Euro 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Evo temice za one koji prate Eu.nogometno prvenstvo,poseban je osijećaj sa ekipom iz kvarta u omiljenom kafiću uz navijaćke pijesme pratit utakmice reprezentacije kad nije bitno tko prati koji klub nego smo svi zajedno u misiji podrške predstavnicima svoje zemlje,u poluvremenu zapalit đoksu za raspoloženje i još kad ti repka gazi protivnika to je 90 min predivnog osijećaja....

Eto nemogu da ne kažem...moja Hrvatska je doslovno poćistila i pregazila Irsku reprezentaciju,svi oćekujemo puno na ovom euru od Hrvatske reprezentacije.....Manđukić trenutno strijelac prvenstva hihihihi

:dada
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Mene svaki put fascinira Modrić...jebote sa kojom lakocom se lik rjesava igraca....pa one duge lopte na Srnu,savrseno......Navijam za M.United od osnovne a to je bilo davno i ova kupovina Modrica ,kao da su mene pitali:banana_rasta:Dugo nisam imao onaj......osjecaj,sada ga imam. Vatreni hvala vam na tome:)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
svaka cast.
manđa-zvijer, takvog ga pamtim jos dok je igrao za NK Zagreb. 3x bolji od originalnog "O Animale-a" (edmundo).
jedina diskutabilna karika u stroju je Gordon Schildenfeld,
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Obzirom da moja zemlja ne ume da igra lopte...pratio sam vašu reprezentaciju i onaj Mandžukić, njemu čoveku telo i ne treba kad onako igra glavom. Šou i svaka vi čast.:vb_wave:
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Bogme tekma je bila odlićna:dada momcima svaka čast, sad samo da sprašimo Talijane i ajmeeeeeeeeee
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
odlična tekma, naši sabili...sad da oće bar 1-0 dobit talijane i na konju smo...a sa španjolcima će bit zajebano, iako može bit svašta, loptaj e okrugla :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Moje navike odprilike govore o tome da gledam TV maks 10 sati mjesecno. Ne pratim nikakav sport, pratim samo vjesti na portalima. I igrom slucaja jucer sjednem i pogledam utakmicu i mogu reci da sam bio ponosan. Nema stajanja, svi trce, svi se vrte oko osi obilaze igrace, nema drkanja s loptom nego cisti instant pasovi...Odlicno :)
Idemo do kraja ! :)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.217
1.098
Trøndelag
Meni je najjaci trenutak bio kad je Mandzo sepajuci napustao teren i vikao ''mogu,mogu!'' tocno vidis zelju u njima koju nismo dugo vidjeli.
Given moze biti sretan sto jos nije sjela ona zidanovska volejcina Perisica i sut Rakitica,sve u svemu tako se igra,borbeno i do kraja.
Irci kukaju za penalom do kojeg nije ni trebalo doci zbog igraca koji je lezao na terenu prije te akcije,irci naravno nisu htjeli izbaciti u aut pa ih je bog kaznio :D
Sve u svemu pojeli smo ih u svakom segmentu,sad su na redu 'musterije' talijani,vec su nas podcjenili koliko sam uspio citati u nj novinama ali opet ce dobiti po piksi
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Hrvatska dominira!

Ajmo naši! Perišić, Rakitić, Modrić, Srna, Jelavić, Manđukić itd...Pljuuuuf.

Šifo je rupa ka i čarli.

Btw Protiv Šife i još dvojice iz srednje sam sa svojom ekipom igra turnir na pijesku 2005 godine u jednom obalnom gradiću i poševili smo ih sa 1:0 a oni kao profi e e....piva i joint pa ti šifo čuvaj noge :icon_lol:!

:banana_rasta:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Markovicu pocni praviti mjeto u vitrini ...pehar stize uskoro :)))))))))

Svaka cast deckima vec dugo nisu igrali ovako sa srcem....
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Super utakmica borbena sa puno dobrih duela i dodavanja.

Ajmo napred vasi ;))

Pratim i navijam za kockaste kad druge repke nema ;(((.

