Evo me nazad...sa još pitanja...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.05.2009
17
0
0
53
Pozdrav svima, isprike ako već postoji slična tema...Par tjedana nisam dolazio na forum, al evo da obavjestim, biljke su skoro narasle 2 m (1,75 m-1,90 m)
Sad me zanima sljedeće:
1. Kad otprilike počinju cvjetat?
2. Dal bi ih trebo gnojit, i čime?

I treće sušenje...pošto nemogu baš na tavanu (pretoplo, ukućani...), frend mi reko da zatvorim plodove dobro u vreća par i zaronim u bačvu vode na nekoliko tjedana?! Zbunjen sam u vezi tog dijela najviše i treba mi savjet nekog stručnijeg.

Pozdrav svima, još jednom isprike ak tema već ima, i ak stignem budem nabacio par slika da vidite
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
biljke bi ti vec trebale poceti cvjetati,u svakom slucaju trebas cekati do 9-10 mjeseca,tako da se ne zabrinjavaj,procvjetati ce one,samo pazi na muske....a sto se tice susenja,najbolje mozda u ormar ih stavit umjesto robe neke?neznam snadji se,ti sam znas najbolje gdje ti ukucani nece gledat,provjeravat...sretno


e i sto se tice gnojiva pozeljno bi bilo da gnojis organskim gnojivom za cvjetanje,imas u agrarijama a ako hoces link za online kupit kvalitetno djubrivo javi se na pm...
pozz
 
19.05.2009
17
0
0
53
a koliko otprilike traje sušenje? čito sam po stranici i piše oko 6 tjedana; da to nije malo puno?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.