Euforicni vanvratni grou 2010

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
bravo, zverka...
vidim biljke su vani do zadnjih dana, svaka čast... volim ovakve boje... :icon_lol:

rep+
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
SiD je napisao(la):
mora da su nam biljke u rodu:))
Hehe SiD bas sam si razmisljo dok sam gledo tvoje slike da smo ziher istu cibu duvali!
Ma mraz je bio vec par puta al velike nisu ni trepnule.. Idem max s njima!
Al zato male su ga osjetile... Nisam bio par dana kod njih jer sam mislio da se ne moze brzo raspasti..
Al moze! Nisu tak mocne ko velike pa bi za nekih 3-4 dana mogle bez problema cijele spljesnivit
Skinuo sam ih dok nije kriticno postalo:







Nest me zezalo sa zadnjim slikama pa sam ih morao ovak vertikalno postavit..
Vidi se na njima kak su pocele odlazit biljke.. steta.. jedan dan prekasno..
Ovaj post sam piso valjda 2-3sata.. Taman je skjurano nest od prije pa se to sve odrazava :costumed-smiley-027
I naravno zahvaljujem se svima na komentarima i podrsci hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Svetilist
27.10.2010
17
0
0
31
Joj... Gledam ove slike, baš bih volela da imam i ja svoje, al' veliki mi je to rizik... Mislim, ima vremena, al' s obzirom da planiram ozbiljnu karijeru, ne treba mi dosije etc.
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Bok svima!
Odlucio malo hasa napravit da malo raznovrsniju ponudu iam.. Ona sieving metoda kao..
Ovo kaj mi je ostalo lisca(i od prije nes) ceka da se sve skine pa na BHO, maslac i babl has
Treba pazit da nebi puno zelenjave proslo kroz sito pa sam zato na jedan kupic kratko treso a na drugi-zeleniji-malo duze i jace (da ipak malo vise dobijem)


Kristale sam pokupio u plast vrecicu, na radijator i valjaj..


Na kraju 5 pristojnih napravio od ove kuglice.. bas volim taj has -- skroz drukcije siba!

Inace kaj se malih tice udaraju i smelaju(hehe) fino sam ih treba skjurat dost pa ce sve bolje bit-makar ne zalim se ni sad!
Na kraju od 10 biljaka posadenih u 8 mesecu uspelo 6 - a od toga svega sigurno 10g+ tak da po meni se debelo isplati jos u 8. gurnut par sjemenki.. S tim da su im uvjeti bili miniminimalni
2 sam u hodu negde zeznuo(presadivanje i tak to) a samo 2 su mi muski bili! E sad si mislim da je to zbog kvalitetnijih sjemenki..
S tim da mi je i kod domaje oko 80% bilo zenki.. samo vise.. Samo sam prave sjemenke uzimo..
Evo i onih ljubicastih suhih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: slobodan

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Zanimljiv izgled cveta... Neko bi pomislio da si negde pogresio,ali sa sigurnoscu tvrdim da je losa sezona uzela svoj danak kod svih nas.Ti si jos i dobro prosao:)
Uzivaj,poz
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Istina.. Dost je to slabo sve.. Bilje zrelo a kristali ni na pola..
Hehe jos malo pa cu i pola 11. meseca docekat sa svojima!
Malo slikica prije par dana

Satori


Kao, gdje je jura hehe


Neka indidomaja


Skinuta - kolko god moguce kasno hehe


Evo tolko o tome da korijen nesmije vidit svijetlo.. Ovaj je rasto malo ispod, malo iznad zemlje..


Najzanimljivija boja plijesni dosad




 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Euforija, dalo bi se o tome...
Baš me zanima tko je to "dao u javnost" da korijen ne smije vidjeti svijetlost?

Recimo, iz vlastitog iskustva znam,
imao sam 5 biljčica u teglama,
4 od tih tegli su bile onak normalne one smeđe (braon),
a pošto ih nisam imao 5, onu zadnju sam uzeo neku tanku PROZIRNU...

Rasle su one mj. dana uz prozor (pripremajući se za outdoor),
od te prozirne je korijen sve obrasao tak da si jedva zemlju vidio (mislim gledano s boka),

i čak se na kraju uspostavilo da je ta biljka bila NAJJAČA! (i to se vidjelo s aviona, bez zajebancije, ona je jedina imala čvrstu i jaku stabljiku),,,

ali nažalost su umrle od predoziranja gnojivom (nisam ja kriv)...

Ali možda opet probam istu foru pa javim...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Neka je vrijeme uzelo danak i imaš manje hedova al ove godine je sve totalno ljubičasto i prekrasnog mirisa,okusa i jaaaako masno!
Predobro sve izgleda osim one pljesni,bilo bi bolje da nisi imo ništa od toga :)
rep+ za trud i uživaj care!!!
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Haha Scuderia, upravo to.. Najbolje mi je kad neko izvali da ak vidi korijen svijetlo da je gotova biljka..
Bas bi klonove trebalo tak usporedit pa znat sigurno....
Zahvaljujem na komentarima!! Uzivajte svi! hehe
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Hahaha di ces boljeg komentara!
Sve su skinute oko 15.11. samo nis imo vremena(hehe) sve bacit tu..




Uskoro se has radi pa apdejtam!
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Svaka čast majstore! Nekako mi malo koda poznate nijanse:icon_lol:REP+
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Residue time! hehe :shit2:
Ovo su slikice s prve ture, bilo nekih 100g(+/-3) oke trima bez fan listja, s tim da mi se ista voda sad 2. put talozi..
Neak mi ju bilo žao bacit a ima ziher jos min 2,3g.. ovo sa slikama je ispalo 8,7g..
Znaci taman od 100g trima 10g hasa - s tim da na iskoristenom liscu ima jos dost kristala
E i zaboravih uslikat kad se prvi put talozilo(masa taloga!!) pa sam usliko 2. turu
Bice neki smouk report kad se zbrojim malo al mogu rec dost potentno i cisto!






 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sulundar
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.