Eto otvorih blog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
a kod dublje konzumacije i do problema na pjesackim prijelazima. Naime, kad je kratkotrajna memorija ostecena, lako se zaboravi koje je svjetlo na semaforu upaljeno
Ma zakon je Metro, kidao sam se od smijeha :icon_lol: :icon_lol:
Ako su ljudi toliko glupi da 'puše' ove fore, još bolje, jer trava definitivno nije za njih :icon_lol:
Pohvale za blog :thumb:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Bolje ljudima budalaština ulazi u glavu od bilo kakve pameti , ja sam to davno skonto i zato sam skonto da je bolje ono klin se klinom izbia nego , mlatit po njima čistim činjenicama , kome možeš činjenice o travi pričati,... , samo onima koji ih znaju kao i ti , svi ostali su opranog mozga i HRT PGP RTB FTV BHT i ostala gamad ...
Tako da im sarkazam bolje leži
treba ga posrat po s 5 kg THC prosijanog s biljke teške svega 1 kg i onda da im se malo otvori vidik , ako im i to ne upali onda su ti stvarno oprani ne može ih ni Papa ni Isus skupa da ustanu i da im kažu trava je ustvari to i to i tako se koristi i itd . oni bi njima rekli ma vi ste svi narko lobi i jebite se drogeraši .
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
fino si ti to napravio majstore

de mi reci di bila ta press konferencija?
tj. gdje si čuo podatak da 25% mladih osječana 'duva' (metro ili)
to je jako jako velika brojka
pretpostavljam da je to ona realna koja se množi svejedno
taj podatak pod hitno moramo staviti na l.org
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja sam izrezo taj članak iz metroa i u petak moto nad njim i onda dok smo pušili sam to nosio kao kravatu zataknuto u majici i onda smo se smijali tome
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
kanehbosem je napisao(la):
fino si ti to napravio majstore

de mi reci di bila ta press konferencija?
tj. gdje si čuo podatak da 25% mladih osječana 'duva' (metro ili)
to je jako jako velika brojka
pretpostavljam da je to ona realna koja se množi svejedno
taj podatak pod hitno moramo staviti na l.org

Neznam, procito u metrou samo...

I ne diram sliku :D
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Cek pa meni je slika sastrane, nema teksta preko nje

blog.jpg
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
E molio bi samo ak itko komentira da me ne oslovljava sa ROX jer bi kinda zelio ostat u anonimnosti na netu sto se ovog tice. :) thx

Sto se slike tice, stvar je rezolucije. Vidjet cu na jos par kompova kak izgleda, pa ak je na puno lose, stavicu crno. Inace, ovo sa screenshota je bas kak sam htio :D

I dovrsih post o jacanju trave. Sad je kak treba :)
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Uh.....jbg...kao sto rekoh pogledat cu na jos par random kompova kak izgleda kad cu moc pa cu vidit....
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Samo napred ROX. Kolko san uspija skužnit iz tvojih postova, blog ima da rastura :icon_wink:
Keep on good job, man :hehe:

I BTW, meni u Avant browseru (školjka za IE), na 1024 X 768 izgleda skroz OK.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Jedinu primjedbu sto imam jeste da je blog na blog.hr domenu


za malo para se moze dobit svoj domen i sitni hosting a dobitci su veliki...


pretrazivaci slabo sljakaju poddomene tipa blog.hr


da si na guglovom blogeru pa mozda i nekako znaci treba razmisljat i uvjek govorim svima da lovu koju potrosis u kafani za jednu noc mozes imati svoj domen cjele godine a kad nesto i platis teze odustanes od toga. Ljudi te shvate ozbiljnije i lakse se sjete tvog bloga...takodje pretrazivaci ce te mnogo mnogo vise voljet.