Evo jedne i od mene....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
U proljece svi kupimo industrijske konoplje ali ono svaki kupi pun k... sjemenja i gdje god vidi zelenu povrsinu baci par komada pretezno se cilja na gradove i povrsine koje se bas i ne odrzavaju... I male gradove sela gdje je jedan forumas dovoljan i gdje ce doci to do izrazaja...

Fora je u tome da ako cemo to raditi svake godine policija vise nece moci pratit sto je industrijska a sto prava trava...

Evo ja bas u malom gradicu i bas to namjeravam radit pa da nek se oni :bananabang: i testiraju. mene dodje jeftinije a bogami i manje zivaca i posla...

A onda par puta bacit i pravo sjeme pa nek gadjaju... a ako prodje dodjes po noci uzmes hedova i papa...
:bananallama:
Nije ilegalno bacat tako sjeme, nije ni skupo i juris
:ridinghorse::ridinghorse::ridinghorse:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
propuštate da primijetite najgoru manu ideje
ko god bude sadio napolju imaće pun đavo sjemenki i ništa od sensimilije
a kad zaduva i indoor groweri ako nemaju extra gustu mrežicu na ulaz vazduha
:mrtva_banana:
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
balcan_smoke je napisao(la):
propuštate da primijetite najgoru manu ideje
ko god bude sadio napolju imaće pun đavo sjemenki i ništa od sensimilije
a kad zaduva i indoor groweri ako nemaju extra gustu mrežicu na ulaz vazduha
:mrtva_banana:

Jeah... u hrvatsku faunu ubacit cemo industrijsku konpolju i nece se vise moci saditi normalana... Ajde balcan nebi as tako bilo...

Neg ono sibaj par biljki gdje god vidis slobodno mijesto...
PO gradovima...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
daj i ovako mi nesta iz blizine malo oprasilo zenke, nemoj da se netko zajebava i gaji muske
sjebat ce nam kvalitet.

cupajte muske :rofl:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
al bi to bila zemlja snova cveca i muzike nekad kad bi usao u sumu nebi dva dana izlazio al nezato sto je lepo nego sto se izgubio, a tek vids oni ljudozderi sa uniformama iz zbunova samo im oci svetle...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
rosi lee ozbiljno ti kažem bez sprdanja
ima svima da sjebeš outdoor sa tom idejom
polen može uz vjetar da stigne i 100km daleko
onda će da te prozivaju po dokumentarcima narednih 10 godina

treba pitat onog lika...ček ga nadjem,on je imao strašnu strategiju :dunce:
Originally Posted by Punx_Marijuana
ja svaki dan sadim po najmanje biljku ali prosječno po dvije.zanima me zbog vremenskih uvjeta posto bi se trebalo saditit krajem 4. pocetkom 5. mjeseca ima li kakve veze to sto sam posadio sada,znaci polovicom 9. mjeseca?Sjeme sam nabavio u zoo shopu,koriste ga kao hranu za ptice.Kostalo me vrlo malo a dobio sam 1kg sjemena,a to mi je dovoljno za saditi sljedecih 5 godina.Uzeo sam ih jer sam cuo vec od nekolicine ljudi da im je uspjela biljka od bas istog tog sjemena i da je bila normalna.