Esencijalni Tremor (fizioloski tremor)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pozdrav... Sa tremorom imamo problem svi u porodici,krenuvsi od moje babe,s tim sto je to kod babe vec Parkinsova bolest... (preraslo) dok je kod mene i caleta ustanovljen Esencijalni tremor... Probao sam sa svim i svacim da to lecim,koristio razne pilule,blokatore i sta vec nisam... Prosle godine sam isao i u Norveskoj,Oslo... klinika nznm tacno kako se zove,ali imam kuci sve dokumentovano... da skratim pricu oni su utvrdili analizama da ja bolujem (PTSP) posttraumatski stres... i za to imam dokumenat,njihovo pitanje je bilo da li zelim da se lecim sa tabletama ili sa psihicom... (doktor pita mene sa cim zelim da se lecim) al ajde od svega toga samo sam pukao kintu,a nikakvog uspeha... Al sad ono sto isprobano znam da pomaze... Vuju koristim dugo vremena,ajde nekih 12 godina(grubo) u nekim vremenskim intervalima,kroz 15 dana... do pre 2 godine,od tad koristim dnevno po 2 dzoka... U tom vremenu dok sam je koristio,nisam primetio da tokom konzumacije nemam problema sa podrhtavanjem ruku (doktori u Srbiji su izjavili da je to sve do moje psihe) ako razmisljam o tome,onda se to desava,a ako ne mislim o podrhtavanju onda toga nema... tako da sam i ja ubedjen bio da je to sve do psihe... al onda sam uradio experiment sam sa sobom,koristo sam vuju celog dana,na 3-4 cima u razmaku od 2h i pokazalo se kao fenomenalno,ruke mi se nisu tresle kad bih ispijao kafu,pisao neka sranja i sta vec da ne duzim... kad sam rekao to svom neuro psihologu,rekao mi je da se manem toga jer cu se navuci na drogu i bla bla... da se vratim na tablete... da kazrm da ja imam 28 godina i veruj te da je jako neprijatno kad sam u drustvu ili na nekom poslovnom sastanku a tako nesto mi se desi... iskreno zaplakao bi u tom trenutku... A sad ono sto me interesuje,ako ima nekoga koji bi mi pomogao,koju vrstu da uzmem i koja je dobra za takve probleme... Dosad sam pusio samo ulicnu vuju,naravno sam sam je gajio ali nisam ni znao da postoje kupovine(semenki odredjene vrste) i da to moze da se odradi... jer tu je strah od rije itd... (nekad mi se desi da od 4 cima bas me zakuje i onda nemogu da se skoncentrisem na poslu,gubim se iz teme u temu,a nekad me tako lagano vozi,pravo aktivan sam) pored svega toga ruke mirne,ne tresu se zivot cveta... sad bi pitao iskusne na ovom forumu,da mi preporuce nesto sto bi mogao da koristim a da nije to boom mozak... nadam se da sam pojasnio,ako nisam,onda hebem ga... Hvala unapred i budi te srecni smoke weed :)
 
Poslednja izmena:

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
sa Z7 nisam imao doticaja izvan okvira foruma pa ne znam kako radi, ali znam po dnevnicima da još uvijek nije najzahvalnija sorta za uzgoj.
Satori je isprobano dobar, iz iskustva znam da jako dobro smiruje (smirio bi i divljeg konja koliko je jak) a ne umara ni malo i razbistri glavu na najbolji mogući način...

edit:
sa Mandaline stranice-
Satori shows her therapeutic potential in relieving depression and anxiety; relieves symptoms of sensory motor neurologic disorders such as restless leg syndrome (RLS). Overall excellent medical-grade marijuana for a variety of uses.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and mazar

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Brain Storm
(crystal clear, uplifting cerebral high that encourages activities and creative thinking)
Probao i upravo je ovo što piše.Meni jedna od ljepših trava što sam pušio.
Ne zakucava nego otvori um.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Hvala na razumevanju i na svaki info... u biti koliko sam skontao najbolje je kad se direktno pusi. . Nikad nisam probao ulje,nznm kakvog bi uticaja imalo i da li bi uopste.. par puta sam probao caj,nista se nije desavalo... nznm dal je u pitanju sorta ili nema nikakvog uticaja... meni ne smeta da pusim,al zbog tate bi voleo nesto drugo da isprobam... naravno sa tom spomenutom sortom.. Ali nznm da li bi imalo kakvog uticaja... citao sam po forumu uspesno je ulje... sad vase misljenje bi dobro doslo... hvala vam jos jednom :)