Evo i facebook grupe za legaliziranje marihuane u hrv.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
Ma bravo Dogo.... Treba nesto i napravit... bilo sto... nego samo se nadam da si spreman na rizik da te netko kao admina grupe marihuana ako postane premocna hehehe....
 
30.10.2008
8
9
0
35
bakajoko je napisao(la):
gaucho piše:
ko prvo nevjerujem da imamo jednak staž, tj. možda ti imaš 6-7 gadina surfanja po webu staža, a ja imam tolikogodina staža programiranja internet riješenja. da imaš staža ko ja nebi pitao takva blesava pitanja i tražio da ti objasnim jednostavne stvari...

petarPan je napisao(la):
I ne ne surfam ja 6 godina webom vec sam zaposlen za stranu firmu kao java programer i znam sto je ssl i sumnjam da bih imao puno nauciti od tebe :eek:hno:

e, a ja sam zero cool :pP

mislim da milicija i fejs surađuju i to dosta..al nije im bash to špijuniranje po facebooku pouzdano i zahvalno zbog ochitih razloga.
al svejedno, osnivači grupa bi tribali pripazit..
a dobro, ta chlanstva u grupama i ne toliko..al ne bash stavljat svakakve podatke o sebi.. bar ja to ne radim, ne vjerujem tome svemu. lijepa slika lijepog growa ne zaslužuje da je neki facebook tamo zloupotrebljava :D
mene neche procesuirat jer nemaju osnovu za to.nadam se. lol :costumed-smiley-027
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
nije nije. tu je grupa još.
dao sam da jednom frajeru da je vodi paje cijelu grupu za**** jer je stoka. al sam ga kiknul van pa ju sad vodim ja
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
bakajoko je napisao(la):
gaucho piše:
ko prvo nevjerujem da imamo jednak staž, tj. možda ti imaš 6-7 gadina surfanja po webu staža, a ja imam tolikogodina staža programiranja internet riješenja. da imaš staža ko ja nebi pitao takva blesava pitanja i tražio da ti objasnim jednostavne stvari..., ali ajde evo ti ukratko

facebook i policija ostvaruju suradnju već dugo, zbog problema oko nekih gluposti prije, u takvom su dogovoru da policija popušta fejsu neke stvari a fejs njima daje ip adrese i slične tvari, tako itraceajuekipu koja sere po fejsu o politici i one fascinantne osnivaće grupa...
drugo: tvoj dragi internet provider također surađuje s policijom jer mora, u svakom trenu zna koje si siteove posječivao koje podatke prenosio i ostalo, osi ako nisi pod SSL serverom, e jbg, onda im je gotovo nemoguće skužit koje podatke šalješ
-kako slanje podataka može biti fatalno?
u post formi kad se lgiraš ljepo ti stoji upiši email/username i pass, kad stisneš submit sve to ide preko tvog providera (kao i sve drugo ali ovako je jednostavnije objasnit), provider zna točno tko si i odakle se spajaš (telefon i registrirani korisnik) i koje podatke šalješ i gdje (username na neki forum gdje pričaš kako ti sadiš kilometre kvadratne) oni samo pročitaju tamo, skuže te i bog, na vutri je drugačija situacija, oni samo mogu znat koliko podataka si poslao jer je sve kodirano,... sad mi se neda prićat o SSL sistemima i prijenosu kljent-server

ugl. ako si navuko kondom na telefonsku žicu (stara slika sa elitesecurity.org-a) neznaći da ćeš ostat zaštićen

idem sad, sretno

Ljudi, covjek je potpuno u pravu, nemojte se zajebavati po tim facebook-ovima i ostalim sranjima, ne znam samo otkuda vam tolika lazna sigurnost, da li stvarno imate **** ili ste samo neobavijesteni. Bit ce da je ovo drugo. Sistem kontrole je drugaciji nego sto vi zamisljate i vjerujte mi da kad bi do toga doslo bili bi u mogucnosti da nadziru svaki sekund vaseg zivota. Zato jos uvijek ponavljam, nemojte im dati povoda za to i sve ce biti OK.
Oni kojima je savjest cista neka i dalje mirno spavaju :icon_lol:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
balcan_smoke je napisao(la):
...samo bez onih pederskih sranja:vb_whip:
...to nit nisu drugo nego pederska sranja i podmazivanja:vb_whip:
mislio sam da je s ovom kvazi temom gotovi kad ono opet fegety gadni :rofl:JAAOOOOO!!!!