Euro 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
A neznam kako to objasniti.....a opet imam neku debilnu potrebu pa evo još jednom da pokušam pa necu više....

Ne smetaju meni te dvije djevojke ni njihove sise,kao što mi ne smeta iz prethodnog posta ni Jadranka Kosor OSOBNO al me smeta što smo mi KMETOVI dopustili da ti i takvi DEGENERICI obnašaju funkcije za koje najblaže receno nisu kompetentni a za najgrublje nije mjesto iako sam na kušnji velikoj.....pa tako kad se te dvije skinu u nekoj krčmi poslje posla petkom zaboli me dal se jebu na šanku,biljaru sa 50 tipova istodobno il rigaju jedna drugoj u usta al nek nek daju otkaz sa javne funkcije il što je normalno u svakoj normalnoj državi neka ga u ponedjeljak ujutro dobiju.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
makisplit je napisao(la):
al nek nek daju otkaz sa javne funkcije il što je normalno u svakoj normalnoj državi neka ga u ponedjeljak ujutro dobiju.

Dobila je otkaz dan poslin objave fotografija :icon_lol:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
ZAMIIISLIIII JA!!! U SABORU!!! NEMA BOLJE INSTITUCIJE!
IMAS VELIKU PLACU PLUS JOS BAKŠIŠ OD KORUPCIJE!!...............A sise ko sise. Pa nemogu oni Maki sami sebi davati otkaze ,to bi bio sukob interesa.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Tropico je napisao(la):
Dobila je otkaz dan poslin objave fotografija :icon_lol:

na žalost nije...sutra cu poc do nje pitat da mi izvadi neku dozvolu i uvatit je za sisu,nema da se buni :icon_mrgreen:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
makisplit je napisao(la):
.sutra cu poc do nje pitat da mi izvadi neku dozvolu i uvatit je za sisu,nema da se buni :icon_mrgreen:

Zamoliš je ka pravi navijač da joj stisneš vime i mislim da neče biti problema...Nema blesavijeg naroda od hrvata i ostatka Balkana.... Sječa li se tko onog čobana iz like koji je crnkinji zabija prst u rektum pa se opravdava da se tako ličani pozdravljaju? :rofl:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Bu sada sam tek skuzio da vas dva poznate tu trebu............Hrvatska:Italija 1:1
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Alkohol je glavni krivac...............da,da.Ja se naduvan nisam nikada skidao ali pijam bogami.......isto nisam:eek:hno:
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
opa cupa je napisao(la):
Alkohol je glavni krivac...............da,da.Ja se naduvan nisam nikada skidao ali pijam bogami.......isto nisam:eek:hno:

Upravo tako, alkohol je uzrok. Zanimljivo je da to niko ni ne spominje.
Što se tiče momčine na Tarkijevoj slici, da se ima čim pohvaliti pa 'ajde.Ovako je ispao budala.:kauch
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
e jbga. prva tekma, rez.sjajan, igra vise nego dobra. shifo rupa, vukojevic neprimjetan a navodno koristan.
druga tekma shifo opet rupa, vukojevic primjetan ali rupa, igra skoro pa ok, rez. trenutno nikakav. valjda bude bolji.

molim bez previse osuda na racun spomenutih cura.jasno dale do znanja di ih svrbi i .otisle tamo di bas nemaju puno konkurencije. ak i tamo ne dobiju k... ,drito na savski most i ..adio mare.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Hrvati,čestitam na borbenosti i dobrom fudbalu...Sve najbolje na prvenstvu i navijam za vas...

I da su vam žive i zdrave navijačice,prave su... :)
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
Znate sta cu vam rec !.. Prije sam donekle pratio repku i ufuravao se u nacionalizam i ostale popratne tripove !.. Ali vise mi se neda , zapravo gadi mi se !..
Nezelim se vise uklopit u bolesno drustvo pa to niti ne isfuravam !... Znate onu staru Kruha i igara !..E pa funkcionira prebrutalno i dan danas samo je jos dodano Kruha , igara i sisa ! (< sto i je jedan od komentara sisate slike ) , a kad nema igara onda moze i igala !..
A da ne govorim kako su mi najace nase navijacke skupine koje imaju muda tuci se sa stranom policijom a kad nasa policija mlati mirne prosvjednike onda ih nema ni cut ni vidjet !? ..

A bas prije par dana sam imao priliku pricat sa jednim nogometasom koji kaze da se i njemu sve gadi jer je sve oko para , kladionica , mafija , pranje love a suci se prodaju za 100 eura i kako vecina utakmica su namjestene !... politika i pare su unistile sport koji to vise nije !

i jos mi je gadljivo koliko su samo jadnih pasa lutalica pobili da bi im gradovi bili "cisti" kako bi alkoholizirane horde mogle neometano orgijat ! I kako bi im grad bio primjer cega !? civilizacije , ljudskosti !?= ...


Znate li koja mi je jedina pozitivna stvar oko svega ovog !? .. Sto za vrijeme tekmi a pogotovo kad igra repka svi bulje u ekrane a ja mogu neometano sadit outdoor !..:dada



Duci Simonovic - Sport nastaje sa kapitalizmom - YouTube
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Hooker je napisao(la):
Hrvati,čestitam na borbenosti i dobrom fudbalu...Sve najbolje na prvenstvu i navijam za vas...

I da su vam žive i zdrave navijačice,prave su... :)
svaka cast kao sto Hooker rece..
veoma jaka grupa..cenim da ako prodju u drugi krug mogu jos dalje da idu
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Sinoc sam popio svu Vrbnicku Zlatinu kod Ruze.Srondo se sa bicikla,posvado se sa zenom i jutros nisam otiso na posao i jos nemogu okrenuti glavu na lijevu stranu..........jebeni nogomet
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dobro je. Protiv spanije 2:2 prolazimo mi a i oni..
Akose nece htjet dog. Za rezultat onda bude 3:1 ofc za nas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.