EU Bolje sutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Nadam se da ulaskom u Eu stoji pred nama opustenije i sigurnije vreme, u slucaju da imate takvo misljenje na pravom ste mestu.
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Ne znam za Hrvatsku, Srbiju i ostale, aki dok Makedonija dodje na red za ulazak u EU...
EU nece vise biti....cccccc....:ludaci_lol:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Dobra strana tog eua je to da ak imas slobodan prolaz granica (a to se desi tek nekih 2 godine nakon sto postanes clan brijem)
i onda mozes otic u amsterdam i kupit cuda stvari a da te na grani niko ne pita za nista
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Mislim da je već odavno swe određeno kad ko ulazi u €U samo šta se ljude polako priprema na to,tako da što manje ljudi može kontrolirat MASU/NAS/STOKU..i nedugo nakon toga cijeli swijet u jednu nowu UNIJU!!!ccc

BoLje SutRa???...jako, jako Teško.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
libo me ***** i za eu i za sva politiziranja ,ali volim eu zato sto ne volim granice i carine
jebiga !!! A DA SU NAS SJEBALI SJEBALI SU NAS, i to odavno tako da mislim da moze biti samo bolje, jer nas gore sjebat nemogu nego sto smo mi vec sjebani.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
dobro kaže fĿőШ∆S┬eЯ, a i mr.skunk, napravit će od nas što ih volja, a brisanje granica je iz naše perspektive vrlo dobro hehe
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
haha...mah..to sa granicom je dobra spika tu nema sta...ajde da ima i nesto dobro...ali sve ostalo ce otic u *****...SVE...al ajde...***** ga sad...sta je tu je...

@zabljak je dobro rekao da smo ionako u banani ali ipak bolje da ne bude nikakav EU...makar svi znaju da ce bit kad tad... :p
@vutruditu...u slucaju da imate isto misljenje...wtf? :p hehe
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Moramo mi uci u EU. Znamo za sta je ova teritorija sluzila vekovima, pa mora da nastavi da sluzi toj svrsi, svrsi ratne granice iliti crumble zone-a...
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
ja javno apelujem da se srbija,hrvatska,crna gora,bih i rs,makedonija prime u tzv. eu radi daljeg prosperiteta.unaprijed zahvaljujem vladama pomenutih drzava...
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ja vam dajem svoju diplomatsku rijec : ) da ulaskom u EU zakoni ce se mjenjati onako kako to odgovara vutra organizaciji, dakle prvo legalizacija za medicinsku upotrebu a onda konacno i dekriminalizacija i legalizacija mozda do 2025 godine ju prognoziram : )


a ovo vrijeme dok nismo u EU tj. dok drzava zna da uskoro ulazimo u EU a morat ce malo mjenjat te zakone recimo nece 1 stabiljka marihuane na sudu biti ekivalentna brutalnom ubojstvu trudne zene, kao sto je vec i bio slucaj u RH, takve zakone nece tolerirat niti jedna clanica EU.

zato nasi supcici i konzervice u saboru dok primaju po 2,5 tisuce eura mjesecno stiscu te zakone jos koji dan dok mogu a i sami znaju da ce kad tad popusit Kur*ac i samo vracaju ovu drzavu nazad umjesto da teraju naprijed.


A zanimljivo je kako svima pase kad cvate tvornica duhana rovinj, i kad ti ljepo plasiraju rak na pluca jos dobjes i etiketu pozdrav iz rovinja, to im ne smeta, a protiv marihuane su kao svi educirani i raspolazu dokazima a ja vam garantiram da ih pola nezna razliku izmedju jointa i tube ljepila.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a kada nas prime
spremite vazelin
da mažete dušu
da ne peče dok nas...

radio sam za EU i kada bi viđeli zakone i propise
nisam siguran da bi bili oduševljeni

ali pošto nam se to piše bar neće biti granica
i tih fora

demokratija je izmišljena da mi mislimo da biramo i upravljamo
a sve ostalo za diktature

narod nikada neće biti sposoban da sam sebe vodi

uglavnom ako ste sadili paradajz za sebe
kada se uđe u eu nećete mooći više
jer se tačno zna koliko ko može da ga proizvede i đe da proda
kavalitetna hrana njima
krš hrana nama

ni litar rakije neće moći legalno da se ispeče