etanol+THC: inhalator+THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.07.2006
16
8
0
POZDRAV DRUGARI!

Bio sam neko vrijeme odsutan, ali ne i neaktivan !
Dosta sam vremena proveo igrajuci se sa wather curing-om, i o tome cu vam dostaviti pismeni izvjestaj samo da ugrabim vremena....mozda bude od koristi nekom....e sad:

imam dva pitanja

1. Rastvaranje thc-a u alkoholu.
Obzirom da sam pravim svoj alkohol (jabuka 65-67%), mislio sam da napravim neki oblik plemenitog pica.... jabukasinthe... Prosli put sam u flasu izvrsne jabuke ubacio isto tako izvrstan head i ostavio par dana...ponekad muckao....al posle smo je ortak i ja skinuli i nije bilo nikakve razlike u odnosu na ostale boce koje smo kasnije isto skinuli....
Sta se desava.....? zar se nije trebao rastvorti taj sjajni head i napravti kraljevsku rakiju?
Moze li se ova ideja o plemenitom picu sprovesti u djelo il sam se z...o u proracunu?


2. Inhalator
Obzirom da sam dosta vjest sa rukama i alatom......mislim da bih mogao napraviti taj inhalator ako bi mi neko objasnio kako to radi.....a ja bih kasnije dokumentovao nacin njegove najlakse i nakvalitetnije izrade u slici i rijeci....ako ga je uopste moguce napraviti u kucnoj radinosti.

pozdrav

ps. izvinjavam se ako su teme vec postojale,jer ih ne vidjoh
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
s.t.a.r.s. je napisao(la):
POZDRAV DRUGARI!

1. Rastvaranje thc-a u alkoholu.
Obzirom da sam pravim svoj alkohol (jabuka 65-67%), mislio sam da napravim neki oblik plemenitog pica.... jabukasinthe... Prosli put sam u flasu izvrsne jabuke ubacio isto tako izvrstan head i ostavio par dana...ponekad muckao....al posle smo je ortak i ja skinuli i nije bilo nikakve razlike u odnosu na ostale boce koje smo kasnije isto skinuli....
Sta se desava.....? zar se nije trebao rastvorti taj sjajni head i napravti kraljevsku rakiju?
Moze li se ova ideja o plemenitom picu sprovesti u djelo il sam se z...o u prorracunu?



Tacno je da se thc rastvara u etanolu.Naravno da ce se brze rastvorit u 100% etanolu nego u rakiji koja sadrzi oko 40-50%etanola(eto ti kazes da tvoja 65% odlicno)
E sad da bi se to rastvorilo kako treba i dobio nekakav rad
Moras u flasu sa rakijom ubacit travu(znaci trhove bezz sjemenja i granja) i po mogucnosti sto vise trave i to fino zatvorit i drzat par dana u mraku i treba promuckat ponekad.Kad to uradis; na pec,sporet bilo stavi lonac, tavu bilo sta i tu stavi vodu(ne do vrha nego jednu cetvrtinu visine lonca naspi vode);kad se voda pocne zagrijavat stavi flasu u lonac i pusti da se to grije 3 il 4 sata...i onda fino kulturno flasu stavis u frizider da se osladi i pijes kad te volja:sun2::sun2::sun2:)
E to upravo treba uraditi da bi se sva kolicina thc-a rastvorila jer povecevanjem temperature povecava se i rastopljivost zato i nekad kad se pravi takvo pice ne bude sa jakim high-em jer se ne rastopi dovoljno)
Nadam se da sam ti pomogao
p.s. ovo sa loncem i vodom to je isti postupak kao i kad se tegle zimnice zagrijavaju
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
DirtyDeeds je napisao(la):
Travu ostavi bar 3 tjedna u alkoholu.

Ne mora jer nije potrebno da odstoji dugo jer mozes ti ostavit da stoji godinu dana a mozes jedan dan i uradit ovo sa zagrijavanjem i bice bolja ova sto se grije.Stvar je u rastvaranju thc-a u etanolu
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Obicno se govori kako je potrebno oko 3 tjedna da se u cistom alkoholu otopi gotovo sav THC ali i sa 65% uz svakodnevno muckanje bi vecina THC trebala zavrsiti u alkoholu. Nisam vidio da si napiso za to sa zagrijavanjem,to je isto super rješenje.No ja bi ipak ostavio 1 tjedan uz muckanje pa onda grijat. Bilo bi dobro ako netko ima podatke o topivosti THC-a u alkoholu,tj. ono kolko ml il dcl treba da bi se mogo rastopit 1 gram THC-a pa da se ne mora stavljti nepotreban alkohol.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Malo potrazi na netu ima homemade vaporizera,tj. uputa kako ih napravit.Navodno je tesko napravit ali sto nebi uspio ako ti idu takve stvari.Znam da se nekak moze napravit i uz pomoc r-e-š-o-a(koja rjec :vb_whip:,ne mogu se sjetit drugih rjeci za to) sa jednim kolom.
 
25.07.2006
16
8
0
DirtyDeeds je napisao(la):
Malo potrazi na netu ima homemade vaporizera,tj. uputa kako ih napravit.Navodno je tesko napravit ali sto nebi uspio ako ti idu takve stvari.Znam da se nekak moze napravit i uz pomoc r-e-š-o-a(koja rjec :vb_whip:,ne mogu se sjetit drugih rjeci za to) sa jednim kolom.

eto, nisam znao ni kako se zove!
sad sam malo potrazio i
kontam da se moze napraviti od svacega.....lemilica (pistolj) recimo, samo mi kruzenje vazduha nije bas jasno...

poz
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
stars ako mislis na vaporizator upisi u search "vaporizator" bez navodnika i i dobit ces vise informacija o doticnoj spravici