Euro 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Jedva cekam evropsko!Ima valjda jos fudbalskih fanatika odje.Ovo su grupe,po mome misljenju grupa C je najjaca.Sto se tice bratske hrvatske mislim da ce bit fino iznenadjenje.
Grupa A

Ceska
Portugal
Svajcarska
Turska
--------------
Grupa B:

Austrija
Hrvatska
Njemacka
Poljska
--------------
Grupa C:

Francuska
Italija
Holandija
Rumunija
--------------
Grupa D:

Grcka
Rusija
Spanija
Svedska
_______
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma grupa c je poslastica..
osvaja portugal il francuska
ak osvoji hrvatska ja dobijam 100 eura, kladu sam bacio :D
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
I ja jedva chekam... Josh malo ima... Shteta samo sto bash u ispitnom roku... Bice opet padanja na ispitima zbog fudbala... Ja verujem u Holandjane, ako uspeju da prodju grupu, bitje chuda!!!
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Ma sta fali, lozite se, to je normalno... Nije losha ekipa, ne bi trebalo da bude razocharenja... Kad se setim samo svetskog 2006. i lozenja ovde u Srbiji... Zika iz sharenice i uzvodno... xexexe, a onda dodjoshe Argentinci i Shestarda... Uh, kako sam bio tuzan... Sada mi je bash smeshno...
Srectjno!!!
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
mda...i trebat ce sreca...
a glupo je da apetiti tak rastu, a na zadnja tri velika velika prvenstva nismo ni skupinu prosli
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
Laidback je napisao(la):
Najvjerovatnije Portugal...neznam baš dal su:icon_confused:
istina...al portugalova igra jucer mi se nije svidjala...
bitno da smo mi danas pobijedili..
ajde da sad poljaci izvuku bod s njemcima...da bar...
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Imate 3 boda ali sam ocekiva bolju igru.Mislio sam da ce Modric,Kranjcar i Srna da samelju austrijance na sredinu terena i neke akcije fine da vidimo ali svj. 3 boda je 3 boda cestitam:icon_biggrin:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Gledao samo prvo poluvrijeme i dobro da sam samo to gledao. Igra
je bila ok prvih pola sata,ali od onog pedera suca šta nije
dosudio 2. žuti, a trebao je čak i crveni direkt nisam ništa više ni očekivao. Odmah se
zna kakav će nastavak biti.

Ipak je austrija domaćin i skužio frajer da se zaj.ebao kad je dosudio onaj 11erac
Mislio i ja da će biti akcije više,ali kome se danas da trčat??! ...ccc

:maryjane:
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Sutra prvi pravi mech na euro08! Nadam se da ce leteci veverci, ovaj Holandjani da razbiju one katanadjovske pederashe! :b_evil:
Samo da padne gol ranije u mechu i bice super!!!

Inache, Francuzi su mozda i bez Henry-a, Viere isto verovatno nema, mozda bude sutra i prvo iznenadjene!

:prof10:
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Kroatien - Österreich 1:0 :))
Prvo poluvrijeme tako, tako drugo je bilo trece razredno...
Nije ni to tolko lose nego kad je uveo onog Budana, pa ja neznam sta je s njim skoro sam razbio televizor, al posto sam ga tek kupio zbog Eura suzdrzo sam se... uzassss....
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
domino je napisao(la):
Sutra prvi pravi mech na euro08! Nadam se da ce leteci veverci, ovaj Holandjani da razbiju one katanadjovske pederashe! :b_evil:
Samo da padne gol ranije u mechu i bice super!!!

Inache, Francuzi su mozda i bez Henry-a, Viere isto verovatno nema, mozda bude sutra i prvo iznenadjene!

:prof10:

tu tekmu tesko da moze nizozemska dobiti. igraju bez robbena, van persieja i babela, na kojima oni grade svoju igru. i sada prije eura su zbog ozljeda tih igraca cijeli sustav trebali mjenjati, tak da sumnjam u pobjedu nizozemske...

a ovaj budan je napravio 24 koraka u 25 minuta igre..strasno
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma karim benzema jede tulipancice.
Nizozemci nemaju krilne igrace, 4-3-3 im pada u vodu.. osim ak nekog ne izmisli van basten
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Ih, bre, hrvoje... Pa za babela i onako nije bilo mesta u 11. Imash Rudya u shpicu, Persy je pod znakom pitanja, shto znachi da mozda i startuje... Kuyt je tu, de jong, van der vart, snijder, najvishe ce faliti Seedorf koji se, nazalost, povukao... Mislim da shanse postoje, lopta je okrugla a "nandjorasti" :) imaju najbolju dzeju koja im daje krila:banana_rasta:
Weedecemo!!!

Tema je super! Pozdrav!!!
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
domino je napisao(la):
Ih, bre, hrvoje... Pa za babela i onako nije bilo mesta u 11. Imash Rudya u shpicu, Persy je pod znakom pitanja, shto znachi da mozda i startuje... Kuyt je tu, de jong, van der vart, snijder, najvishe ce faliti Seedorf koji se, nazalost, povukao... Mislim da shanse postoje, lopta je okrugla a "nandjorasti" :) imaju najbolju dzeju koja im daje krila:banana_rasta:
Weedecemo!!!

Tema je super! Pozdrav!!!
istina. ali svejedno, nije to to...

da me ne shvatis krivo, moja je zelja da nizozemci pobijede, ali sam skeptican oko toga :D