Euro 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Sve u svemu, i iznad očekivanja je to bilo, Mandžo odličan, a Šifo me tako pozitivno iznenadio, najbolji mi je naš igrač bio na turniru.
I Lukica je vrhunski igrao, ali nije imao s kim protiv španjolske :(
 

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
48
Odlicno su odigrali cili turnir.
Eto, bilic ostavlja borbenu i kvalitetnu reprezentaciju,
a ne skrsenu i posvadanu svom nasljedniku, ma ko to bia.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Steta koliko sam navijao za Hrvatsku toliko me razocarali navijaci. Bas su pravili cirkus ( divljali ).
I to po evropi cak i u Becu napali oca sa devetogodisnjim sinom koji je nosio dres crvene zvezde.
Nemoze se iskoreniti balkanski mentalitet.
A nemogu ni zamisliti sta ce biti u kvalifikacijama kad budu igrali Srbija i Hrvatska.
Mozda novi rat?
A o sudjenju ni netreba pricati.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
DEDE je napisao(la):
Steta koliko sam navijao za Hrvatsku toliko me razocarali navijaci. Bas su pravili cirkus ( divljali ).
I to po evropi cak i u Becu napali oca sa devetogodisnjim sinom koji je nosio dres crvene zvezde.
Nemoze se iskoreniti balkanski mentalitet.
A nemogu ni zamisliti sta ce biti u kvalifikacijama kad budu igrali Srbija i Hrvatska.
Mozda novi rat?
A o sudjenju ni netreba pricati.

DEDE ja sam siguran da nikada vise rata izmedu Srba i Hrvata..treba samo maknuti sa stadiona ljude koji nevole nogomet......primitivce u institucije a sport i nogomet na stadione..svi trebamo ucestvovati u tome....nama su geni isti,razlike se i nevide...trebamo mi hebat Evropu i svijet a ne da oni nas guze kako kome padne na pamet,bace kost i sve gledaju iz fotelje majke ima ga n.....m. Balkan je nenadjebiv ja ga nebi mjenjao za nista...ovdje sve ide od srca......ko hebe evropu.......nadam se da necu popusiti ban radi psovki......hocu reci da trebamo reagirati na te idiote koji rade sranja,treba drustvo ocistiti od sljama.........
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
opa cupa@
neznam biti pametan.
Dal ce bit il ne ni to ti nebih znao reci.
Ali jedno ti mogu, na balkanu ima jako glupih ljudi ( neka se niko ne uvredi ) koji gledaju kako u Srbiji ( bg1, bg2 ) tako i u Hrvatskoj ( hrt1 i hrt2 ) i slepo veruju sta tamo cuju. Propaganda je veoma velika i moze da namotira stvari kako kome bolje odgovara ( svudan u svetu dokaza koliko hoces ).
Puno nacionalizma ( iako mnogi haha 80%? i nezna definiciju sta je to ustvari ( ne maze se na hleb ), koji se da lako iskoristiti kod onih sa "velikom" inteligencijom. Primer kako zavaditi u jednoj visenacionalnoj drzavi staroj jugi sam na sebi iskusio i doziveo kao i neki stariji clanovi.
Unazadile se obe drzave za jedno 100g a i dalje se polovina busa u grudi da ce dati zivot za tu i tu drzavu, zemlju i vice na sav glas da su oni branioci i nacionalisti. Koliko glup trebas bit ( moje misljenje ) da budes nacionalista a citav zivot strepis da ces negde glavu izgubiti, svi gledaju samo da zarade novac na brzinu, da se uvuku u neku partiju, bandu, il organizaciju koju ce pokrati isto kao i tu zemlju u kojoj zive. Privatnici iskoristavaju mlade ljude ( a pogotovu devojke ), neuplacuju socijalno, penzisko ali zato voze limuzine od 100.000,00€.
Zakoni o kojim zakonima da pricamo kada su doneseni i vaze samo za onih 99%.
Kakva skola kome jos to treba, pametni ljudi koji su mogli izaci izasli su a oni koji to nemogu ostali, zivot je nekom majka nekom maceha.
A sto se Evrope tice i ja sam otisao i zivim u jednom od vecih gradova. Zasnovao porodicu i mogu sebi i mojoj porodici da priustim jako JAKO puno stvari o kojima moji drugari ni nemogu da sanjaju ( a i ja dok nisam izasao ( nisu svi rodjeni bogati ).
Ja znam zasto sam izasao i prihvatio sam njihove zakone jer su ( barem tada bili ) posteniji, ljuckiji, i imas prava kao ljucko bice. Da ja jesam stranac u drzavi gde radim i zivim ali verujtemi da sam i stranac postao u mom rodjenom gradu ( onaj ko je sa 30g izasao u inostranstvo zna o cemu pricam, svoju mladost i momcenje odradio u rodjenom g. ).
Kad god se vratim tamo jos uvek stoji zivot i vreme, neke iste il slicne price idu sa nesto manje nasilja.
Da ta Evropa nam diktira tempo i nacin zivota. Ako im se ne pridruzis i radis po njihovome nece te biti. Ko moze da mi kaze zasto je evroska unija nastala. Pa da bi se jake zemlje ujedinile i postale jace a zatim dolazi na red raspad te iste unije i one koje su bile bogate i pre ulaska bice jos bogatije a ostele propasti ( izgleda da ce samo jedna izvuci korist ).
Nekazu dzabe da po novom svetskom poretku 70% ljudi je previse na ovome svetu.
Tako da ne treba biti ljut na uniju i traziti krivicu drugde nego budi ljut na sebe i svoje jer je tako izglasano za te ljude ( politicare ) koji su nas vodili i vode vec dvadesetak godina. Sto nisi ljut na sebe kada si to dozvolio isto kao i ja sto sam dozvolio da nas sisaju kao ovce.
Politika je k... i nista nemogu tu pojedinci ili male drzave jer na kraju ih uvek pojede neko veci, nazalost.

