Euforicni vanvratni grou 2010

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Hehe evo da i ja napravnim neki dnevnik..
Ima svega, najvise pravog "domaceg" sjemena, satori, od frenda 2. generacija ww i himalaje g. i jos nekih..
Sađene i sijane (kako koje) su tokom 4 i 5 mjeseca.. Imam i jos neke pocetkom 8 cist tolko da vidim kad je prekasno za sadit..
Tlo je savrseno, najrahlije koje sam vidio u okolici.. Dok hodas propadas lagano hehe.. jos sam malo kokosjeg domaceg zamješo da bude taman..
Sunca nema bas tak puno al aj.. zapravo me najvise zeznulo vrijeme, a kolko vidim i vecinu..
Sam se nadam da ce bit oke jos mjesec dana i to bi to bilo..

Evo jedne domace koja me najvise ispunjuje... Najfinija jabuka na svijetu.. mmm...


Na glavnom hedu ove biljke sam skužio malu rupicu pa capnuo ispod nje.. maaali crvic je iznutra izjedao stabiljku


ostale neke..


Hermic.. Dosad ih nisam imo al mislim da mi je sjebo malo lik zene..
Svaki drugi dan idem s pinceticom mu u posjetu.. Ipak mi ga je bilo zao ubiti..


Evo i 6 malenih posadenih pocetkom 8mj. ak bude sveukupno 10g sretan jer su im uvjeti dost losi bili.. (zemlja, oborine, susa, sve pomalo hehe)
A i kolko vidim, cak do 8. moze klijati..


Uglavnom nadam se da ce sve proc bez previse pliesni i kise..
Slikice neke bolje stavim cim se pravog fotica docepam! Pozdrav svima!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: slobodan

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
pozdrav euforicni lepo izgleda! rep+ od mene

imam i jedno pitanje,u kom mesecu ti je tacno ww i koliko je visoka??? ja isto imam ww, pa mi moja nesto deluje mala... bojim se da mi nisu podvalili seme!
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Pozdrav i fala!
Sredinom 5.mjeseca negde je posadena.. A nije bas nes velka.. Nekih metar i 20.. Al zato grmic fini..
Tek su se sad prije par dana pravo pocele mastit..
I kolko znam za sjeme te poznate udovice skoro sve su kopije pa cist moguce da su ti podvalili haha ko i meni
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
hvala na odgovoru,sta mislis oces uspeti da skines s nje tj izvuces 40,50g?
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Pozdrav svima!
Evo da vidite malene kak napreduju


Jos cu ih par dana do kise drzat pa vjerojatno skinut..
Na svima su vecinom prozirni trichovi al ak bude prevlazno - cap
Ovu sam skinuo jer je lagano poplijesnivila na jednom hedicu..

Nisam bas trimo kak inace cist tolko da bar g vise izvucem jer mi je neki kao cilj do 10 doc s ovih 6...
E i sumljam da cu i 20 izvuc iz vidova al nije ni to bitno tolko...
Evo za kraj kak ovo prije strimano izgleda
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Veri najs, jako kristalično:thumb:
Uvik volim vidit te nijanse ljubičaste.
Ostavi šta duže možeš, šta da ti drugo kažem ;)
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Sam da ne rokne ispod nule uskoro.. Drzim ih sto duze..
A sjeme(od malih ovih) je od frendovog frenda..
Uzgaja neke sortice pa je imo viska i podjelio malo.. E al neam pojma koja hehe

Evo slika od nekih starijih...



 
  • Sviđa mi se
Reactions: CAM and Flipsilon

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Prekrasno , vidi se da zbog temp su poljubičavile (ako postoji ova riječ) , aaaa kako se daje rep plus ti ćeš biti prvi :hehe::hehe:
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Oduvijek sam si zelio ljubicaste sam su ove godine skoro sve na tu foru.. hehe anthocyanin se pokazo
E sad mi nije jasno dal biljke moraju imat genetske predispozicije za ljubicicu il cim temp padne - ljubicastimo se
sutra neke slike valjda pa da vidite ove koje su full
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 4herbs

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Mandala Satori je definitivno u toj kategoriji. Temperatura ispod 10ak stupnjeva na jedan dan i odmah su ljubičaste. Freakshow u nastajanju također kojeg želim. :hehe:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
euforija je napisao(la):
Oduvijek sam si zelio ljubicaste sam su ove godine skoro sve na tu foru.. hehe anthocyanin se pokazo
E sad mi nije jasno dal biljke moraju imat genetske predispozicije za ljubicicu il cim temp padne - ljubicastimo se
sutra neke slike valjda pa da vidite ove koje su full

neznam ti točno reći
ali znam da je kod mene također tako... ja predpostavljam da je to od temperature... ali opet, ja sam posadio sjemenke od prošlogodišnjeg growa, i to kaj je naraslo i prošle godine je bilo ljubičasto... samo ne tako jako kao ove godine... i da se nadovežem, nisu mi sve biljke poljubičastile, nego samo one koje miriše po toj ljubičastoj (sorta mi se zvala "LJUBIČICA")

znači moguće je da sam imao genetsku ljubičastu, ali opet je moguće da ju je i manja temperatura malo "pofurila"

jer kad gledam tu ljubčastu biljku, pošto je mrcina ogromna, kada ju malo raskopam i idem prema sredini biljke, dublje unutra, ona je normalno zelena!... znači sa vanjske strane je brutalno ljubičasta! što se više ide prema unutra to je više zelenija, također budem neke slike zakačio čim padne prva prilika...

eh sad... ili je to genetika, ili je to temperatura... ali neznam baš na ostalim biljkama nisam primjetio da su počele ljubičastiti... gledano na kanabis ili na bilo koju drugu biljku koja inače raste ljudima u vrtu!
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
to je i genetika i temperatura.... pad temperature uzrokuje kod jednogodišnjih biljaka razgradnju klorofila i negovo mobiliziranje, ostaju antocijanini koji su ljubičasti , isto što vidiš kod listopadne šume samo na svojoj biljci,a pošto genteički ima više antocijanina onda izgleda tako, mislim ljubičasta boja stvarno nije toliko čudna među biljkama čak :hehe:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.