evo i ja pocinjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
Eto, sad znaš kako je ljudima kad čitaju tvoje postove ...

zavrsicu ovaj post posto ima ljudi koje zanima kako ce se ovo zavrsiti i necu vise postovati svoje gluposti . razlog br 2
Što da kažem, puno vas je...
puno nas je ... ljudi koji kuckaju ovde se izgleda dele na "pluca organizacije " , "vutrogasce" i ostale ....
no coment :sick:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Pjesniče, ne razumijem vas najbolje.
Ne možeš biti bezobrazan pa očekivati od nas da ti se smješkamo. Sam si napisao da se smoriš od gluposti na forumu, a mi smo te fino prizemljili sa činjenicom koja ti eto, nije baš sjela.
Što se tiče dnevnika uzgoja, nitko te neće moliti. Meni bi bilo drago da ga završiš, svi vole dnevnike, a ti kako hoćeš.
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
nisam pjesnik nego pisac :spliff: ... zavrsicu post ako mi se dozvoli ne trazim da me iko moli za to . evo fotkice od danas ... bas su mi cudne ove biljke iz random ketova


ove dve skroz drugacije izgledaju
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
danas sam bio vredan .... uzeo sam mikrobiolosko djubrivo " slavol " , tecno djubrivo sa dodatko mikroelemenata " floravit " i mesano kristalno djubrivo "pro green "


danas sam koristio samo "slavol " jer ne sadrzi NPK , koje sadrzi i zemlja u kojoj su biljke . floravit cu poceti tek za 10 tak dana kad predjem na 20 - 4 rezim svetla ... vlaznost mi je na donjoj granici tako da cu morati da smislim nesto za to . u box sam ubacio i jednu kantu u koju sam sipao oko 3 l vode . u vodi sam rastopio oko 150 gr kvasca i jednu kasicu secera ... mislim da ce to povecati koncentraciju co2
... evo slika "milice" i "jovane" ( one cudne skroz )


 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
samo opusteno,mislim da ceda ih pregnojis..
nemoj to da hranis josh,ubit ces ih!
koristi peroksil po tko zna koji put
ako nijjsam u tijeku,greska moja:hehe:

samo naprijed i sretno.)
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
evo malo svezih fotkica ... nisam izdrzao do subote ... ova je malo uzanih listova . ne znam da li je to do vrste ili ima neki problem (manjak svetla i sl ) probao sam pretragom site a naci neki topic o uskim listovima



a evo i milice ... ona je ubedljivo najnaprednija . ne znam da li da je secnem . tako ce sacekati ostale a imacu dva vrha od nje ... ili samo da je vezem ( citao sam o tome "Low stress treniranje biljke") . mislim da za sada dobro napreduju

 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
:) heehe, aaaa šta ako je mix? npr: Sativa 75% indica 25%... ili 50%-50%
šta onda?
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
mislim da imam problem ... na dve biljke sam prometio po dva zavela lista ... i malo su otrembesene ... to sam i juce primetio ali sam mislio da nisam dovoljno zalivao . zalivam ih jednom u dva dana po 200 ml , mislim da sam tako procitao . mozda i oscilacija temperature . temperatura je pala na 19 stepeni ali ce do sutra biti u normali .ako ni to ne pomogne probacu da ubacim ventilator direkt u box ( vec imam dva precnika 12 mm mnoogo jaci od racunarskih idu na 220 v ) ... vlaga je oko 50% ... mislim da su uslovi skoro idealni ... sta strucnjaci misle ?

[img=http://img166.imageshack.us/img166/6466/2faza5box3nedelja8dp1.th.jpg]

[img=http://img166.imageshack.us/img166/4488/2faza5box3nedelja5ud7.th.jpg]
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
strucnjaci, jel to moguce zato jer je mozda svjetlo preblizu ili mozda zbog necega drugog


btw. ucim se xD

pis

inace, lijepo to ide...sativa je prekul
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
hvala na ideji ... moguce da je i to . sijalica je bila na 65 cm od majblizeg vrha ... morao sam da ubacim ventilator u box ( vec sam imao dva kom od aspiratora ) . imao sam i pad temperature sa 27 na 20 kad je pao sneg . ... sad nisam siguran sta je uzrok ... bitno da su sad bolje ... u subotu ce biti svezih fotkica ... mislim da cu poceti i sa djubrenjem u subotu
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
citao sam i gledao o zutim i zavelim listovima i ovo se ne uklapa po meni ni u sta sem u prehranjivanje ili przenje jakim sijalicama . sijalica je je na najmanje 80 cm od najblize . vlaga 65% temp 25, ventilacija ok . zalivam svaka dva dana sa 200 ml vode koja odlezi jedan dan (zbog hlora) . u vodi je akvariumski grejac nastelovan na 23 celzijusa ... stvarno ne znam u cemu gresim ... pocecu da picim gram dnevno ako ih sad u***** do subote je sve bilo ok i sad me jebe nesto a ne znam sta
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
po meni imas problema sa ph-om ...koliki ti je ph vode i tla ? ?

ne vjerujem da im tako rano fali nutrienta ....sam kazes da ih prehranio nisi, dakle u to ne

zalazim .

sve ostalo je ok....rjesi taj ph i nemas beda :)


peace ....
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
provjeri ph
i zalivaj tek kada prst zabodeš i vidiš da je suva
dodaj malo h202

možda nemaš dobar odvod viška vode
znači i preispitaj i drenažu
i samo polako biće to dobro
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
danas sam ih zalivao ... povecacu razmak na tri dana ... i ja sam razmisljao o truljenju korena ... za sledeci grow (koji ce biti na jesen ako ovo uspe ) planiram da napravim od nekog providnog matreijala saksiju da bih moga videti i kakav je koren i ima li previse vlage . kod mene je samo humus i stiropor ... verovatno zadrzava previse vlage . u subotu zalivanje , slikanje i nadam se glasanje ako prezive ovo ... bas mi tuzno deluju ove dve ( ostale su skoro normalne sto me buni max ) ako ni ovo ne da rezultata moracu da ih izvadim iz kante i proverim ima li nekih glista ili drugih stetocina u zemlji jer stvarno ne vidim i jedan drugi razlog zasto su ovakve ... hvala za savet
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.