U potpunosti se slazem sa tobom sto se sljama tice i idiota.
Samo je jedna stvar a to je da ih jako puno ima a korumpirane vlade nerade nista. A "primitivce u institucije a sport i nogomet na stadione" sam cuo i pre dvadeset,trideset godina i dalje se samo koristi izraz a nazalost nista vece i konkretnije se neprimenjuje ( usko povezani politicari, biznismeni, navijaci ).

Tako nam je kako nam je.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
imam i ja Deda 41g u guzici i znam podjeliti karte..........Mi smo generacija sa felerom. A divljanje na stadionu je dio folklora,nesvida mi se to ...ali neka ukinu nogomet., neka placenici idu raditi kao i svi ostali i nema vise sranja na stadionima..sadit cemo cvjece na travnjacima i uciti djecu kako netreba zivjeti...I rock,n,roll je bio etiketiran kao zlo i zabranjivan zasto to nebi bio i nogomet...na stadionima ratovi pocimaju
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Pierluigi Collina i sudacka komisija prekrizili Starka hi,hi,hi[video=youtube;3a7cHPy04s8]http://www.youtube.com/watch?v=3a7cHPy04s8&feature=player_detailpage#t=66 s[/video]
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
opa cupa je napisao(la):
Pierluigi Collina i sudacka komisija prekrizili Starka hi,hi,hi[video=youtube;3a7cHPy04s8]http://www.youtube.com/watch?v=3a7cHPy04s8&feature=player_detailpage#t=66 s[/video]

Kako god ali načinija je nepovratnu štetu...
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Tko to živi u EU a tko na takozvanom Balkanu?


Su to neki svemirci VS primitivci?


Ta prica kako smo mi jadni,primitivni mi vec polako ide na k.... iz prostog razloga što to nije ni približno istinito!


Uvjek se uhvatim ovako kad idem pisati kako nebih trebao al bice da je i to neki zajebani balkanski gen koji mi neda mira pa šta da radim.....
Sad prvo da kažem nešto o stanovnicima te ekonomske tvorevine EU koju su sklepali zapadnjacki umovi a koji su vecinom porijeklom opet sa starog kontinenta...samo par crtica....


Iskrcaju se iz broda i kao pušteni sa lanca podivljaju u 5 minuta ko bjesni psi jer imaju oni u podsvijesti svojoj otprilike pojam gdje su došli a vecina ih pojma nema konkretno gotovo ništa.


Ne rade ništa kao što rade doma,odnosno „zaborave“ jer misle da mogu....ne prelaziti preko zebre,semafore koda prvi put vide,bacaju opuške,boce i kikiriki kesice iz automobila dok voze,deru se na plaži i ne poštuju nikakav red,gledaju kako da ne plate,neznaju piti pa rigaju i bauljaju u 2 popodne a uz to sve misle kako su jako pametni....zatim dođu u djelove starog grada pa skoro padnu u nesvjest od cuđenja,ne vjeruju da takva stara zdanja ovdje mogu postojati jer doma ih ne uce ništa imaju 4-6 predmeta u školi,pa opet idu pametovati,pa kad mi dopizde kažem kako je moja kuca skoro starija od cjele njihove povjesti a da je jedna od mlađih pa popizde i kenjaju o indijancima(ameri naravno) pa ih upitam za te iste koje su poklali i strpali u rezervate pa nakratko umuknu.


