Erekcija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.09.2007
30
2
0
39
Kada se sve odnesem od trave :rasta1: izgubim potrebu za sex , mislim nije mi filing kao kada sam strejt nego onako bezveze , jednostavno mi nije do toga .

Dali je jos nekom tako ili sam ja slucaj za ispitivanje :joint2::b_unripe:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Evo sad javno da se osramotim...Nikad nisam imao problema sa mixanjem trave i sexa...sve dok nisam poceo voljeti jednu djevojku (davno davno to bjese) a druga se nasla tu nedje oko mene i naduvali se i poceli tamo vamo ljubakanje i jebiga nesto mi nije islo samo mi je pred lice bila moja djevojka.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Samnom nije taj slucaj...Ljubakanje i "vatanje",mi super pasu dok sam high...Osecaj je puno intenzivnji tada...Usredsredim se na jednu jedinu stvar,sto bi bilo u toj situcaciji ljubakanje i vatanje,i trudim se da sto bolje to odradim...marihuana mi ne ometa erekciju...:sun2::dog_walk2:
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Kako zbog cega!!!
Mogao a nije hteo (j****i)!!!
To cenim i ja sam bio zaljubljen i postupio kao i ti barem 5-10 puta, ne kajem se zbog toga.
A sto se tice sadasnjeg sexualnog zivota na vutri mi je bolje nego kad sam strejt.
Kad sam napusen radim to sa vise uzivanja i jaca su osecanja.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ma sve zavisi od coveka...Meni je super i nadam se da ce tako ostati,dok neki ne mogu ni pomisliti na sex dok su high...Ma uzivaj dok mozes...:ridinghorse:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Na vutri je bolje nikad neznas kako ce zavrsiti :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

i kad ce zavrsiti :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

shc

08.07.2007
23
0
0
34
Prodigy i samnom je slicno pravo. Kad sam napusen poprilicno izgubim seksualni nagon, uopste mi nije do toga. Inace ne pusim da bi se vise palio pa mi to uopce ne smeta. Jedino me brinulo prije nekoliko godina kad sam nekih 20 dana svaki dan po 2 dzoka pusio, poslije toga nekih 10 dana sam bio prilicno aseksualan, psihicki i fizicki hahaha. Ali na svu srecu brzo se sve vratilo u normalu, sad sam onaj stari :D