi opet padamo na led. Kad pogledate sastav sorte vidite da su u večini sve križane redko koja je čista sorta ona stara kao nekad zato bilo ko težko kaže koja je dobra za koju bolest još jednom samo izkustvo na sebi i ništa drugo. Moja drugarica me uvjek ispravlja da su sorte suviše miksane da bi mogli znati o čemu se radi to znači da su neke i gensko promenjene i onda to bi trebao biti ljek, prirodna vutra je ljekovita ne ona sva sranja šta nam nude mislim da če se sigurno izkristalizirati koja je za šta ali tek nakon kojed desetlječa a ne godine. Sad sam možda uzburkala more ali tako je. Mi svi smo eksperimentirali tako da sad znamo šta nama odgovara Mazaru ne odgovara thc ni Mrkvici meni ne odgovara cbd a mi odgovara thc i to je to a pitanje dal če se ljudi izlečiti od tih miksova ja za sebe i još njih nekoliko znam da su izlečeni nije vas puno koji to možete reči.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
To je većinom bazirano na iskustvima ljudi koji taj strain puše, ne mora biti da ima isti učinak kod pušenja i ulja od istog straina. Što je vidljivo iz Giordanovog slučaja, a možda je stvar i u pretjeranom mazanju na kruh:chef2:
Križane su iz razloga da im se promijene svojstva, a opet je cijena tu negdje. Ne bi rekao da se sad izmišljaju kojekakvi strainovi da bi zaradili na nama, mislim da se izmišljaju s određenim ciljem, ubijanjem bola, mučnina i sl., a šta reći na zaradu farmaceuta i sprezi sa liječnicima
U Splitskoj
Ponavljam svatko si treba naći svoju muzu...
Ali mislim da bi Giordano stvarno trebao razmisliti o ulju bogatim cbdom :vb_wave:
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ja nemam nista protiv ukrstanja i hibrida, mislim da se samo moze dobiti na kvalitetu... naravno, imam protiv genetskog inzenjeringa i modifikacija u tom smeru, peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fahro420

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
2cv je napisao(la):
... znači da su neke i gensko promenjene ...

Oprosti na relativno gruboj primjedbi, ali mislim da "brkaš lončiće", što bi narod rekao. Jedno je ukrštanje, a drugo petljanje po samoj genetici. Prirodne mutacije su nešto sasvim drugo i tu se mogu složiti da bi moglo biti neželjenih efekata. Međutim, nisam kompetentan za takvu raspravu, pa ću se zaustaviti na tome "moglo bi biti". :)
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Za epilepsiju će biti dobra bilo koja indica, sve što ima puno afgana u sebi.

Sativa je za uživanje, hobi, rekreaciju. Indika je za lijek!!!

Popisi sorti koje se koriste u med. svrhe svakim danom su sve veći, tako da proučavajući trendove možete vidjeti da je afgan gradivni kamen kod svih "medicinskih" sorti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fahro420
30.01.2012
13
6
3
Hvala Vam svima što se trudite pomoći, svako razmišljanje dobro dođe.
Mazar mi je svakako pomogao sa svojim savjetima. Hvala frende! Pokušati ću te poslušati i ovaj put.
 
26.09.2011
50
7
8
33
Prijatelj, veliki kroner i pusać marihuane u 25 gopdini zivota dobije napadaj epilepsije... kaze mu doktor to je sve od trave i alkohola i da podhitno prestane s konzumacijom! I nista, opet on po starom piva po piva joint po joint i pufff opet na usta"pjena party"
Ja mu kazem, prestani pit, travu pusi povremeno... a opet kako mu doktor moze rec da je to od trave? Trava je lijek zar ne? Iako je ta ulicna koju pusimo stvarno gadna... (nit' mirisa nit' ukusa).
 
30.01.2012
13
6
3
Da, doktori očito sebe smatraju svemogućima pa daju takve savjete.
Supruga mi se loše osjeća zadnjih 4-5 dana, žali se na strašne bolove glave i vratne kralježnice.
Početi će terapiju sa uljem pa ćemo vidjeti rezultat. Nadam se da će imati uspjeh.
Što se tiče kreme koju sam napravio od ulja, punica mi se riješila ekcema kojeg je imala na prstim, tako da joj se koža sasvim oporavila. Rezultat izvrstan.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
S obzirom da ima prilagođenih streinova za pojedine bolesti mišljenja sam da ipak treba poslušati, te izabrati preporućeni strein za određenu bolest jer bi ipak ono mogla puno više pomoći(opet to zavisi i od slućaja do slućaja te u kojoj je fazi bolest), što mogu sa sigurnošću reći s obzirom da vodimo dnevnik i žena ima ozbiljnih problema, ali opet je problem što je izveden veliki broj operacija i dosta toga"povađeno i isjećeno":eek:hno:(jaki bolovi i grćevi) pa koristimo i "ulje" koje djeluje kao tableta s produženim djelovanjem i treba barem cca 1-2h da se osjeti djelovanje istog i "pljuge" koje djeluju u roku cca 10-ak min u kombinaciji i to nedjeluje uvjek isto barem na njen organizam, terapija dosta pomogne te smo jako reducirali ostale medic. lijekove za bolove i grćeve s obzirom na raniju konzumaciju.Ulje koje koristimo što sam pisao na dnevniku pomaže ali vjerujem ne u tolikoj mjeri s obzirom na "izražene tegobe i trebamo naći neki strein koji će nam u tome pomoći, dakle reducirati bolove i grćeve" i mislim da smo pronašli nešto glede toga pa kad budemo imali iskustva podjelit ćemo ih sa svima i to ćemo navesti u dnevniku.