EuroSong-SERBIA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
U bre kakav uzas veceras. . . . Cini mi se da je za vecras lider Slovenija pa San Marino i treci Grcka .Mada mozda gresim za san marino jer me dosta podseca na Lacni Franc koji sam slusao dosta sanije . . .
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Mislim ja da bi to trebalo ukinit, jer ni jedan pjevac umjetnik koji drzi do sebe, nece se prijavljivat na takve parade. Gledo sam malo, taman naletio na one lude irce i oni neki anđeli sto se poljevaju nekakvom imitacijom krvi. boze pomozi....
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
istina...bosanci su bili ok...ostali....pogotovo crna gora...ajmeee....prva pjesma ono trebali su je nazvat "ubi me njezno"....ccc
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
zatvorio sam prozore da je slučajno ne čujem
to mi je jedinica za krivljenje mozga
trebali su švajcarci da ostanu na siru i britvicama
đe ovo izmisliše
:smilie_vampire:
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
E do ***** kad su Finska i Izrael jedni od "boljih" ! Izgleda da ovde nema takmicenja bez Srbije . . . hehehe
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
:ludaci_lol:moram priznat da me iznenadujete iz dana u dan, kako su momci upuceni u eurosong...:)))
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Pa moram Red da se razumem sta mi se desava u zemlji i gradu :) vidis da niko u svetu nije ocekivao da Srbija moze ovako dobro da organizuje ES,a tek pres centar itd itd pa niko nije od posetilaca ocekivao da je Beograd tako lep grad i da su Srbi tako prijatan narod + sto ce ES 2009 opet biti u Srbiji! Gahahahaha ajmo sad sad svi na forumu Srbija Srbija Srbija :)
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
EXtract je napisao(la):
vidis da niko u svetu nije ocekivao da Srbija moze ovako dobro da organizuje ES,a tek pres centar itd itd pa niko nije od posetilaca ocekivao da je Beograd tako lep grad i da su Srbi tako prijatan narod +..

eto vidis mozda eurosong ipak nije tako loša stvar kao sto se cini na prvi pogled.. hihi.. bit će da tu postoji neki viši cilj iza te cijele priče o eurosongu, jer ako se samo o pjevanju radi, onda je to nista drugo vec propali talent šou
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
A-HA!! sada bas gledam, i sada mi je tek jasno zasto vi to gledate :))) nemoj ti meni da se izvlacis: "Pa moram Red da se razumem sta mi se desava u zemlji i gradu :)" sve to meni izgleda kao
Sexe27.gif
uz sve ove oskudno odjevene zene :))) fino fino nadasve :)
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Nije Red to, ma mator sam ja za to sto ti mislis ...
Ne stvarno ,EuroSong je strava stvar...cak sta vise cini mi se da cu biti fan ES-ga i ici po svetu ... al kad dobijem visu sto ce biti juce.
hehehe

ma Srbija bre

rofl