EXIT festival 09-12.VII 2009. Novi Sad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
Jubilarni 10. po redu EXIT festival počinje u četvrtak.
http://www.exitfest.org/

dsc_3806_edit.jpg


Ja najviše slušam elektronsku muziku i što se toga tiče uvek je nenormalan _up, a ove godine posebno. Kontam da ima za svakoga po nešto na tih 20-ak bina.

glavna vizuelna atrakcija na dance areni ove godine će biti etienne de crecy sa svojom kockom, a skoro svi setovi će biti B2B

uk-0327-84610-front.jpg

video:
http://www.youtube.com/watch?v=-rvJFdHSFf8&feature=related

Ide neko od vas?

Izgleda ove godine vreme neće baš poslužiti, ali nema veze, bilo je i gorih godina pa nije mnogo smetalo.

Kamp je otvoren juče ali ne na mestu na kojem je bilo planirano zbog nenormalno visokog vodostaja Dunava, nego u jednoj iseljenoj kasarni na petrovaradinu. Kažu da je bolji nego ikad, ali ipak će dosta faliti plaža. Stranci već bauljaju gradom, a do četvrtka će ih doći preko 25.000.
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
Stiglo je brdo ljudi sa strane, a sa njima i novi grip. Čujem od nekog klinca iz kraja da brdo njegovih drugarica prodaje karte jer su im roditelji zabranili da idu zbog gripa.

Ne treba se šaliti sa tim. Najbolje je prošvercovati flašicu rakije i na svakih pola sata guc.

Inače pivo je ove godine preskupo, tako da savetujem vama koji dolazite da ga kupujete u limenkama kod hotela ili u prolazu za Happy Novi Sad stage.


Jedva čekam Kraftwerk. Biće mnogo zajebano ispratiti sve na areni i after 2 program na mainu, ali kontam da će me kad se napije boleti uvo da trčim sa bine na binu.

Uzeo sam slobodne petak i ponedeljak. Jedino mi keš malo škripi ali snaćiću se valjda nekako.
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
bio mi je skroz kul ovaj EXIT. Posle prošle godine koju sam proveo mahom na glavnoj bini ove sam se ponovo vratio na dance arenu i happy novi sad stage. arena je mnogo bolja nego ranije, i vizuelno, a ima i više prostora. na glavnoj bini ove godine nije bilo previše muzike koja me interesuje, ali opet sam ima premalo vremena da čujem sve što sam hteo.

malo smo preterivali sa cugom, a u subotu smo otisli na chil pored reke i ostali do 14h, pa sam uz još neke probleme morao da preskočim nedelju. prvi put da ne odem na EXIt za ovih 10 godina.

sve u svemu bilo mi je odlično. nisam zakačio svinjski grip, ali jedan drugarica jeste.

kako ste se vi proveli?
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
ne bih se složio. nulti exit nema veze sa ovim sada. bilo je to kul na svoj način, ali sada je exit ozbiljan festival.

meni je bilo najbolje kada je trajao 9 dana. mogla je da se unese cuga, klopa, da se opušteno duva, nije bilo gužve, a za 9 dana si mogao da čuješ gomilu izvodjača, pogledaš odlične filmove, pozorišne predstave,... ipak na neki način mi je drago što je sve to toliko poraslo i što sada za ova četiri dana dođe brdo ljudi sa strane. svidja mi se to opšte ludilo, pogled na krcatu arenu, ogroman vatromet za otvaranje, haos u gradu tih par dana,...
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
a kakav kaos je bio na Prodigyju!!! naguto sam se prašine ko svinja, blato mi je izlazilo iz nosa u maramicu :icon_lol: a tek gužva...
najbolji nastupi - Moby, Prodigy, Grandmaster Flash, Gui Boratto, Richie Hawtin b2b Dubfire, Angello b2b Ingrosso, Surkin

to mi je bio prvi put u Srbiji i bilo je stvarno odlično.
Novi Sad :respect: