evo i ja pocinjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
ne pretjeruj .... pomislio sam da bi me se moglo krivo shvatiti pa sam nadodao ....

i da jesam, u biti sada bi i mogao jer ocito sam ja lud !.... i na kraju cu ustanoviti da nista

nije krivo u mojim rjecima, pa u biti i nije !

uzivaj legendice, bis ti reko .
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
evo i mene posle par dana ... nisam siguran da sam resio problem ili ga umanjio ... evo kako izgledaju stari listovi i kako izgledaju sada ...



konacno sam nasao ph tester ... stize za par dana ... da li je ph u pitanju videcemo kad stigne
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
ljepo izgleda...
nego,cini mi se da je nedostatak Mg i/ili Zn u pitanju....
jesi im dodao neke hrane koja je bogata mikroelementima?

zzzz op:wave:
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
puno lakse je inace odrediti problem kad je list slikan na biljci :)

ja stojim i dalje iza onoga sta sam rekao iako je to izbrisano ali vidjet ces kada dobijes ph

metar tocno na cemu si .

evo inace kako stoje stvari sa nutrientima i sta se tice nedostataka :

ako vidis da ti je probem poceo sa najstarijim listovima tj. sa dna biljke pa prema gore

znaci da je rijec o mobilnim nutrientima tj makronutrietima tj n p k .

ako je problme poceo na vrhu biljke a to mislim da nije zbog ove druge slike onda je rijec

nemobilnim nutrientima tj mikronutrientima tj zn, fe, b itd....

ali opet znat ces da li je u pitanju nedstatak nutrienta tek kada izmjeris ph i vidis da je ph

u redu ! ako nije treba njega najprije srediti i onda dalje dijagnosticirati nakon novog

stanja biljke .

pozz
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
evo i mene posle izvesnog vremena .... moja bolesna metoda lecenja se pokazala dobrom ... zemlja je jos uvek na gornjoj granici ph 7 *i malo iznad nje ali cu vec kad sledeci put budem zalivao vratiti u normalu ... u medjuvremenu sam ih bacio na ravnodnevnicu pa imamo dve seke i dve pokojne bate :))))))))



nadam se da do kraja necu jos nesto zajebati posto se ovaj dnevnik vec pretvorio u "kako ne treba poceti " :))))))))))))
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
drago mi je da si uspio rjesiti , bravo .

sretno dalje .

ova druga slika ....muzjak ! to je taj kojeg si rjesio valjda ? :)

pozz
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Oooopaaakooo izgleda..

Neka sativcuga gadna.. ako genetika ista vrijedi navozat ce te posteno :punch:
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
jesam izbacio sam ga ... jesam bolid ali ne bas toliki da cuvam mudonju ... jezim se na incest :)))))) evo malo abdejta ...


ne stade u kadar :)))) trebao sam da povecam rezoluciju :))
i jos dve

 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
nije mi jasno na osnovu cega si zakljucio da sam previse zalivao ili djubrio tj koje od ta dva . nije mi cilj da ovaj dnevnik uzgoja ima sto vise postova vec da pocetnici kao ja uce na tudjim greskama .... (bez ljutnje Seed weed plz ) evo jedne sa crnim pigmentom oko cvetova (uzivo se mnogo jasnije vidi )
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
pa moguce da je zakljucio da si mnogo gnojio na temelju dosta listova koji su po rubovima

spaljeni !

ja nisam vidio nekih znakova prezaljevanja .

ali sve u svemu doro to izgleda .

sretno dalje . pozz .
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
nisam mogao da odolim da ne podelim fotku sa vama meni se svidja skroz ... ne znam da li je pametno da gasim hps kad hocu da slikam (nisam pored biljki nikad kad se gasi ili pali tajmer )
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44

malo svezeg abdejta ...


u trecoj su nedelji cvetanja ... djubrim slavolom i morton ijc plus 19 9 27 + mikroelemneti Mn , Fe , Cu , Zn , Mo , B i Co ... polovinom doze sa deklaracije .....
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
dobro ti ide to, a ? :p

kad radis foto update , daj malo uhvati cijelu biljku .... ili nesto da se vise vidi

osim jednog vrha :hippy:

sretno dalje .... bit ce to lijepo za :prof10:

:respect:
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
vec sam rekao da nisam nikad tu kad se pali ili gasi svetlo pa fotke bez hps svetla mogu da izvedem samo sa jednom biljkom tj ovom ....ostale sam vezao da ne polete :b_hop:
zezam se (LST) pa ne mogu iz box a .... sledeci put kad je budem izneo iz box a uhvaticu je celu ...visoka je oko 60 cm a toliko i siroka .... znao sam da ce onaj kreatin biti dobar :)))))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.