evo i ja pocinjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
evo i ja privodim kraju ... deveta nedelja cvetanja je prosla ... situacija .... tri skanka su gotova ... mozda sam mogao i ranije ali ajd ...





i jos jedna uporedna


e sad ovo sto ostaje u box u




imao sam i tri male koje su imale svega 2.5 nedelje vegetacije a i uhvatio ih je onaj problem sa ph zemlje kao male , nije im prijala ista kolicina djubriva kao osttalima tako da na njima nece biti skoro nista te cu sa njima i trimom probati napraviti nesto shita ... skank sad ide na mracno i mesto sa jakom ventilacijom na dva dana (tako sam citao ovde) a one domacice ili avganistanca (to se pusilo tih dana kad sam stekao seme )
ostavljam dokle god bude trebalo ...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
E brende a smoke report, slike pusnice i to?? Nista, a? E nemore to tako
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
bio sam malo odsutan ... evo fotkice neke ...

....
sta reci ...jedna od lepsih za pusenje ... opustajuci rad , malo sladi dok se pusi , zadovoljan ukusom ... 180 gr ... i na one dve bice mozda 100 gr ... prvi grow ja zadovoljan ... bice do jeseni kad planiram now grow ... sledeci izvestaj ce biti (nadam se )malo manje konfuzan od ovog
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
E tocno to se trazi.. slika pusnice i smoke report!
Sta da ti kazem osim bravo i fino fino!
NjamNjam
 
16.03.2010
45
0
0
34
rasmc je napisao(la):
Ja mislim isto. Kako god da ih baciš u zemlju one će niknut. Jedno 2-3 cm u zemlju i deri brale ! Kad nikne pod lampu i nema tu neke filozofije:spliff:

Nemoj samo tako bacati u zemlju kako ti pase.Izmjeri sjeme i ako ti je npr. veličine 0.8cm posadi je 1.6cm duboko.Uvijek sadi duplo dublje od "dužine" sjemena.
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
SubStylee80 je napisao(la):
Nemoj samo tako bacati u zemlju kako ti pase.Izmjeri sjeme i ako ti je npr. veličine 0.8cm posadi je 1.6cm duboko.Uvijek sadi duplo dublje od "dužine" sjemena.
koje gluposti i to na pogresnom mjestu
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
SubStylee80 je napisao(la):
Nemoj samo tako bacati u zemlju kako ti pase.Izmjeri sjeme i ako ti je npr. veličine 0.8cm posadi je 1.6cm duboko.Uvijek sadi duplo dublje od "dužine" sjemena.

OMG OMG OOOMMMMGGGGG....daj bolje nemoj nista pisati nego svakakvo sranje pisati i misliti da si pomoga covjeku ili si bespotrebno pumpati ego...stvaro svakakve gluposti i evo ti -.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.