Europa +40 celsius!!!!!!!!!!!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
BrkZorba je napisao(la):
Kod mene isto :( Bojim se posljedica! Kakva je situacija kod tebe?
Danas bi trebalo ozbiljno zahladit pa se nadam najboljem :)

Pa... već duže vrijeme je prosjek 34°C, ne znam koliko je to imalo utjecaja na razvoj... ovo mi je prvi pravi grow, tako da nemam sa čime uspoređivati. Biljke zaljevam sa malo više vode da se lakše hlade... nadam se da im je to pomoglo.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
največa "jeba" oko vručine je za mlade biljke ili ponekad zbog extra velike temperature može se prekinuti fotsinteza,...
pomažemo jim več ako barem vazduh cirkuliše malo jače

inačer dans je več milina- u sobi je 23˙C pa palim hps 400w da vidim sta če biti sa tim domajama
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ajd vec kad smo kod domaje,slo-era sta je za tebe domaja? dali je to neka provjerena sorta sa ovih prostora ili...?

evo za mene je domaja npr. sjeme neprovjerenog porjekla koje dobis kad dobis ili kupis vutru pa cuvas to sjeme sunce mu zna biti vrlo solidna:sun2:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
domaja je vuja koju sa se sadi več nekoliko genracija na ovim prostorima i nije ukrštana sa hibridima i sortama iz daljnih krajeva....

u kratkom -to je za mene domaja
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Era oldschool sad po domajama roka !!!!!! steta stto ti nemam dat seed od jedne sto je bila prije god dana..............


Naci ce se neka extra nadam se........
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Kad palite lampe noću ili danju ?Možda kad bi namjestili da vam je sredina dana grow room-u kad je sredina noći u stvarnosti.Isto tako kad u grow room-u okrenete na 12/12 skinite po 3 h sa svke strane dana koji bio 18 ,tako da opet sredina dana u grow room dođe na sredinu noći u stvarnosti .
Odakle dovodite zrak u grow room ?Iz vana(mislim skroz izvana,van kuće ili prostorije u kojoj je grow room) ili iz prostorije u kojoj je grow room? Isto i sa odvodom zraka treba skroz vani da ide ,pogotovo ljeti.

Jebeno je po vrućini sigurno ,kako god okreneš sa lampama ,samo kontam da je bolje da su upaljene kad je vani noć tako bi trebalo biti lakše održavati temperaturu na 28° C preko kao ne bi trebalo da ide .Samo onda opet zajeb kako ako su lampe u ugašene tj.noć u grow roomu kad je vani dan,dovesti dovoljno svježeg zraka da u grow roomu padne temperatura bar na 20°C ,18°C bi bilo idealno noću.LAko je gdje ima klima doma onda pošto klima ionako radi po danu ukradeš malo i odvedeš za grow room ,a gdje nema kontam da bi bilo dobro dovod uzeti odnekud iz nekog propuha gdje je cjeli dan dovod u hladu .Ako nema onda jebiga može kako može.
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
covjece ovo vrijeme je spaljeno da nemoze bit vise...
evo u osijeku je sad vec po neznam koji dan hladno al bas dosta...
nemos ni na kupanje a nije ni za dogacku odjecu ma sve nesta smijesno...
neznam ni kak bi biljke reagirale na takve promijene 1 dan +40 a drugi +20 mislim strava...
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Lampe samo noc. Skriveni grow. Temperatura me krajnje zahebava.
Mislio sam vec sve bacit ali mi je Gens malo vratio nadu. Vidjet cemo.
 
21.08.2006
2
0
0
Sunce je palo ali zrak je tezak i vruc jos katastrofa...... 7 8 mj su totalna katastrofa za grow

Btw mi se zalimo zbog 35++ u growboxu a Atena gori..... idemooooOO rokaaaAAAj

I dalje Tsunamiji i potresi Danas pogotovo vrlo jaki u svijetu. 16.08.2007
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Analord je napisao(la):
Sunce je palo ali zrak je tezak i vruc jos katastrofa...... 7 8 mj su totalna katastrofa za grow

Btw mi se zalimo zbog 35++ u growboxu a Atena gori..... idemooooOO rokaaaAAAj

I dalje Tsunamiji i potresi Danas pogotovo vrlo jaki u svijetu. 16.08.2007

U box-u izmjereno nekoliko puta 40 ++ :(
Cini se da ne smeta jer se biljka normalno razvija.
Sigurno ce biti nekih posljedica...
Ima li tko iskustava?