Njemac mi dolazi na roštilj i hoce da mu pecem njegove kobasice na nacin koji to radi doma,pa mu odgovorim kulturno neka onda doma i stoji jer ovdje ja pecem svoje kobasice na nacin na koji se ovdje peku....i sad on se nađe kenjat koji može doma peci 1-2 puta mjesecno uz to što mora cjelo susjedsvo upozoriti da ce biti roštilj i ako mu neka baba ne dopusti ništa od kobasica a ovde kad dođe busa se u prsa i vuce u gepeku svoja govna koja hoce da mu spravljam....da ih samo navecer vidite....e majke ti.....oni i žene skupa s njima tako se razvale pa rigaju,pišaju i kenjaju jedni po drugima al doslovno je rade po 14 sati i tih 15 dana u godini naravno da podivljaju jer su pušteni sa lanca a doma su ko bebice ma cudo jedno od dobrote....


Pa mi ulete novopeceni menađercici sa đipovima i narucu škampe koje neznaju jesti,piju vino od 50+ eura koje ih sašije na 30+ u hladu pa kenjaju o milionima eura,vozim ih na otok u 6 metarskoj barci koja im je kao ispod casti a slinu i bale na zubaca od par kila jer su ga vidjeli samo na slikama i skuže da su mislili kako su ga jeli u nekom Londonskom restoranu u kojem ih je odralo ko budale i naplatilo im muda od vola.


Da ne ispadne kako sam neki Euro maniac i kako slušam stalno EURO-NEURO od Amadeusa puno je tu lipih stvari šta bi se reklo al brate ne zanimaju me,živio,bio,vidio i prolupao skoro....


I sad nakon svega ja sam u stvari jedan neroticni maniac za pravo u svom malom kutku svemira al samo 3 mjeseca ljeti kad mi tlak podižu na 300+..............a zašto?


Zato što smo stvarno glupani...zato što su nas ti pametnjakovici izlevatitili ko budale....potaracali se međusobno,raštrkali pa se sami poubijali,pokrali a onda ti veliki došli pa preuzeli sve što je ostalo jer oni su stvarno u tom smislu pametni a mi i dalje mislimo kako nešto imamo....ostala još neka sica i vicemo za dinar i to dam samo da prodam!


E to mene boli,zato sam lud i nesretan....


I sad da se vratimo temi EURO 2012....20000 ljudi je otišlo na temku protiv Španjolske, 150000 svaku godinu na skijanje a kad treba kriminalcima koji su nas izjebali ***** mater onako za pravo na prosvjedu 1000 ljudi jedva...kruha i igara i nema problema....što vrijeme dalje ide jedina prava od našeg prvog vrlog presjednika ispada ona da smo „stoka sitnog zuba“ kako je doticni sam svoj narod nazvao....ja sam vec zaglibio u ovaj nesretni glib al žao mi svog djeteta i druge djece koja su zatrovana il tek startaju....


Pardon na dugom textu koji nije ni primjeren za ovakav forum al u ovoj temi još donekle i šljaka...ja se trenutno malkice ispucao ako smeta slobodno brišite...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Tema je Euro 2012 (dakle sport za one kojima to nije jasno)...iskreno previše ste se okrenuli pisanju o osobnim frustracijama motiviranim politikom i vlastitim nezadovoljstvom nebitno po kojoj osnovi.
Ono što želim istaknuti nije ovo mijesto za to...zasigurno postoje forumi na kojima se naveliko raspravlja o takvim stvarima...mislim da ste previše odmakli od bitnog...ovdje...otvorio sam temu zbog nogometa i kako sam na poćetku pisao osijećaja gledanja s ekipom iz kvarta u lokalnom kafiću...i stvari poput toga...
No da ne dramim previše...(mada dignuli ste mi živac)....finale eura se igraju...ko će pobijediti...pobijedit će..neka mu je...
Što se tiće ovih gore navoda ko je na koji naćin došao do ćega pošteno ili nepošteno...bla...bla...bla..oduvijek je bilo "KO ZNA NJEMU DVA" i uvijek će biti....Dudek će uvijek biti Dudek..bez obzira na prilike koje imao....
....uglavnom zatvaram temu....
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ljutili se italijani zato sto su spanci pokusavali da im da ih napune kada je vec bilo gotovo. Kaze trener da je nesporski zabijat golove protivniku koji se ocigledno predao te da ima italijani nece zaboraviti sto su ih obrukali....hahahaha nesporstki je igrat dobro :))))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.