Etno, tradicionalno, narodno, naše...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Noćas neka organizacija Krajišnika organizovala neko druženje u velikoj sali hotela u mom gradu i zvali mene da snimam. Prihvatio ja posao, naravno, odradim sve kako treba, tu nema greške,

Snimatelj ajd popij koju, nema problema, krenuo sam laganica sa pelinkovcem, ili kako se sad moderno kaže Gorki list, onda nastavio sa vinjakom i posle klope, dobra jaretina, naravno pivo. Snimam ja, sve odradio kako treba, počastili me ljudi pošteno, kontam nešto, usnimiću ja njima više materijala nego što je dogovor.

Počastili oni mene, e pa red je da im to vratim. Ali ...Potera mene pivo u WC, usput mi se i stomak pobuni od jaretine, obavim šta treba, da ne idem u detalje. I naravno, nema guz papira u WC-u. Ali, Hooker, kao iskusan snimatelj, uvek ima zalihu nekih papirnih maramica, za svaki slučaj. Izvadim papirne maramice, kad unutra mali hed, kad sam je njega odvojio tu, nemam pojma. Radi pelinkovac, vinjak a i pivo proradilo, razmišljam debilno, ajd da smotam taj hedić pa da se vratim u vinklu. Obrišem bulju, smotam hed-ić, odem u obližnji park, mrak, povučem par dimova, krenem nazad, meni odlično.

Ko da ništa nisam pio, a kamoli duvo, sve mi nešto normalno. Ajd Hook, snimaj ono što si hteo da ih častiš. Ulazim ja u salu, sve veselo, uzimam kameru, stavljam je na rame, čekam da počne nova pesma od lokalnih muzičara pa da stisnem REC, kad kreće ova

http://www.youtube.com/watch?v=3tr9lolzpBk

Bang... Propast ...Ostavljam kameru, sedam i odoh u kurc. Montiraću ja njima sve, nasnimio sam ja tu dosta, ima da im napravim DVD za medalju, al me sjeba Hasan Dudić.