Europska Unija mijenja politiku prema drogama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Strange Noiz

Aktivan Član
14.03.2010
60
1
0
32
Bilo je i krajnje vrijeme da se nešto poduzme po tom pitanju. Zanima me samo dal će te izmjene bit primjenjene samo na članice EU i hoćemo li mi kao zemlja koja pokušava dobit svoje članstvo morat izmjenit zakone?
 
31.03.2010
3
0
0
37
nisam_ja je napisao(la):
nazalost proci ce jos 10 godina dok se nesto ne promjeni, minimalno

al barem jednog dana cu moci pricati svojim unucima da smo se mi morali u shumama skrivati zbog jointa
haha...nadam se da će bar proći još samo pet
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Sve to super strava drama, ali opet nista konkretno. Ali opet bolje ista nego nista. Kako ce nam drukcije i bit kad nam nesposobni idioti koji neznaju niti engleski vode ovu usranu državu. Ali nada zadnja umire tako da...
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Sve to super strava drama, ali opet nista konkretno. Ali opet bolje ista nego nista. Kako ce nam drukcije i bit kad nam nesposobni idioti koji neznaju niti engleski vode ovu usranu državu. Ali nada zadnja umire tako da...
 

numero uno

Aktivan Član
22.04.2010
62
0
0
35
bitno da se nesta pokrece ako su ovo potpisali ovako iznenada znaci da se vec dosta pricalo iza zatvorenih vrata tako da cak i vjerujem da ce biti nesta!!bar se nadam!!!
 

numero uno

Aktivan Član
22.04.2010
62
0
0
35
bitno da se nesta pokrece ako su ovo potpisali ovako iznenada znaci da se vec dosta pricalo iza zatvorenih vrata tako da cak i vjerujem da ce biti nesta!!bar se nadam!!!
 

Flip

Banned
Banovan
02.03.2010
47
2
0
43
Che* je napisao(la):
i ja.... pa nismo u 10 stoljecu ,*****u, biti ***** je ok ali popusiti joint nije...napiti se i tuci obitelj je ok,ali joint NIJE, kupiti jebeni APSENT u konzumu i umrijeti je ok ali jedan pisljivi joint nije.

Iako bih i dalje davao kazne onima koji upravljaju vozilom napuseni..to nije ok :D

jebena poenta! zato je jedini odgovor ANARHIJA mamu im ***** da im *****!

inache ja sam se razvalio od Uza pa ono xD
 

Flip

Banned
Banovan
02.03.2010
47
2
0
43
Che* je napisao(la):
i ja.... pa nismo u 10 stoljecu ,*****u, biti ***** je ok ali popusiti joint nije...napiti se i tuci obitelj je ok,ali joint NIJE, kupiti jebeni APSENT u konzumu i umrijeti je ok ali jedan pisljivi joint nije.

Iako bih i dalje davao kazne onima koji upravljaju vozilom napuseni..to nije ok :D

jebena poenta! zato je jedini odgovor ANARHIJA mamu im ***** da im *****!

inache ja sam se razvalio od Uza pa ono xD
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
Dizala se ovde guza kad je bilo potrebno i ponovo bih, mnogo vishe i od samog dizanja ;D

[video=youtube;tovdJAs8ioc]http://www.youtube.com/watch?v=tovdJAs8ioc[/video]
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
Dizala se ovde guza kad je bilo potrebno i ponovo bih, mnogo vishe i od samog dizanja ;D

[video=youtube;tovdJAs8ioc]http://www.youtube.com/watch?v=tovdJAs8ioc[/video]