Europa +40 celsius!!!!!!!!!!!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
poz ljudi da vas za pocetak sve pozdravim u ovo subotnje jutro i da vas podsjetim kako je (666) pakleno vruce, Zagreb = 38 celsius, Ljubljana = isti K !, beograd = nemam pojma al isti ***** nagadjam, Pristina = 40 celsius, Crna gora = 35 ++ ,



Ok ko kaze da sam balkanac nek si jebe mater jer sam bolji covjek od njega, htio bi da obratim paznju na GLOBALNO ZATOPLJENJE nije samo da steti nasim "genetski" biranim sortama, nego steti zemlji opcenito A da ne ispadne da samo serem do tad cu moliT majku prirodu da dodje tornado i u nasu zemlju a ne samo u japan, jer mi volimo japapance i borimo se protiv svih koji su protiv MAJKE PRIRODE.
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
:sun2: :sick:

da... užasno je vruće... za slijedeći grow bi se trebalo strpiti do jeseni i to kasne jer ne vjerujem da će ove temperature samo tako pasti :eek:hno:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja i dalje ima upaljene neonke-ali morat ču danas zahajcati HPS-imam neke domaje sto su tek izašle
temp usobi nije prelazila 29,5˙C zo znači, da bi bilo negde oko 32˙C u boxu

dans je nesto svežije pa je u sobi 26,2C
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
U mom boxu je već duže vrijeme temp preko 30... zna biti i do 40... biljke su još uvijek žive, a da li bi urod bio bolji da je niže ne znam... vjerojatno bi
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
gens je napisao(la):
U mom boxu je već duže vrijeme temp preko 30... zna biti i do 40... biljke su još uvijek žive, a da li bi urod bio bolji da je niže ne znam... vjerojatno bi

Kod mene isto :( Bojim se posljedica! Kakva je situacija kod tebe?
Danas bi trebalo ozbiljno zahladit pa se nadam najboljem :)
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
hvala bogu i kod nas pale temperature ali mi se cini da to nije zadugo...
ima da se opet pecemo ko budale na ovom suncu...
uzivajmo u ovih par dana osvijezenja pa opet prozivljavajmo pakao...treba se naviknuti na njega...ehehh
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Makaveli OS Jug 2 je napisao(la):
hvala bogu i kod nas pale temperature ali mi se cini da to nije zadugo...
ima da se opet pecemo ko budale na ovom suncu...
uzivajmo u ovih par dana osvijezenja pa opet prozivljavajmo pakao...treba se naviknuti na njega...ehehh

Navodno ce 8 mj biti hladniji...
Zivi bili pa ...