Erin kutak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Vidim da nisi dugo postao Ero,ali kad budes tu valjda ces da mi odgovoris.
Znam da pitanje nije vezano za indoor ali morao sam tebe pitati: Kada tacno pocinje cvijetanje outdoor? procitao sam na forumo ovdje da je to teoretski 21.6 ? Ja imam 4 biljke outdoor i sve su zdrave.Najvisa je 170cm.Kada ce to procvjetati?Neznam koja je sorta,ali mogu ti postati slike.I kad od prilike zavrsava cvijetanje outdoor? aj pozz
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
KaraJack je napisao(la):
21.6 je prelaz kratkog sunca sa 14,5h na 18h = a 18h je vrijeme za vegetaciju. Aj pogledaj malo na netu kada sunce izlazi i kada zalazi i u kojim mijesecima i sve će ti biti odgovoreno.
21.6 je najduži dan u godini i poslije tog datuma vrijeme polagano počinje padati i svaki dan je sve krači i krači ali to se počne dešavati tek nešto poslije 21.6 a ad toliko padne da bude na 12\12 to ti je prvi dan proljeća ali če biljke mnogo ranie procvjetat jer one osjete promijene vremena i znaju da je sunca svaim danom sve manje i manje!mislim da će otprilike u sredinom 7 mjeseca počet cvjetat biljke!P.S. kod nas na balkanu nikad nema 18 sati svjetla,maksimalno 15!Mi nismo u tom djelu svjeta ali ima zemlji gdje i bude po 18 sati sunca!mislim da si to negdje i pročito pa ti je ostalo u glavi!Nemoj mislit da ti nešto pametujem,jednostavno želim da ljudi dobiju informacije koje ih zanimaju!
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Era rokam nirvana hidnu kush imam 3 komada fetusa i trazim female, cupat cu klonove imas kakav savjet : )

btw kakav joj je performance u sog, i jel uopce dobra za sog ili da naslazem par divova da se ne guzvaju previse ? mislim ih dosta vegetirat pa ce me i pruning oko ove sorte zanimat, aj sretno cujemo se tu i tamo..
 

?????

Banned
Banovan
06.07.2008
2
0
0
33
Pratim ovaj forum vec neko vrijeme pa se odlucio loginirat. Nabavio sam par sjemenki neke vrste i posto sam sam htio bi uzgajat bez boxa u sobi.

Mene zanima da li mogu u jednu posudu posadit biljku i iznad nje stavit lampu. Znaci samo posuda s biljkom i labpa u mojoj sobi na stolu, da li to mogu tako?
 

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
38
Ovako, nabavio sam master kush i afghan kush (White Label) i sad se razmišljam sa čime bi to mogao križati... volio bih križati sa nekakvom sativom ili većinski sativom. Prvenstveno tražim okus i miris, jačina nije toliko bitna. Nemam nekakvog iskustva sa sativama pa tražim nekakvu preporuku...