etoo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.11.2014
1
18
3
Sad sam nasla forum i registrovala se i to je sjajno jer mi je dosadno,zato i pisem ovo :dada
Uglavnom pusim od osmog osnovne-ne rade mi brojevi na tastaturi tako da moram da pisem slovima,a i ne pusim bas od tad tad sam probala i tako posle nisam neko vreme dok nisam opet,uglavnom u srednjoj sam pocela malo cesce,pa malo vise cesce,imam tako periode kad pusim svaki dan a nekad se desi da ne zapalim i po mesec-dva,trenutno je prvi period u pitanju :D
Uglavnom idem u umetnicku,crtam,slikam,tetoviram,graficki dizaaajniram i volim da kuvam,al samo kad sam raspolozena.
Ne znam sta da pisem vise :wave: Volim caj od bosiljka sa medom :b_cyclops:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Jedno vedro i veselo predstavljanje :)
Dobrodosla na forum
....nego vidim da imas afiniteta za kojekakakve divne stvari pa cak i caj od bosiljka sa medom kojeg ne podnosim ....mogla bi neki samostalni grow napravit ;)
punoljetna jesi? tesko da maloljetna osoba moze voljeti caj od bosiljka :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339
21.11.2014
1
18
3
Zahvaljivam na dobrodoslici :D
Stripe sta fali caju od bosiljska s medom,divan je :hehe:
Jesam punoletna,danas je tacno 2sest-i dan moje punoletnosti i mislim da mi se to zapravo i ne svidja ali eto sta da se radi :pat: ima svakakvih smajlija ovde ne znam kojeg da stavim :D
Uglavnom ja samo pusim,ne uzgajam nista,zasadila sam jednom biljcicu cisto onako dekorativno uz majcino cvece na prozoru,porasla je i bila je lepa a onda i bacena :D Jednom je keva otisla u poljoprivrednu apoteku da kupi neko cvece i bacila seme svuda po drvoristu i svuda izrasla ambrozija,eto podsetilo me ono na to pa reko da napisem :bananica Mislim da su ove banane i paprike ili sta je vec,sto skakucu i igraju definitivno najzanimljivije od svih ovih drugih smajlja :carrot:


Mada ova paprika :carrot: pomalo podseca i na tampon :huh:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
dobrodoshla.i bolje se snashla..
nego..tetovirash kazhesh??
pa daj da vidimo neki tvoj uradak..ili barem dizajn?
kojem stilu naginjesh?

btw..ako ti je dosadno..evo jedan odlichan dokumentarac o (malo manje) poznatom..ali i vishe priznatom tatto artistu Thom DeVita ...pogledaj si to..nechesh pozhaliti..
link:
http://www.vice.com/video/thom-devita-part-1
( iz 5djelova je dok.film.ali..vjeruj mi kada ti kazhem da che ti to biti zanimljivih sat i kusur + svih 5 djelova smozhesh nachi na ovom link-povezani su )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
21.11.2014
1
18
3
Upravo sam skontala da se kriminalci zovu kriminalci zato sto su oni krimi-znalci pa kao skraceno kriminalci jer je kompikovano sad i to Z da ubacujes :thankyou:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Seth_Rogen