Euro 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
.................i neznam gdje su mi kjlucevi od kamiona:ludak
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
DA,da ta dva......jutros mi dodu drva a ja nemogu maknit kamion.....jer nema kljuceva.Tako da su istresli kod susjeda....uvijek mi taj nogomet donese probleme.a ako igramo 2:2 sa Spanjolcima...prodat cu dusu vragu i vjecno gorjeti u paklu...(tako nesta mi je zena sinoc rekla)..onako kroz maglu mi odzvanjaju rjeci
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
opa cupa je napisao(la):
Sinoc sam popio svu Vrbnicku Zlatinu kod Ruze.Srondo se sa bicikla,posvado se sa zenom i jutros nisam otiso na posao i jos nemogu okrenuti glavu na lijevu stranu..........jebeni nogomet
opa cupa je napisao(la):
.................i neznam gdje su mi kjlucevi od kamiona:ludak

opa cupa je napisao(la):
DA,da ta dva......jutros mi dodu drva a ja nemogu maknit kamion.....jer nema kljuceva.Tako da su istresli kod susjeda....uvijek mi taj nogomet donese probleme.a ako igramo 2:2 sa Spanjolcima...prodat cu dusu vragu i vjecno gorjeti u paklu...(tako nesta mi je zena sinoc rekla)..onako kroz maglu mi odzvanjaju rjeci

 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Joj Hookeru u problemu sam :) Pijemo jutros Kavu i pita mene moja jagoda ....kad nasi opet igraju?...reko ,neznam...nisom imo muda reci ,kada....A kako te nije sram onakav pred cerku doci?...skroz sam se iznenadio,a sinoc smo se pomirili He,he...reko a kako nije tebe sram da ti cerka ide na produznu iz materinjeg jezika, majke ti?....htjeo sam reci kako sam ubio dve muhe jednim udarcem...ha,ha Da nebude ovo offtopic brutale.I nace nepijem osim na karminama,ruckovima i kad igra reprezentacija e sada obeco sam zeni da necu piti na sprovodima i kad idemo kod njenih na rucak ali pod uvjetom da smijem sisati kad igra repka,nema veze dali je prijateljska ili neka ovako Euro i sl,Dinamo nisam uspio dogovoriti,to cu sisati a da ona nezna.pozdrav
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Po dosad viđenom Njemačka i Španija najviše pokazali.Francuzi me prijatno iznenadili a Holanđani ( već tradicionalno) razočarali.
Što se Hrvatske tiče, mislim da neće u nokaut fazu.Španci su predobri a Irci preloši...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
nenash je napisao(la):
Po dosad viđenom Njemačka i Španija najviše pokazali.Francuzi me prijatno iznenadili a Holanđani ( već tradicionalno) razočarali.
Što se Hrvatske tiče, mislim da neće u nokaut fazu.Španci su predobri a Irci preloši...

Da evo to mislim i ja.....ali nada umire zadnja.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley

:eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
opa cupa je napisao(la):
Joj Hookeru u problemu sam :) Pijemo jutros Kavu i pita mene moja jagoda ....kad nasi opet igraju?...reko ,neznam...nisom imo muda reci ,kada....

Danas je dan D...E,Jagoda,Jagoda,samo da zna...Opa Cupa obećavam,ako se Hrvati plasiraju dalje,napiću se i ja... :)
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
Realno gledajući, stvarno su nas pokrali. Prvo je bio nedosuđen jedanaesterac na Čorluki, a zatim i gol iz zaleđa. Stvarno katastrofa! Ma koliko god mrzio one bengalke i prekidanje utakmica zbog pojedinih debila, toliko mi dođe da na idućem natjecanju sve zapalim. Ma jebo ti takav sport i 'fairplay' kad se sudac boji dosudit jedanaesterac samo zato da ne bi svjetski prvaci ispali. Ne kažem da smo bili bolji, ali smo im se dobro suprostavili, i ako ništa drugo, zaslužili smo pošteno suđenje. Jebeni novac, samo je on bitan :thumbsdown:
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Prvo poluvrime stisli smo se ka grlice,pa vidili da se može igrat i mrdli ka i inace sa "velikima"

Realno gledajuci pobjedila je bolja ekipa al daleko od toga da nismo mogli i proc dalje....komplex "malog naroda" i "velikih EU kurčeva" koji djele pravdu još jednom na sceni....
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Steta

Penal kao kuca i to u 86`, dok se izvede i krene sa centra 89, 90 min i gotova tekma.
Lopovluk na nivou.
Jeste da su bili mnogo bolji Spanci sa vise sansi i suta na gol al to ti je sport ( nekad bio ) nepobedi uvek bolji, a u ovoj je tako trebalo biti.
Najbolje bi bilo nepodrzavati fudbal al to nije izvodljivo.
Sad trazimo drugu repku za podrzavat i navijat samo koju.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
bili bolji spanjolci u pimplanju sloptom ali konkretnih prilika za gol nisam vidio.penal na corluki? ako nije dosuđen ocigledan 11-erac na manđukicu na pocetku tekme, gol-aut sudac bio na 1 metar od događaja, zasto bi se na corluki sudilo.
[video=youtube_share;rkRIbUT6u7Q]http://youtu.be/rkRIbUT6u7Q[/video]
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
obrana prvo poluvrijeme,fenomenalna..cim Spanjolci pokusavaju dati gol sa 20m.sve je jasno...drugo poluvrijeme smo bili bolji ja bi rekao da im je visio gol jedno 20min.stiskanja....Ovu generaciju cekaju velike stvari.....Mandukic,Modric....Sifo ,briljiro...Stark je smrad to smo svi znali uguro bi mu bengalku u supak...nek oproste ovi mladi od 18..cvjece,proljece ljubav nek si vizualiziraju......
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.376
27.700
1.098
Trøndelag
jako sam tuzan ali i ponosan na decke, tako se igra i bori za reprezentaciju,bice bolje drugi put.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
opa cupa je napisao(la):
nek oproste ovi mladi od 18..

Pa takvih na forumu nema :icon_lol:

A tekma...nisan gleda...radija....fak jea..svejedno koliko citam i cujem nism bili losi....a starka odošmo silovati. Autobus iz Zagreba za kuću Stark kreće sa perona 302! Molimo putnike da budu mirni!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Znam da nema mladih od 18 ....al reko mozda koji nesretnik zaluta................A i onaj Beusan isto jede g...na a burek 9kn. on je strani placeniki.....mason[video=youtube;L71j0OPD4cw]http://www.youtube.com/watch?v=L71j0OPD4cw&feature=player_detailpage#t=7s[/video]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.