Experiment 0.5l Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Hvala na komplimentu, puno mi znaci kad cujem to od iskusnih growera, nista zato sto je Male idemo dalje... :icon_cool:
Samo da dodam kako je biljoza pokazala spol u 8-mom danu od prebacivanja u cvat na 12/12, eto jos jedna informacija koju sam zaboravio rec u proslom postu i jako me cudi koliko je ostala mala biljka a stara cak 48 dana evo danas, znaci visina od prve internode (najdoljni par listova) do vrha nema puna 5cm !!!!

Zanima me jel netko imao takav slucaj s toliko kratkom biljozom i kako je to zavrsilo ?? :rasta1:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
imam ja 2 automatika u cca pol litre zemlje -dvije cure...1 dechko je trebao oprashiti..ali je ispao sumnjiv-hermi..
trebale su samo za pravljenje sjemena posluzhiti-zato su u malim posudama..ali..kako vishe nema dechka..a shteta da se baci..a kasno za presadjivanje...bumo vidli shta che ispast od jadnica ..
ako se sjetim poslikati ih kada odem do growa..pa vas upoznam sa damama...( malo su...zapostavljene..da ne kazhem zlostavljane )
hermija sam posluzhila Fenixu strashnom..evo rezultata
( mislila sam staviti ou sliku negdje na forum..i molechljivo pitati iskusnije chlanove -nesto mi jede biljke..sta mislite ima li spasa ?? he he he )
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
moj standardno, nije dzaba ime dobio
4qqzvt.jpg
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
hahaha..poznat i je ovaj "uzorak" na listu...
dok sam imala grow u stanu gdje zhivim...machak je bio luuud za boxom..a problem je bio u tome sto on-machak-otvara vrata ( skochi na kvaku-objesi se i zaljulja..i tako otvori vrata )..pa je stalno pokushavao uchi tamo..onda bi prvo tamanio lishche..a zatim bi se razvalio pod svjetlo-machke su lude za toplim mjestima i/ili sunchanjem.
ovaj moj Fenix se toliko opusti na toplim mjestima-bude kao da je pod utjecajem neke lagane drogice sedativnog djelovanja.
znao je pojesti toliko "zelenjave"..da bi povrachao...
na kraju sam morala premjestiti grow u drugi stan..em je sigurnije za mene..em vishe ne strahujem hoce li Fenix potamanit biljke,srushiti neshto..ili....nedaj bozhe..da ga struja ubije.
ali...povremeno mu donesem mlade biljke-mushke ili hermije...
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
offtopic:
"ali...povremeno mu donesem mlade biljke-mushke ili hermije..."

pa kažeš mačak mi napada biljke haha ;)



Extra
"Zanima me jel netko imao takav slucaj s toliko kratkom biljozom i kako je to zavrsilo ??" :rasta1:

ja sam imao al ne s kratkom nego visokom sativom,narasla je oko 35-40cm u pola litre zemlje ali kao što znamo svaka biljka je priča za sebe,kao i njezine prednosti i mane,tako da ja s ovom nisam imao nikakvih problema osim što su cvijetovi bili vrlo rijetki kao i sama biljka općenito...nikako završit i dosta rjetko,tako da joj nisam dao da zavši jer mi je samo stvarala obavezu zaljevanja svaki dan,mjesto u boxu a i dima bi bilo max 5g suhog...tako da ovo zbilja služi kao experiment,dim očekivat iz ove količine zemlje je dim :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Extra

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
@Mandor
Ma znam da nije to nist za ocekivat od uroda zato ovo i nazivamo eksperiment 0.5L, samo zafrkancija ali nebi se nist bunio da mi je barem ispala zenkica u pitanju a ovako jajan a ceko 50-tak dana uzalud... e to je vec za :flamed:
Eto steta za tvoju, da si barem priceko do kraja mozda bi te ipak nekako ugodno iznenadila biljoza... :maryjane: :cool44:!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
:common053:
ma nisu problem zivotinje nego parkovi u kojima ih vodite da se istrce. naime psi(iz iskustva) a valjda i macke vole napasti malo trave jer im pomaze za prociscavanje probavnih organa i poboljsavanje flore u istima.
posto je trava po parkovima povecih gradova puna naslage smoga i jos ko zna cega, psi tu potrebu nadoknadjuju iz vasih biljaka koje su ciste,
 

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Sviđa mi se ovo, mogao bih i ja sa jednom biljčicom ovako pokušati kad imam vremena i menki na bacanje..čitao sam pravila i sve mi je jasno. Nego me zanima hoću li moći dunut šta od tih hedova? Hoću li dobiti bar 5gr. da se ne mučim džaba? :p Koliko ste vi dobijali, koliko vam je to raslo i eto tako..dajte neke statistike da me motiviše :D pozz
 

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Kao sto je vec i reko Mandor par postova gore mozes izvuc tih ocekivanih 5g. mozda i vise ali to sve zavisi prvenstveno o tebi koliko ces se posvetit svojoj biljozi i koji ces strain uzet za eksperiment, kreni s growom u 0,5L a mi ti ovdje drzimo moralnu podrsku a takodjer i tehnicki dio ako sta zapne, sretno !! :icon_wink:
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Idem i ja malo eksperimentirati, a usput da dignem i temu iz mrtvih... Znaci pravila su jasna (1. post).
Sjeme: domacica
Zemlja: Composana (posuda 0,5L)
Danas je nikla iz zemlje pa pisem da je danas prvi dan (26.03.) Mislio sam je za pocetak drzati u boxu ali nema vise mjesta ni za iglu :) pa cu kombinirati malo vani, malo pod lusterom, malo pod prozorom... pa cemo vidjeti kaj ce biti od nje. Pozdrav prijateljci... i bilo bi mi drago da mi se jos neko pridruzi u ovakvom eksperimentu :wave:

DSCN0750.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan and L0oD