Nadam se da ce sto duze ostati u ugri a mozda i osvojit neku od medalja.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Još od 98 nadamo se madalji s velikog natjecanja,iskreno mislim da postoji šansa za medalju s ovog eura.....nada umire zadnja hehehe.
Znam da su 98 igrali za Hrvatsku najbolji igraći svijeta ali ipak se nadamo
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Sifo je rupa a Carli je bio malo nervozan...samo to. tika ,taka,tika,taka.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
Igrali smo dobro,bili poletni,borbeni i nije trebalo ovog puta gristi nokte:)

Al treba reci i kako su Irci loši,imali su gol iz zaleđa i nedosuđeni penal....hebaji ga i to je istina,no kako bilo siguran sam kako bi ih svejedno dobili.

Nadam se da slikice nece nikome smetati,kad je tema vec tu pa da se malo i slikom poprati:

Lik kojeg na srecu/nesrecu poznam..i ovaj put se kladio u 10 gajbi pive da ce uletit..zovu ga indijanac i ime mu odgovara u potpunosti

0109007_48.jpg


0377007_55.jpg


0334007_56.jpg
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
*ebem ti sport i napravu. Upravo slusam da je jedan ruski navijac zijanio glavu u medjunavijackoj tuci, da ne spominjem svakodnevna nasilja, ekonomsku krizu, krizu morala, mito i korupciju...

Sjetih se one "vrag ce doci po svoje" pa, cini mi se da je poodavno dosao, samo mu treba vremena!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
makisplit je napisao(la):
Igrali smo dobro,bili poletni,borbeni i nije trebalo ovog puta gristi nokte:)

Al treba reci i kako su Irci loši,imali su gol iz zaleđa i nedosuđeni penal....hebaji ga i to je istina,no kako bilo siguran sam kako bi ih svejedno dobili.

koji je to točno gol bio iz zaleđa?
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
metalmaniac je napisao(la):
koji je to točno gol bio iz zaleđa?

drugi gol-Jelavić...tu se vodila neka polu šuplja rasprava da je balun udario u x igraca pa da je to kao akcija y i to al ovako laicki kad gledaš momak je bio metar ipo u zaleđu....znam samo jedno da je bilo obratno i plus penal nebi se moglo u HR živit jedno 5 dana najmanje mora bi ištekat sve medije iz zida i ne izlazit vanka uopce
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
maki ne znam jesi li ti gledao utakmicu ali ja sam pogledao bez treptanja (i još sam gledao projekciju na zidu promjera 3 metra) i jasno se vidjelo kako je irski igrač ispucao loptu (nije se odbila od njega) prema jelaviću i tako mu praktički namjestio gol...

u početku sam i ja mislio da je zaleđe ali sam kasnije vidio snimku iz drugog kuta na kojoj se sve jasno vidjelo i taj gol je čist kao suza... :)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pitanje jedno

Kada je upucen prvi sut dali je onda bio u ofsajdu, pre nego sto je poljak dodao njemu?

A pravila kazu da ako ti protivnicki igrac doda loptu nema ofsajda.

Cuo sam da je posle pobede hrvatske nije bilo nesto grlenja i ljubljenja da ih nebi pomesali sa povorkom praida?

A tek rusi i poljaci.
Policija mi na svakom klipu deluje neodlucno i nespremno. Cak sam i video kada hrvati oslobode svog od troice plavaca. I to se naziva policija.
Nisam za primenu sile al ima ona stara na silu se silom odgovara. Neka stoka nerazume drugacije.

Ubedljivo najbolja fotka koju sam video do sada na EP ( poljubac hahahahaha, sigurno je rekao sudiji dajte mi duplu kaznu rado cu je odradit )

I onako je fudbal postao najveci cirkus na svetu. Sluzi za pranje prljavog novca,ucenjivanje i namestanje a navijaci praznog mozga slusaju svoje nalogodavce koji se bogate na nerazumnoj stoci.

Nama ostalima ( kako tako normalnima ) ostaje neka lazna nada da je to sve uredu i nadamo se sto boljem plasmanu.

Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.